Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam prośbę o pomoc...

 

Chciał bym możliwie najtańsza ofertę dla rodziców. Aktualnie mają max extra HD z nagrywarką i multi rum, telefon - nielimitowany europa i świat, oraz net 120 MB/s.

Chodzi o zmianę dekodera na Horizon (tego głównego, drugi może zostać jaki jest), net również może zostać, telefon mógł by być w mniejszym pakiecie minutowym. Umowa przeszła na czas nieokreślony. Rozmawiałem z BOKiem, twierdzą, że z Horizonem nie ma oferty niższej na telefon, a rezygnacja z tej usługi zasadniczo nie zmieni nic za bardzo cenowo. Tak więc za pozostawienie wszystkiego jak jest i zmianę dekodera na Horizon dostałem propozycję 190 pln. Ktoś może mnie pokierować tak, aby tą opłatę zmniejszyć?

BOK zasadniczo nie bardzo chciał o czymkolwiek decydować. Rozmowa propozycja, przedstawienie procedury rezygnacji (o którą zapytałem), brak propozycji przełączenia do Biura rezygnacji czy jak sie to tam u nich nazywa.

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich argumentów używaliście przy negocjacji ceny za pakiet C+? Lepiej dzwonić do lokalnego przedstawiciela czy na infolinię?

Zależy o jakiej negocjacji myślisz, przedłużenie czy nowa aktywacja :?:

 

Cześć mam prośbę o pomoc...

 

Chciał bym możliwie najtańsza ofertę dla rodziców. Aktualnie mają max extra HD z nagrywarką i multi rum, telefon - nielimitowany europa i świat, oraz net 120 MB/s.

Chodzi o zmianę dekodera na Horizon (tego głównego, drugi może zostać jaki jest), net również może zostać, telefon mógł by być w mniejszym pakiecie minutowym. Umowa przeszła na czas nieokreślony. Rozmawiałem z BOKiem, twierdzą, że z Horizonem nie ma oferty niższej na telefon, a rezygnacja z tej usługi zasadniczo nie zmieni nic za bardzo cenowo. Tak więc za pozostawienie wszystkiego jak jest i zmianę dekodera na Horizon dostałem propozycję 190 pln. Ktoś może mnie pokierować tak, aby tą opłatę zmniejszyć?

BOK zasadniczo nie bardzo chciał o czymkolwiek decydować. Rozmowa propozycja, przedstawienie procedury rezygnacji (o którą zapytałem), brak propozycji przełączenia do Biura rezygnacji czy jak sie to tam u nich nazywa.

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

 

Skoro umowa jest na czas nie określony możesz złożyć zamówienie on-line na stronie UPC, przykładowe pakiety z Horizonem, możesz złożyć pakiet wybierając składniki pakietu:

Horizon Select - 83,00 zł przez 3 miesiące, potem 103,00 zł

Horizon Max - 98,00 zł przez 3 miesiące, potem 118,00 zł

Fiber Power 60 Mb/s - 16,00 zł

Fiber Power 120Mb/s - 26,00 zł

Minuty Domowe Max - 10,00 zł

Minuty do Wszystkich Max - 20,00 zł

 

Taniej Horizona nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To praktycznie zostają Ci stałe ceny, CANAL+ SELECT - 49 zł a natomiast CANAL+ PRESTIGE - 69 złotych. Aktywacja 19,90 zł niezależnie czy wybierzesz opcję on-line, infolinię czy z pozycji dekodera na kanale 15. Przedstawiciel raczej też te ceny zaproponuje, co innego jakbyś brał u niego od razu cały pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ofercie dla Ciebie przez Internet mam takie dwie opcje:

Kanały dostępne w pakiecie: CANAL+ Sport HD, CANAL+ HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD.

Warunki promocji: aktywacja 10 zł, opłata miesięczna 49,90 zł, okres zobowiązania - 12 miesięcy.

 

Lub:

 

Kanały dostępne w pakiecie: CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD.

Warunki promocji: aktywacja 10 zł, opłata miesięczna 39,90 zł, okres zobowiązania - 12 miesięcy.

 

Rozumiem, że to najtańsza opcja, żeby pooglądać polską, angielską i hiszpańską ligę w UPC?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety na to nie licz, a udowodnię to tak:

Canal+ SELECT - 49 złotych i zawiera:

CANAL+, CANAL+ 1 (dawniej C+ Family 2), CANAL+ Film, CANAL+ Family, CANAL+ Sport oraz w promocji CANAL+ Sport.

 

CANAL+ PRESTIGE - 69 złotych i zawiera:

Kanały dostępne w pakiecie Canal+ SELECT + CANAL+ Seriale (dawniej C+ Film 2) i CANAL+ Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC wystartuje po wakacjach z ofertą detaliczną i biznesową w Rzeszowie. Kampania informacyjna w mieście rozpoczyna się już dziś.

Także od 15 lipca działa dedykowana strona Rzeszow.upc.pl. Umożliwi ona klientom pozostawienie swoich danych kontaktowych w celu umówienia wizyty instalatora. Od 17 sierpnia czynny będzie pierwszy salon sprzedaży UPC w Rzeszowie, usytuowany w centrum handlowym Galeria Rzeszów.

 

Rzeszów to dynamicznie rozwijające się miasto, które znajduje się w krajowej czołówce pod względem inwestycji w przeliczeniu na jednego mieszkańca. To właśnie dlatego dostrzegliśmy i zdecydowaliśmy się rozwijać nasze usługi właśnie tutaj. Wchodzimy na lokalny rynek i będziemy walczyć o klientów, którzy oczekują usług w najwyższej jakości i adekwatnej cenie - mówi Jerzy Gołębiowski, członek zarządu UPC Polska odpowiedzialny za rozwój.

 

W zasięgu sieci UPC Polska znajduje się obecnie ponad 2,7 mln gospodarstw domowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mój pierwszy post, ale z zapytaniem. Obecnie mam w UPC takie usługi:

PAKIET MAX EXTRA HD - ABONAMENT 45,49 zł

INTERNET FIBER POWER 60 Mb/s 41,51 zł

PAKIET BEZPIECZEŃSTWA UPC - ABONAMENT 4,99

RAZEM daje to 91,99

Umowa na czas nieokreślony.

 

Chciałbym ugrać coś więcej w sensie te same usługi ale za mniejszą kasę, jak myślicie wypowiadając umowę na piśmie, ugram czy dać sobie siana ?

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie dzwonił, potwierdzenie dostałem mailem wczoraj popołudniu zaraz po złożeniu, w niej link go promo:

 

http://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_pro ... 2014-1.pdf

 

Z info:

 

Dziękujemy za złożenie zamówienia.

 

W przypadku braku zadłużenia na Twoim koncie, zamówione usługi zostaną

 

aktywowane w ciągu 48 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...