Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Możesz, ale to nie wygląda tak jak chcesz. Najlepiej zamów na czas nie określony Canal+ pod koniec miesiąca, tak około 27 kwietnia a 30 kwietnia złóż wypowiedzenie a pakiet będziesz miał do końca maja w opłacie bez promocji tzn. 69,90 złotych. UPC inaczej nie daje skorzystać z pakietów dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

złożyłem rezygnację w UPC, umowa została rozwiązana z dniem 1.04.2015 r., żaden konsultant nie dzwonił - najprawdopodobniej błędny numer w bazie.

Co miałem:

TELEWIZJA

PAKIET MULTIROOM SD - ABONAMENT 10,00 zł

PAKIET MAX HD - ABONAMENT 53,41 zł

Suma 63,41 zł

INTERNET

FIBER POWER 120 Mb/s 73,58 zł

Suma 73,58 zł

RAZEM 136,99

 

Dzisiaj napisałem do konsultanta na UPC i otrzymałem taką oto ofertę:

MAX EXTRA HD + 120 Mb/s + multiroom CI+ za 114 zł

 

Czy jest to dobra oferta? Czy otrzymam jakąś lepszą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to niekoniecznie, u mnie jest nie tyle problem z prędkością - chociaż ten też występuję, bo wszystkie komputery są podłączone przez WiFi i realnie ok.30 Mbitów uzyskiwałem na Thomsonie twg870ug przy FiberPower120. Mam mieszkanie dwupoziomowe i większy problem z zasięgiem, niż z prędkością. Mam rozumieć że lepszą ofertę mogę uzyskać przy internecie 60Mbit i próbując uzyskać ofertę przez chat online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej obejrzyj promocje co są w zakładce, lub wejdź w promocje lokalne.

Co do internetu pytam dlatego, bo możesz wziąć nowy dekoder UPC Horizon. Z pakietem Max ceny wyglądają następująco:

Max PVR + FiberPower 30 = 114 złotych ( pierwsze 3 miesiące 94 zł)

Max PVR + FiberPower 60 = 124 złote ( pierwsze 3 miesiące 104 zł)

Max PVR + FiberPower 120 = 134 złote ( pierwsze 3 miesiące 114 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Skończyła mi się kilka miesięcy temu umowa w UPC (telewizja, internet, telefon + pakiet Canal +). Płaciłem zawsze ok. 125zł i czułem, że jest to wygórowane, ale jakoś tak było. Od czterech miesięcy kwota abonamentu wzrosła do 155zł (tłumaczyli na infolinii, że Canal + podniósł ceny za pakiet). 155 to dla mnie zdecydowanie za dużo więc zacząłem dzwonić i się pytać. Babka zaproponowała kwotę 125zł jeżeli podpiszę umowę na 36 miesięcy (!). Trochę mnie to przeraża, ale chyba nie ma innej opcji. Podsumowując. Zależy mi na:

- Internet 20mb/s (mam teraz 60, ale wcześniej miałem 20 i nie czułem różnicy - domowe potrzeby) - na infolinii powiedzieli, że różnica jest 5zł...

- Telewizja koniecznie z pakietem Canal +

Z telefonu nie korzystam, dorzucili w opcji 2+1 (na infolinii też śpiewali, że jak zrezygnuję z telefonu to nic to nie zmieni kwotowo)

 

Szukałem innych firm, ale z UPC co by nie mówić jestem bardzo zadowolony (bezawaryjność). W innych firmach albo nie ma zasięgu (centrum Warszawy), albo nie ma opcji Canal +, albo nie ma internetu (nc+).

 

Zastanawiam się czy przystać na te 125zł czy nie, przeraża mnie trochę czas umowy (3 lata). Podpowiecie coś? Jak walczyć, czy pisać rezygnację? Z góry dziękuję za podpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Cześć. Potrzebuję pomocy, od 1 maja potrzebuję założyć TV + internet w mieszkaniu.

Przyzwyczajony jestem do UPC, jednak nie mam możliwości przeniesienia/zabrania z sobą obecnego dekodera/routera.

 

Okres zobowiązania max 12 miesięcy, zależy mi na pakiecie Canal+ Sport (39,90zł) oraz internecie z WiFi 60mb/s.

Pakiet, który konsultant na chacie mi zaproponował to

https://promocje.upc.pl/pakiet-mega-pack-12/

 

Jednak całość- internet 60mb/s (WiFi) + TV (pakiet Canal+ Sport) kosztuje 159 zł !!! Dla mnie jest to zdecydowanie za dużo, czy jest możliwość na tańszą konfigurację, istnieje jakiś skrypt lub "myk" aby załatwić taniej UPC spełniające powyższe wymagania? Z góry dzięki za pomoc i odpowiedź. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel o konkurencji to akurat wie najlepiej.7

@KOZIOLWARSZAWA - Nastaw się w rozmowie na te usługi które chcesz i spróbuj od niego to wycisnąć w dobrej cenie. Poniżej 100 złotych na pewno nie zejdziesz, ale oferta może być lepsza niż w BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...