Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli przedstawaciel da Ci taką ofertę to tak, inaczej się nie da. Nie rozumiem pytania o nagrywarkę, to UPC ma jakieś nadzwyczajne? :lol:

Przedstawiciele mają takie możliwości "bycia elastycznymi"? Nagrywarki to Mediabox i Horizon, przy czym ten drugi jest chyba droższy niż ten pierwszy?

 

Próbowałem się dowiedzieć jak wypadają testy internetu 500 mb/s i czy dołączą kanał Nsport ale nic mi się nie udało zdobyć zbyli mnie, że nie mogą podać nic bo nie chcą rozbudzać oczekiwań co do konkretnych decyzji i terminów

500Mb/s testują już ponad 14 miesięcy... zresztą jaka jest dla Ciebie różnica między 250 a 500Mb/s download? Wykorzystasz tą różnicę? ;)

A nSport w UPC to jakaś farsa. Nikt nie chce spuścić z tonu i nadal [beep]a blada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediabox PVR HD dostępny jest w dwóch wersjach, jest droższy Horizon i nie można zapomnieć o Kaonach.

Próbowałem się dowiedzieć jak wypadają testy internetu 500 mb/s i czy dołączą kanał Nsport ale nic mi się nie udało zdobyć zbyli mnie, że nie mogą podać nic bo nie chcą rozbudzać oczekiwań co do konkretnych decyzji i terminów :(

Nsport to osobna bajka, chodzi o pieniądze i na razie nie będzie tego kanału w ofercie. Co do internetu FiberPower 500 niestety nie jest dobrze, nie ma takiego miasta, żeby na blokowiskach można było wyciągnać więcej niż 400 Mbit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak nie ma różnicy bo nawet mi taki internet nie jest potrzebny mam po prostu taką czystą ciekawość.

Kiedy taka oferta się pojawi czy długo będą jeszcze trwać testy tak samo jak u Vectry internetu 1gb/s albo może operatorzy czekają kto pierwszy wprowadzi a potem dadzą swoja kontra ofertę :D

 

studiolitek

UPC w Rumuni i jeszcze gdzieś wprowadziła taka ofertę to chyba jest jakaś możliwość no chyba że UPC w Polsce ma gorszą infrastrukturę niż tam i stosują inne technologie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediabox PVR HD dostępny jest w dwóch wersjach, jest droższy Horizon i nie można zapomnieć o Kaonach.

Wersje Mediabox PVR HD to dysk 250 i 320GB oraz wygląd. Są jeszcze jakieś różnice? Któryś ma lepszą specyfikację lub uchodzi za lepszy?

Czy Horizon HD z nagrywarką jest droższy dla klienta niż Mediabox HD z nagrywarką?

Kaony chyba już nie są dawane nowym klientom?

 

Nsport to osobna bajka, chodzi o pieniądze i na razie nie będzie tego kanału w ofercie. Co do internetu FiberPower 500 niestety nie jest dobrze, nie ma takiego miasta, żeby na blokowiskach można było wyciągnać więcej niż 400 Mbit.

Gdzie jest wąskie gardło? Może to zmobilizuje UPC do inwestycji w światłowody lub w inną technologię, która zwiększy efektywność sieci.

 

Dla mnie i tak nie ma różnicy bo nawet mi taki internet nie jest potrzebny mam po prostu taką czystą ciekawość.

Kiedy taka oferta się pojawi czy długo będą jeszcze trwać testy tak samo jak u Vectry internetu 1gb/s albo może operatorzy czekają kto pierwszy wprowadzi a potem dadzą swoja kontra ofertę

UPC w Rumuni i jeszcze gdzieś wprowadziła taka ofertę to chyba jest jakaś możliwość no chyba że UPC w Polsce ma gorszą infrastrukturę niż tam i stosują inne technologie ?

Moim zdaniem póki co nie ma zapotrzebowania na rynku klientów indywidualnych na takie łącza. 150-250M/s w download spokojnie starczy. Problem moim zdaniem jest w uploadzie, który jest mocno asymetryczny a są coraz większe potrzeby by był szybszy. Niech operatorzy spokojnie szykują szkielet sieci pod łącza 0,5-1Gb/s a za kilka lat wprowadzają je dla klientów o ile będzie już na nie rynek. Nawet przy obecnej ofercie FTTH Orange są łącza 100 i 300Mb/s także póki co to spokojnie wystarcza. Szkoda, że operatorzy nie robią nic ze wspomnianym uploadem :(

W Rumunii UPC ma tylko dwa łącza - 200 i 500Mb/s :brawo:http://www.upc.ro/internet/abonamente/ ALE mają żałosny upload, odpowiednio 6 i 25Mb/s, kpiny jakieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje Mediabox PVR HD to dysk 250 i 320GB oraz wygląd. Są jeszcze jakieś różnice? Któryś ma lepszą specyfikację lub uchodzi za lepszy?

Czy Horizon HD z nagrywarką jest droższy dla klienta niż Mediabox HD z nagrywarką?

Kaony chyba już nie są dawane nowym klientom?

 

Cisco 320 GB jest stabilniejszy jeśli chodzi o nagrania

Gdzie jest wąskie gardło? Może to zmobilizuje UPC do inwestycji w światłowody lub w inną technologię, która zwiększy efektywność sieci.

Na rozgałęźnikach blokowych

 

W Rumunii UPC ma tylko dwa łącza - 200 i 500Mb/s :brawo:http://www.upc.ro/internet/abonamente/ ALE mają żałosny upload, odpowiednio 6 i 25Mb/s, kpiny jakieś.

 

Taka infrastruktura, to takie prędkości.

 

Wiecie może czy UPC planuje wejść z usługami w jakieś kolejne miasta?Z tego co patrzyłem na tej stronie liberty global to nie wypadamy źle są państwa gdzie usługi internetu są wolniejsze najwolniej mają w Niemczech

Na razie zadebiutowali w Płocku. Jak przejmą kolejną małą kablówkę to może będą w kolejnym mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy oferta dla Rzeszowa? Bo jeż upc zakłada instalacje a kończy mi się umowa z MM i muszę podjąć decyzję. Do szefostwa z UPC: Jak chcecie przejąć część klientów vectry i MM w Rzeszowie to wasza oferta musi być dużo niższa niż z waszego cennika. Jeżeli będzie podobna do tego co daje konkurencja to mało kto będzie się przenosił. dodatkowe koszty instalacji, podłączenia, całej papierologii dla 5 zł mało kogo ruszy. Wstrząśnijcie Rzeszowem:)good luck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsłyszałem dzis takiego neswa z jednego punktu UPC ze ponoc w lipcu wypadnie jakis kanał z oferty (bodaj Mango czy cos w ten deseń) - i bedzie mozna zrezygnowac z umów wskutek zmiany w ofercie z winy operatora. I cześć umów ma mieć dzięki temu taki fortel na lepsze oferty.

 

I już teraz jakies oferty mieli tylko dla kilkudziesieciu warszawskich klientów ktorzy maja z kolei tylko umowy bezterminowe= i im proponują: pakiet max+telefon+net = z wersja 120 mb/s za 99,97brutto miesiecznie ; z wersja neta 250 mb/s za 119zł brutto....

 

 

ktoś coś wie więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem, kanały mango iTV i CNN znikają z telewizji analogowej w Krakowie, Warszawie i Zielonej Górze, w tej ostatniej również Lubuska, jedynie Warszawa nie ma możliwości wypowiedzenia umowy.

 

P.s.

Pytanie jest w sumie proste - czy nowy klient może wyrwać pakiet Select lub Max HD, net 30 lub 60 Mb/s, paczkę C+, PVR (zwykła nagrywarka) za około 95-110zł? Chodzi o teren z dużą konkurencją na osiedlu, jest MM, Vectra i Orange.

 

Może, nawet dzwoniąc na ogólną infolinię, podając tajne hasło i bynajmniej nie chodzi mi o model opla.

Z tego co wiem, szybciej na infolinii, niż u przedstawiciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...