Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

U mnie w tej chwili brak jest EPG na kanale 13 Ulica. Obecnie mam ten kanał zaprogramowany "podwójnie", z dwóch różnych częstotliwości. Na żadnym z nich nie ma EPG. Mój tuner to Ferguson Ariva 202E z modułem CAM CI+ Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, czy ktoś zaobserwował u siebie spadek jakości i poziomu sygnału z transpondera 11158 (szczególnie to widać na Polsat, Polsat film, tv4). Pasek jakości nieznacznie przekracza połowę, obraz co kilkanaście sekund szatkuje. Obserwuję to od kilku dni, Inne transpondery z HB mają jakość 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś zaobserwował u siebie spadek jakości i poziomu sygnału z transpondera 11158 (szczególnie to widać na Polsat, Polsat film, tv4). Pasek jakości nieznacznie przekracza połowę, obraz co kilkanaście sekund szatkuje. Obserwuję to od kilku dni, Inne transpondery z HB mają jakość 100%.

 

 

Spróbuj poprawić (sprawdzić) skew konwertera.

Przekręcasz lekko konwerter w prawo lub lewo,

obserwujesz sygnał. Zrób to na kanale na którym obserwujesz "szatkowanie" obrazu. Jeśli masz dekoder od CP HD X000, wciśnij i przetrzymaj czerwony (ten koło zielonego) przycisk na pilocie, będziesz miał podgląd na noc i jakoś sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktos wie co sie dzieje z tymi 2 kanałami ??? mam oferte pełna ( a dzieciaki 4 litery suszą) , i nawet uparłem sie i poszłem do kolegi co ma jeszcze stara umowe świat HD i u niego też nie pala te 2 kanały .... ( reszta kanałów ok nawet z tych TP inne palą od reki po 10min siedząc na każdym czy to nie wina anten )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...