Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem, że nie działają mi kanały np. TVP1 HD, TVP HD, Nat Geo Wild HD. Zauważyłem, że są to kanały z transponderów nc+: 11258, 11449. Dekoder HD 3000. Rano oglądałem TVP1 HD i nagle wyskoczył komunikat: brak sygnały a anteny satelitarnej, sprawdź połączenie lub konfigurację dekodera. Po paru minutach wszzystk owróciło do normy, ale teraz patrzę i nie działa także ten drugi transponder. Ustawienia fabryczne przywracałem, pogoda dobra bez wuatru ani deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Czy świeci wam kanał History HD, który jest w promocji do stycznia? Mi świecił do wczoraj, z dniem dzisiejszym wchodzi nowa umowa aneksowana po wypowiedzeniu na pakiet Familijny HD z opcją na Rodzinny HD. Dzisiaj patrzę i tego kanału nie ma w twoim abonamencie. Nie żebym narzekał, bo nie oglądam go zbyt czesto, ale powinien być. Swoją drogą jakiś czas temu z loga tego kanału zniknął dopisek HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Samsung DSB-H370G. Dzisiaj t.j. 21 sierpnia znowu problemy z EPG.Po naciśnięciu przycisku jest komunikat:"trwa aktualizacja danych proszę czekać".I tak bez końca.Panowie technicy,to już niedawno było.Rozwiążcie ten uciążliwy i denerwujący problem.

Panowie "technicy" mają nas abonentów gdzieś. Oni mają własna wizję jak powinno działać EPG .

W strumieniu brak deklaracji sposobu kodowania polskich literek i na niektórych tunerach są "krzaki" których nie sposób czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aplikacja ipli w dekoderze HD3000 nie działa. Dzisiaj włączam iplę i pojawia się: Błąd 2049. Błąd wewnętrzny. Proszę o kontakt z BOK. Wszystko na pewno jest dobrze podłączone, kontrolka w routerze się świeci, światełko z tyłu dekodera także. Jeszcze wczoraj wszystko działało bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...