Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widać usuneli awarie bo teraz sprawdzam i działa , a musieli coś mieć na rzeczy bo dzieciaki mówiły że klatkowało i przestało działać ( podobno od około 21 , ja wróciłem po 22 to już były off ), a jedynie co sprawdziłem dobrze to kanały nie miały tablic PMT .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zostałem wezwany do wujka, bo od wczoraj nie ma na liście kanałów niektórych kanałów, np. TVN24, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD. Żadnym ekspertem od dekoderów CP nie jestem, więc proszę o pomoc. ;) Dekoder ma z dyskiem i antenę z zezem. Próbowałem ponownie wyszukać kanały, ale brakujących kanałów nie wyszukało. Myślałem, że może ktoś przez pomyłkę przełączył listę kanałow na "ulubione", ale jest "lista główna". Jakąś awarię ma CP, czy to będzie jakiś problem z dekoderem albo anteną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok. 23 nagle zniknęły wszystkie kanały. Był jedynie komunikat "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie" i działał jedynie kanał 59. Konto w ICOK było nieaktywne. Podczas próby rejestracji okazało się, że dla mojego numeru karty jest już konto i nie mogę nowego utworzyć. Dopiero po tym zabiegu zalogowałem się i ponowiłem uprawnienia. Po chwili wszystko działało. Czy to była ogólna awaria? Podejrzewam, że tak, ponieważ TCOK poinformował, że nie może połączyć z konsultantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja tymczasem zauważyłem pewną usterkę związaną z listą kanałów a mianowicie "test168" nie jest w ogóle wykrywany na pozycji 368 przez Sagemcomy. Kanał ten melduje się dopiero po wyszukaniu listy. Pisałem w tej sprawie do Cyfrowego Polsatu ale oni jeszcze nie ruszyli się w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...