Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz na mojej aktualnej umowie (ta w podpisie to u babci ;) - Familijny Max HD + Multiroom HD - mam brak uprawnień do kanałów z okna otwartego, na obu dekoderach. Włączyłem na Superstację z 12284/H i zobaczę, czy załapią uprawnienia, ale zapewne nie.

 

EDIT 17.01.2014 - dzisiaj wszystko działa, ale dopiero coś zaskoczyło w ciągu dnia, bo o 7 rano dalej nie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie AXNy działają. Dodam od siebie ze od 2 dni na niektórych kanałach pojawia się informacje "tego kanału nie ma w Twoim abonamencie". Na szczęście nie trwa to długo, ale problem jak widać jest. U mnie dodatkowo dziś przy próbie przesunięcia kanałów na liście ulubionych rozwaliła się całkiem lista(ESI-88). Być może te dwa problemy mogą mieć związek z otwartym oknem... nie wiem zgaduje, ale wcześniej było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, czy u was także występują zacięcia na kanale Nickelodeon HD? U mnie do wczoraj wszystko było ok. Wczoraj właśnie ktoś w domu ogląda i nagle obraz i czasami dźwiek się zacinają. Uprzedzam pytania o sygnał z anteny, bo pasek zarówno mocy jak i jakości jest zielony. Moc ma prawie 100%, a jakosć ok. 65%. Przywracałem już ustawienia fabryczne, kilka minut bez zacięć, jednak potem znowu tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD. Dzisiaj przestało mi świecić Animal Planet HD + Discovery HD + History HD. Pisze: "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie". Też tak macie? Czy tylko ja zostałem wylosowanym przez CP szczęśliwcem któremu wyłączyli uprawienia na te kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dzialaja wam kanaly z tp 11258, np. Tvp hd, nat geo wild hd? Bo u mnie komunikat brak sygnalu z anteny satelitarnej. Jednak tylko ten tp.co prawda pogoda niesprzyjajaca, ale sygnal ani rusz.

Prawdopodobnie masz nieprecyzyjnie ustawioną antenę. Sprubój przekręcić lekko konwerter w uchwycie, czasami taki zabieg rozwiązuje problem. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację. Przez ostatnie dni strasznie wieje wiatr i buja anteną. Trzeba będzie ją bardziej przykręcić i tak jak mówić trochę skorygować ustawienie. Tylko dziwi mnie to, że na tym transponderze paski mocy i sygnału są całkowicie puste, a tp, który jest jednym z najsłabszych, czyli 11508 ma sygnał bez zarzutu. Kilka miesięcy przestawiłałem trochę talerz, bo zmieniałem dekoder na HD i na tp 11508 jakość była zbyt słaba, a obraz się przycinał. Wystarczyło lekkie przestawienie anteny i było ok na wszystkich transponderach. Najwyraźniej teraz wiatr trochę napsocił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...