Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zapowiedziach temat był już poruszany: https://forum.satkurier.pl/topic/1341-nowo%C5%9Bci-cyfrowego-polsatu-zapowiedzi/page-704?do=findComment&comment=1260535

A tutaj masz temat o Tenis Premium: https://forum.satkurier.pl/topic/21316-cp-tenis-premium/page-1

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za potwierdzenie zastanawiałem się czy pisać w innym temacie i że post może wylądować w koszu.

Trochę dziwna decyzja z wyłączeniem​ VOD 201,być może wróci wkrótce po wyłączeniu czegoś w sd.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chwilowo zrobili miejsce na KSW PPV

Swoją drogą na jakiej zasadzie działa VOD od CP?

Puszczają tam ciągle 1 film zapętlony i zakupienie filmu powoduje przesłanie uprawnień do oglądania tego kanału na jakiś czas?

O ile wiem przekaz pod KSW PPV już jest, więc wyłączenie przekazów pod wspomniany przez ciebie cel jest w moim odczuciu bardzo wątpliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.

 

Przecież bulą niezłą kasę za miejsce na transponderze, a te filmy ktoś w ogóle kupuje?

 

O ile wiem przekaz pod KSW PPV już jest, więc wyłączenie przekazów pod wspomniany przez ciebie cel jest w moim odczuciu bardzo wątpliwy.

 

Też mam takie odczucie tylko ciekawe dlaczego zniknął akurat VOD 201 a nie z najwyższym numerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przekazy TV6 SD i Super Polsat SD z tp CP 12.188 V zmieniły swoje ID na TEST8 (TV6) i TEST9 (Super Polsat). Pewnie jutro OUT z tp zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wg. komunikatu CP miały zostać wyłaczone z dniem 1 sierpnia 2017 z racji startu wersji HD obu stacji z początkiem maja 2017. Dodajmy że przekaz Polsat Music w SD także wisi jeszcze na tp CP 10.758 V ale już pod zmienionym ID jako Test6. Zapewne także go razem z TV6 i Super Polsat wyłaczą na dniach.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cyfrowy Polsat z dodatkową pojemnością na satelicie!

 

To będzie miejsce i na Polsat Romans HD, który miał się niby pojawić niedawno czy ewentualne dodatkowe kanały pod Ligę Mistrzów UEFA.

Wystarczyło z transpondera 11158V wyłączyć duble kanałów w SD takich jak Polsat, TV4, Polsat Film, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i miejsce na kanał Polsat Romans HD by się znalazło. W/w kanały SD nie są gwarantowane.

Edytowane przez Marko 345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To by złamało serca abonentom nc+, w tamtym wątku widziałem że liczą na 4K na tym transponderze.

Nic by nie złamało, spokojnie.

Kto liczy na 4K to liczy, na pewno nie ja. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marko 345, ale nie mogą tak wyłączyć dubli w SD, czyli m.in. Polsatu, TV4, Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra, ponieważ zobowiązują ich umowy operatorami kablowymi. Jeszcze w wielu analogowych kablówkach są te kanały, a sygnał pobierany jest właśnie z satelity. Podobnie jest z kanałami TVN-u w SD. Dlatego jeszcze przez jakiś czas te kanały w SD będą na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...