Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Telegazeta na Mediaboxaxch i na Horizonach chodzi bardzo źle na wszystkich kanałach, praktycznie usługa bezużyteczna. Ale na szczęście w telegazecie przeważnie szukałem informacji o programie TV, to szybciej znajdę w EPG. Wiadomości z kraju i ze świata z kolei przeczytam w internecie niż w Telegazecie. Kiedyś jak nie miałem internetu, to często korzystałem z telegazety na TVP, aby przeczytać najnowsze informacje. Teraz to dla mnie archaizm.

Na moim Mediaboxie telegazeta chodzi prawidłowo, być może masz jakiś wadliwy dekoder. Co z tego, że dla ciebie to usługa bezużyteczna i archaizm, skoro wielu innych użytkowników z niej korzysta? Gdyby rzeczywiście to był przeżytek, ludzie by z telegazety nie korzystali, to stacje by już jej nie nadawały. Proste.

 

 

U mnie telegazeta chodzi na Mediaboxie bardzo wolno i odechciewa mi się z niej korzystać. Wygląd na telewizorze tej telegazety pozostawia wiele do życzenia, jest sztucznie rozciągnięta. Nie ma możliwości indywidualnego dostosowania widoku do własnych upodobań, łatwego przełączenia na kolejną czy odświeżenia strony, która ma kilka podstron.

Jak potrzebuję na szybko skorzystać z telegazety, to przełączam na DVB-T i bezpośrednio na telewizorze telegazeta chodzi, aż miło. Zresztą większość kanałów nie ma telegazety, mają je głównie TVP, Polsat czy TVN. Kanały takie jak TVN 24 czy Polsat News nie mają takiej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając co Planete+ w SD - faktycznie macie pokasowany na listach? Technicznie przynajmniej w Krakowie kanał jest nadawany i dekoduje się przez moduły, podobnie jak TLC w SD.

Tak, oba kanały są usunięte z listy. Na miejscu TLC SD nie ma nic, a na miejsce Planete+ SD weszło, Planete+HD, które było pozycję dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę miejsca w paśmie jest, choć by nawet po kanale Religia.TV. A co do Power TV to macie teraz plan wejścia do UPC? Wolne miejscaw śród kanałów muzycznych są na pozycjach 784 i 789.

 

Mamy od 3 lat plan wejścia do UPC z dwoma kanałami: Power TV i Adventure HD, ale potrzeba tutaj zielonego światła ze strony UPC, dlatego proście jako abonenci swojego operatora o dodanie naszych 2 nowych kanałów! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów coś z dekoderami kombinują, z ulubionych mi znikło TVP1 i 2 HD z kanału 1 i 2 mimo że wczoraj zapisałem, AXN pojawił się na 97 kanale. Na 475 też jest AXN, po za tym mam w ulubionych niektóre kanały, których nie zapisywałem. Całe UPC ... . TVP1 i 2 HD u mnie pozostało też na kanałach 101 i 102.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXN jest na pozycji 97 od początku stycznia, gdyż jest udostępniony jako otwarte okno dla klientów pakietu START i START HD.

Co do TVP1 i TVP2 na pozycjach 101 i 102 owszem są dostępne gdyż nie poprawili "jeszcze" listy kanałów ale tylko w Mediaboxach HD, Mediaboxy HD PVR 250GB i 320GB mają poprawioną listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Liberty Global, koncern do którego należy UPC Polska opublikował raport za 2014 r. Wynika z niego, że w ubiegłym roku w Polsce koncern zwiększył zasięg sieci o 2 proc. i utrzymał liczbę klientów na niezmienionym poziomie (1,437 mln). Trwałym trendem w operacyjnych wynikach UPC Polska jest spadek liczby klientów TV i wzrost liczby klientów szerokopasmowego dostępu, w efekcie jednak liczba RGU operatora rośnie. W ciągu ubiegłego roku można było zaobserwować stopniowe osłabienie wzrostu.

 

Trzeba podkreślić, że organiczne wzrosty w ogóle się wyczerpują. Na operacyjny bilans UPC Polska wpływ mają ubiegłoroczne akwizycje (Telco Lublin, czyli Nplaya, oraz Azart-Sat), które przyczyniły jej 13 tys. klientów netto. Gdyby nie to w ciągu roku spółce ubyłoby klientów. To jest zresztą tendencja, którą można obserwować także u innych operatorów sieci kablowych (np. u Multimediów Polska).

 

[...]"

 

http://www.telko.in/upc-polska-stabilnie-w-2014-roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXN jest na pozycji 97 od początku stycznia, gdyż jest udostępniony jako otwarte okno dla klientów pakietu START i START HD.

No właśnie. Dublują w ten sposób każdy udostępniany promocyjnie kanał. Pytanie tylko po co? Odkodowanie kanału nie wystarczy? Do pakietu Start i tak nie dostaje się dekodera, a abonentów z pakietem Start HD jest garstka.

 

Co do TVP1 i TVP2 na pozycjach 101 i 102 owszem są dostępne gdyż nie poprawili "jeszcze" listy kanałów ale tylko w Mediaboxach HD, Mediaboxy HD PVR 250GB i 320GB mają poprawioną listę.

Na Mediaboxach HD Cisco PVR także są duble TVP 1 HD i TVP 2 HD na pozycjach 101 i 102. Podobno tak ma być do 20.02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic na pozycji 101 i 102.

Dublują w ten sposób każdy udostępniany promocyjnie kanał. Pytanie tylko po co? Odkodowanie kanału nie wystarczy? Do pakietu Start i tak nie dostaje się dekodera, a abonentów z pakietem Start HD jest garstka.

Owszem, ale w kanale promocyjnym czasami są dostępne również kanały z pakietu MAX Extra HD, i klienci pakietu Select Extra HD szybciej mogą ten kanał szybciej znaleźć.

Poza tym można było by odkodować dany kanał ale dla techników z UPC jest to wiele roboty, więc po prostu udostępniają drugą kopię danego kanału na niższych częstotliwościach żeby klienci pakietu START mieli również dostęp bez dekoderów, gdyż w tym pakiecie nie masz dostępu do całego pasma. Na początku Kino Polskę i Polsat Romans przenosili bez robienia kopii, a później do nazwy stacji dopisywali "promocja", teraz widocznie im się już nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Rozbawiła mnie konsultantka z UPC. :D:D:D

Do końca czerwca mam umowę na internet za 30m/s płacę ok. 55 zł.

 

Z ciekawości zapytałem ile bym płacił za internet+multiroom + pakiet max z nagrywarką i pełny pakiet C+ . Kwota powyżej 200 zł... :brawo::brawo:

 

Jednak jeśli chodzi o cenę nc+ jest bezkonkurencyjna.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...