Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, PawelTSW napisał:

Nie będzie żadnej fuzji

Nie dziś- ja o takich konszachtach to myślałem że nastąpią za grubych kilka lat a tu taka sensacja :!:

a to tylko znacznie przybliża to co dziś wydaje się JESZCZE nierealne, ale krok po kroku będzie następowała unifikacja aż nie będzie już żadnych różnic poza szyldem(patrz Orlen- Lotos, też będzie monopol, tyle że coś tam muszą sprzedać i dyspensę dostaną- czemu ci mieliby być wyjątkiem :?:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa lista kanałów mocno wzorowana na tym co jest w UPC, czyli tematycznie setkami. Pewnie nie tylko UPC tak ma, ale ten układ znam osobiście i jest to moim zdaniem dobre ułożenie. Do jednej rzeczy mogę się przyczepić w PB. W tej pierwszej części listy mogli trochę kanałów wyrzucić dla porządku i wykorzystać ten obszar jako na kanały ogólne plus taką autopromocję oferty, albo jak im tam kto zapłaci za pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, kubus.kul napisał:

Ta nowa lista kanałów mocno wzorowana na tym co jest w UPC, czyli tematycznie setkami. 

Sky Italia ma podobnie. 😃 

https://sites.google.com/site/alessandriadigitale/satellite/lcn-sky

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wojtekmedia2 napisał:

I wszystko jasne do 200 bez zmian. A dalej jako tematyczne 

 

A nowych kanałów nie ma. 😄

I tak większość abonentów Polsat Box korzysta z tej standardowej listy, która jest od lat, tj. 1-199 i myślę, że pomimo poukładania od 200 wzwyż to się raczej nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Bingo TV napisał:

Ciekawe kiedy reszta C+. Ciekawy też brak nSport+. Ciekawe, czy doczekamy Anteny HD i innych kanałów Winnickiego.

Reszty nie będzie. Tak samo jak podstawowym Polsatów Sport, tj. Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News i Polsat Sport Fight nie będzie w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wojtekmedia2 napisał:

Tylko pytanie co ze starymi pakietami typy Familijny itp.

L to odpowiednik Familijnego Max HD z Film HD i Sport HD, więc może dostaniemy. Oby nie było jak z Insight UHD, tylko jak z Eurosportami na Olimpiadę.

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno? Mógłbyś podać źródło informacji? Na razie nie wiemy czy będzie w L, czy w Familijnym HD, czy jako Multi+, bo nie ma oficjalnej informacji. Proszę nie spekulować. Jak w Netii nie zrobili opcji Multi+, to w PB tym bardziej nie będzie (oferta PB pokrywa się z Netią od roku jeśli mowa o ofercie). Przypuszczam że w nowych będą od L (i wsadzić do pakietu dla dzieci MiniMini+ i TeleToon+), a w starych albo wcale, albo większość do FMax HD, a Ale Kino i Novelas do Film HD. 

Nowe kanały będą też w Polsat Box Go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że kanały tematyczne Canal+ trafią do nowej pakietyzacji. Podejrzewam, że abonenci ze starą pakietyzacją jak Familijny HD, Familjny Max HD, Film HD etc., mogą obejść się smakiem. Piszę to na podstawie wcześniejszego dołączania kanałów do Polsat Box (CP), jak np. podczas wielkiej rewolucji, gdzie wówczas CP przed świętami dołączył ok. 20 kanałów i wszystkie były dostępne w nowej pakietyzacji, więc kto chciał musiał przedłużyć umowę na nowe pakiety po tym jak skończyło się otwarte okno.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważy te kanały bo nie będą one dostępne na dotychczasowej liście a na poz. między 200-900 między wielokrotnie zdublowanymi kanałami z dotychczasowej oferty. Fatalnie dla nich 

Ponadto dziwne że nie chcą się wymienić kanałami sportowymi bo to przecież dojdzie i dochodzi do utraty praw na rzecz streamingu

 

 

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...