Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji nowej promocji @swojadroga pisał coś o jakimś myku związanym z Polsatami Sport w jakości HD...Nic już z tego nie rozumiem.

 

Nie pisałem o żadnym "myku". Nie miałem świadomości, że CP przeniósł kanały Polsat Sport i Polsat Sport Ekstra w HD do niższych pakietów, gdzie do tej pory były tylko dostępne niegwarantowane umową ich odpowiedniki SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Polsaty Sport z LM do Sport HD w przyszłości i bez problemów ;-)

Tylko że to nastąpiłoby dopiero najwcześniej gdzieś w sierpniu 2018 r..

 

Także teraz Polsat Sport HD i Polaat Sport Extra HD mogą być wciąż dostępne oficjalnie w Sport HD (a Polsat Film HD w Film HD), a promocyjnie od Rodzinnego HD wzwyż. Jak to nie raz już bywało z innymi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że według wykazu kanałów na stronie www CP informuje, że Polsat Sport i Polsat Sport Ekstra oraz Polsat Film w HD są gwarantowane od pakietu Rodzinnego HD.

To już sam nie wiem… Ważne, że są coraz bliżej ku wyłączenia SD. Szkoda tylko, że tak późno to następuje. Powinno tak być już z dobre dwa lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dubli kanałów SD mogą już od dawna spokojnie wywalić Polsat, TVN, TVN 7, TV4, Comedy Central, AXN, FOX, TVN Turbo, TVN Style, Cartoon Network, Fox Comedy i teraz Polsat Sport Extra i Polsat Sport skoro doszły do niższego pakietu.

Jedynie HISTORY i Eurosport 1, National Geographic, Nat Geo Wild, TLC, TNT, Discovery Channel, DTX, Discovery Science, ID obecnie nie można usunąć, bo są w wyższych pakietach. Chociaż w sumie mogą skoro są nie gwarantowane. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny dzień w Cyfrowym Polsacie.

Start kanałów Superpolsat HD i TV6 HD.

Do tego Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD już od pakietu Rodzinnego HD (19,99zł).

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś kto ma tylko Rodzinny HD to "super przeskok" na lepszą jakość.

Ja abonuję Cyfrowy Polsat jako dodatek do nc+.

W zasadzie opłacam 19,99 zł za Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Tak więc teraz to ma sens.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem platformy satelitarne powinny konkurować na innej płaszczyźnie niż prawa sportowe. W dobie upowszechniania się usług alternatywnych operatorów (głównie światłowody), gdzie wszystko jest skupione w jednej usłudze, wielu ludziom zacznie przeszkadzać takie rozproszenie sportu i zaczną przechodzić na nową technologię. Np dziś będąc abonentem nc+ nie mam możliwości wykupienia PPV od CP drogą satelitarną. Jedyne co pozostaje to wątpliwej jakości Ipla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widzisz CP choć coś stara się w tym kierunku robić-pierwsze to były specjalne kanały w czasie mistrzostw, ty mogłeś sobie to wykupić choć jesteś abo nc+, tak będzie prawdopodobnie z kanałami "tenis" a nc+ nigdy nie wpadł na to że my z CP czasami byśmy chcieli obejrzeć legalnie i za pieniądze coś co leciało u Was.

Mama nadzieję że właśnie otwierają oczy,ale to bardziej skutek tego że pomału strach zagląda w oczy bo :censored: co dalej :?:

z firmą C+ i to nie tylko w Polsce-na własnym francuskim ryku też dostali straszliwego kopa tracąc LM.

Nie myśl że jestem jakimś wrogiem nc+,brak konkurencji doprowadzi że usługi TV też będziemy mieli za ceny europejskie a dochody nadal polskie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja Polsatu ;)

https://satkurier.pl/news/159486/cyfrowy-polsat-rodzinny-hd-za-darmo-do-konca-roku.html

 

Cinemax 1 i 2 HD oraz Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Film HD w pakiecie Rodzinnym HD za 19,99 zł na cały okres umowy.

Wczoraj pełną rozpiske zamieściłem: https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonentów-cp/page-215#entry1261510

Dla obecnych klientów też są nowości. Też już są opisane w odpowiednim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak CP nareszcie prawidłowo sklasyfikował wartość jaką przedstawiają Cinemaxy, trafiły do pakietu na jaki zasługują,to jest warte tyle by być za 2 dychy jako przystawka.

Tylko że to jest jedynie promocja, a nie przeniesienie kanałów Cinemax na stałe do Rodzinnego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...