Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

UPC pobiera do pakietu cyfrowego sygnał TVT z DVB-T, analog kiedyś pobierali z naziemnego analoga i być może tak jest do tej pory. Najlepiej by było jakby ktoś z Rybnika i okolic potwierdził czy analogowe TVT działa, bo jako ciekawostkę dodam że TVT w analogowym UPC jest w 4:3 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, bo nie wiem czy dobrze kumam ;)

 

Mam obecnie Select HD + net 60mb/s + upgrade do max HD - razem 85 zł. Kiedy wchodzę w UPC na stronie "Oferta dla Ciebie", pokazują, że mogę mieć Internet 120 mb/s, pakiet bezp, HBO na miesiąc i 120 kanałów - i też 85zł. Niby wychodzi, że mogę zyskać dwa razy szybszy net w tej samej cenie - ale czy te 120kanałów nie wlicza tego upgrade max i to jest samo select hd? Wtedy wychodziłoby mi 95zł/miech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś pomieszałeś z tymi kanałami, aktualnie w pakiecie Select HD jest 100 kanałów SD + 33 HD czyli 133, w Max HD 134 kanały SD + 40 HD czyli 174, a natomiast w Select Horizon 67 kanałów SD + 33 HD czyli 100 kanałów a Max Horizon 94 kanały SD + 40 HD co daje 134 kanały. Sprawdź jeszcze raz tą ofertę.

 

Z innej beczki, rano naprawili sygnał TVT w analogu, a od 22:00 znów jest plansza kontrolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawej stronie mam tak:

 

Twoje obecne usługi

Obecne usługi podstawowe 84,98 zł

Fiber Power 60 Mb/s

Select Extra HD

Max Extra HD upgrade

Pakiet Bezpieczeństwa UPC

Abonament w sumie 84,98 zł

 

 

A proponują pakiet dwóch usług:

 

 

TV + INTERNET

100 kanałów (29 HD)

Internet 120 Mb/s z WiFi

Pakiet Bezpieczeństwa

Pakiet HBO HD przez 1 miesiąc

85 zł

 

 

Chodzi mi o to czy, żeby mieć te kanały co mam teraz (z uprgade) musiałbym jeszcze 10zł więcej płacić do tych 85zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się do Was o poradę.

Obecnie posiadam umowę na czas nieokreślony na internet FB 30 mb/s oraz telewizję MX. Do tego umowę na Canal + do końca sierpnia. Za całość (FB 30, MX, Canal+) płacę 115 PLN.

Otrzymałem pismo informujące o podwyżce prędkości internetu z 30 mb/s na 60 mb/s co wiąże się ze wzrostem opłaty miesięcznej o 7 PLN.

Skontaktowałem się z DUK . Pan powiedział, że mam atrakcyjną ofertę nie może mi obniżyć kwoty abonamentu jedynie może zaproponować ofertę umowy na 24m-ce, w której otrzymam prędkość FB 60 mb/s bez podwyżki (7 PLN) czyli nadal będę płacił 115 PLN mając FB 60, MX oraz Canal+.

Co myślicie na temat tej oferty ? Czy gdy wyślę wypowiedzenie, będę mógł liczyć, że zaproponują coś korzystniejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A proponują pakiet dwóch usług:

 

 

TV + INTERNET

100 kanałów (29 HD)

Internet 120 Mb/s z WiFi

Pakiet Bezpieczeństwa

Pakiet HBO HD przez 1 miesiąc

85 zł

 

 

Chodzi mi o to czy, żeby mieć te kanały co mam teraz (z uprgade) musiałbym jeszcze 10zł więcej płacić do tych 85zł?

 

To masz pakiet Select Extra HD bez upgrade. Jeśli chcesz MAX Extra HD to dodatkowo 10 złotych.

 

Zwracam się do Was o poradę.

Obecnie posiadam umowę na czas nieokreślony na internet FB 30 mb/s oraz telewizję MX. Do tego umowę na Canal + do końca sierpnia. Za całość (FB 30, MX, Canal+) płacę 115 PLN.

Otrzymałem pismo informujące o podwyżce prędkości internetu z 30 mb/s na 60 mb/s co wiąże się ze wzrostem opłaty miesięcznej o 7 PLN.

Skontaktowałem się z DUK . Pan powiedział, że mam atrakcyjną ofertę nie może mi obniżyć kwoty abonamentu jedynie może zaproponować ofertę umowy na 24m-ce, w której otrzymam prędkość FB 60 mb/s bez podwyżki (7 PLN) czyli nadal będę płacił 115 PLN mając FB 60, MX oraz Canal+.

Co myślicie na temat tej oferty ? Czy gdy wyślę wypowiedzenie, będę mógł liczyć, że zaproponują coś korzystniejszego?

 

Skontaktowałeś się z BOK ponieważ z DUK nie możesz, bo oni dzwonią do Ciebie i inaczej się nie da. Jak to podkreślił słusznie kolega @ eLBeG , złóż wypowiedzenie i DUK zadzwoni z lepszą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mixiorek

z Jakością bardzo dobrze lepiej niż w tych zastranych mediaboxach od nich w ciągu od 1 stycznia miałem już wymieniany mediabox z 4razy i jeszcze jedno powinni go dawac jeszcz do multiroomu i wszystko było git ten dekoder horizon

 

Dzisiaj był u mnie technik z UPC i powiedział, że po 15 stycznia będą docelowo montować dekoder HORIZON

Ten dekoder jest bez dodatkowej opłaty? W końcu mogliby go szerzej wprowadzić bo funkcjonalność ma bardzo ciekawą. Pytanie jak z jakością.

z Jakością bardzo dobrze lepiej niż w tych zastranych mediaboxach od nich w ciągu od 1 stycznia miałem już wymieniany mediabox z 4razy i jeszcze jedno powinni go dawac jeszcz do multiroomu i wszystko było git ten dekoder horizon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"UPC Polska wprowadza Horizon do masowej sprzedaży. ARPU w górę

15 stycznia 2015, 10:17

 

Łukasz :censored:

 

149 zł brutto za podstawowy pakiet usług wraz dekoderem Horizon będą musieli zapłacić klienci UPC Polska. Po okresie testów sieć kablowa wprowadziła platformę Horizon do masowej oferty i będzie ją oferować klientom w całym zasięgu swojej (cyfrowej - 95 proc.) sieci.

 

Podana wyżej stawka obowiązuje za najtańszy pakiet: TV + internet 120 Mb/s + Horizon. Pakiet z usługa telefoniczną jest droższy o 10 zł. Pakiety z szerszą ofertą kanałów TV droższe zaś o 30 zł. Każdy z nich zawiera dostęp do serwisu VOD MyPrime i aplikacji HorizonGo. Powyższe ceny obowiązują przy umowach na 24 miesiące. Oferta obejmuje nowych klientów. Aktualni abonenci UPC mogą skorzystać z promocji pod warunkiem, że kwota nowego abonamentu będzie wyższa o 20 zł od aktualnego zobowiązania.

 

Z powodu różnicy w pakietach precyzyjne porównania są trudne, ale można wskazać, że dzisiaj za pakiet dwóch usług w ofercie na 24 mc UPC pobiera 118 zł miesięcznie, a za pakiet trzech usług 139 zł. W ofertę z Horizon wliczony jest jednak dostęp do MyPrime, który standardowo kosztuje 20 zł miesięcznie. UPC sygnalizowało zresztą, że wprowadzenie oferty z nowoczesnym dekoderem będzie okazją do podniesienia ARPU.

 

UPC nie podaje informacji, do jakiej liczby klientów skierowało Horizon w okresie komercyjnych testów. Według naszych informacji było ich kilkanaście tysięcy.

 

Urządzenie, które UPC oferuje w Polsce wyprodukowane zostało dla grupy Liberty Global przez Pace. Drugim dostawcą grupy jest Samsung."

 

http://www.telko.in/upc-polska-wprowadza-horizon-do-masowej-sprzedazy-arpu-w-gore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę kolejki na ten nowy dekoder z nową wyższą ceną ...i śmiać mi się chce.

Kolejki są ,tych co składają wymówienia i nie przedłużają umowy na kablówkę i zadowalając się naziemną cyfrową .....wymówienie trzeba złożyć osobiście na piśmie w biurze obsługi klienta i tam są kolejki,to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę kolejki na ten nowy dekoder z nową wyższą ceną ...i śmiać mi się chce.

Kolejki są ,tych co składają wymówienia i nie przedłużają umowy na kablówkę i zadowalając się naziemną cyfrową .....wymówienie trzeba złożyć osobiście na piśmie w biurze obsługi klienta i tam są kolejki,to fakt.

 

Nie trzeba iść do nich osobiście. Można złożyć rezygnację z UPC poprzez ich stronę do kontaktu: https://obsluga-klienta.upc.pl/app/ask

Należy dołączyć w załączniku skan pisma z rezygnacją (musi być na nim czytelny podpis abonenta, jak i dane dotyczące umowy). Skan może być w postaci zdjęcia Twojego pisma.

Po 2 dniach przychodzi autoamtyczna odpowiedź, że pismo do nich wpłynęło. Po 5-6 dniach przychodzi kolejny mail, że z żalem przymują wypowiedzenie. Później dzwoni już DUK z prośbą o pozostanie przedstawiając, któryś z wariantów WRU. Przeważnie przy pierwszym kontakcie z DUK dają WRUXV. Jeśli masz siłę zaparcia i przebicia, a konsultant jest miły i uległy, można wywalczyć przy kolejnych kontaktach lepsze WRU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli brakiem programowym jest dla Ciebie nSport+, to wybierz nc+. Tracisz wtedy Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Jeśli brakiem programowym są dla Ciebie Polsat Viasaty, to wybierz CP. Tracisz wtedy AleKino+, Kuchnia+, Planete+ i inne kanały ze stajni nc+. Ale masz wtedy wszystkie Polsaty.

Pamiętaj, że przy ofercie platform satelitarnych tracisz również dostęp do wersji HD kanałów Travel Channel, Stopklatka.TV czy Fokus TV. Tracisz również napisy do kanałów Cinemax, jeśli byłbyś nimi zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące oferty UPC po złożeniu wypowiedzenia.

Dzisiaj przeglądałem umowę u swojej babci (ma już ją na czasie nie określonym) - ma pakiet Select Extra HD + nagrywarka za 94 zł miesięcznie.

Co dla mnie jest chorą ceną w porównaniu do NC+ czy CP.

Zadzwoniłem do BOK, przekierowali mnie do DUK i tam zaproponowali mi za to samo 85 zł miesięcznie z umową 24 miesiące.

 

Co się da uzyskać po złożeniu wypowiedzenia?

Ile trwa okres wypowiedzenia TV w UPC (babcia ma chyba nie kompletne papiery i nie mogłem tego znaleźć)?

 

Zależy nam na tym, żeby zachować pakiet jaki jest teraz wraz z nagrywarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące oferty UPC po złożeniu wypowiedzenia.

Dzisiaj przeglądałem umowę u swojej babci (ma już ją na czasie nie określonym) - ma pakiet Select Extra HD + nagrywarka za 94 zł miesięcznie.

Co dla mnie jest chorą ceną w porównaniu do NC+ czy CP.

Zadzwoniłem do BOK, przekierowali mnie do DUK i tam zaproponowali mi za to samo 85 zł miesięcznie z umową 24 miesiące.

 

Co się da uzyskać po złożeniu wypowiedzenia?

Ile trwa okres wypowiedzenia TV w UPC (babcia ma chyba nie kompletne papiery i nie mogłem tego znaleźć)?

 

Zależy nam na tym, żeby zachować pakiet jaki jest teraz wraz z nagrywarką.

To jest taka praktyka w UPC, weź przez DUK opcję z telefonem a za pakiet wyjdzie od 51 złotych do 75 złotych, w zależności jaki wariant WRU zaproponuje konsultant.

 

Prawdopodobnie nie mają już na stanie dekoderów cisco z nagrywarką, a teraz prawdopodobnie dają nagrywarke horizon

Dla Twojej wiadomości, mają ich bardzo dużo na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...