Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież był komunikat od TV Puls  Telewizja Puls, trzecia telewizja komercyjna w Polsce, zwiększa zasięg nadawania kanału TV Puls w jakości HD. TV Puls HD dołączył do oferty Cyfrowego Polsatu, największej satelitarnej platformy cyfrowej w kraju. TV Puls HD jest dostępny na pozycji 84.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież był komunikat od TV Puls Telewizja Puls, trzecia telewizja komercyjna w Polsce, zwiększa zasięg nadawania kanału TV Puls w jakości HD. TV Puls HD dołączył do oferty Cyfrowego Polsatu, największej satelitarnej platformy cyfrowej w kraju. TV Puls HD jest dostępny na pozycji 84.

Chodziło mi o komunikat od Cyfrowego Polsatu: http://www.grupapolsat.pl/pl/archive/nowe-kanaly-w-ofercie-cyfrowego-polsatu. Nic nie wspomnieli. Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSN HD miał być od FMaxa a u mnie ciemno...

Właśnie miałem zapytać, bo u mnie też ciemność (Familijny HD). Chyba promocyjne nadanie nie poszło. ;) Sylwestrowo-noworoczne wprowadzanie kanałów chyba z małymi wpadkami. ;) EPG... Uprawnienia... ;)

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony CP:

 


Polsat Sport News HD i Comedy Central Family dostępne promocyjnie (nie wchodzi w skład pakietu) dla Abonentów Pakietu Familijnego Max HD. Polsat Sport News HD i Comedy Central Family wchodzą w skład Pakietu Film HD.

Czyli w niższych pakietach jak Fmax nie powinno być chyba PSN HD... Choć też nie powinien on wchodzić w skład Film HD raczej też, więc może babolek. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już raz, Polsat Sport News HD wchodzi w skład pakietu SPORT HD, w Familijnym HD może ale nie musi być nadawany.

 

My rozumiemy nadanie promocyjne, ale w temacie o zapowiedziach CP napisałeś, że kanał będzie dostępny w nadaniu promocyjnym oraz, że rzecznik prasowy CP zapomniał o tym w swoim komunikacie. Wiec nam zostaje sprawdzać umowy pod kątem gwarantowanych kanałów i przenieść dyskusję do tematu: https://forum.satkurier.pl/topic/5940-zmiany-w-ofercie-kana%C5%82ach-cp-czy-mo%C5%BCna-wypowiedzie%C4%87-umow%C4%99/

 

Czytałem jeszcze raz tamtą dyskusję i już rozumiem wszystko. Kanał PSN HD jest gwarantowany w pakiecie Sport HD, a w pakiecie Max HD nadanie ma być promocyjne. O czym zapomniała wspomnieć p. O.Z. A myśmy zrozumieli, że w pozostałych pakietach ma być nadanie promocyjne. Nawet na FB CP najpierw padła odpowiedź, że ma być we wszystkich pakietach, a potem została zmieniona na "ustalimy i podamy odpowiedź". ;)

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...