Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet Familijny Max HD. Niedziałające kanały ("Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie"):

Eurosport (SD)

Comedy Central

TCM

ID Discovery

BBC Entertainment

MTV Polska

TVP Rozrywka

TV Republika

BBC Knowledge

Disney Channel

Cartoon Network

Nickelodeon (SD)

Nick Junior

BBC Cbeebies

BBC Lifestyle

TLC HD

Nickelodeon HD

MTV Live HD

Viva Polska

VH1 Polska

 

Na obu dekoderach (HD 6000 i HD 3000) tak samo. Numery kart rozpoczynające się od 24.

 

Jeżeli tak dalej będzie do godziny 18 to co mamy zrobić? Konta w iCOK nie mamy, a na infolinię z tego co piszecie, to ciężko się jest dodzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie do tej pory tylko radio, to musicie nadusić przycisk TV/RADIO. Jesli nie zadziała - zalogować się na iCOK, przejść do usług i wznowić połączenie z satelitą. Odczekać i ponownie nadusić przycisk TV/RADIO.

 

/Proszę o usunięcie konta. Nie chcę zagracać bazy danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dodzwonieniu się na infolinię (tak czas oczekiwania ok. 5 minut) i pozostawieniu wcześniej na kanale 59 (Dla Abonentów), większość kanałów powróciła. Brakuje tylko TVP Rozrywka, TV Republika oraz TLC HD. Swoją drogą męczące jest to, że co chwilę automat zmienia/powtarza czas oczekiwania oraz mówi regułkę, że stan konta można jeszcze sprawdzić w iCOK. Powtarzanie 6 razy tą regułkę o sprawdzeniu stanu konta w ciągu 5 minut to chyba przesada, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unormowane jast z awarią, co do newsa sk mam pytanie do Admina czemu Łukasz jest wpisany jak ja napisałem na wcześniejszej stronie że na FB pojawił się komunikat CP. Nie chceę być wrogiem lecz wpis powinien być Łukasz/forum satkurier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...