Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam prośbę o porade. Aktualnie jestem w trakcie negocjacji z UPC, już były chyba ze 3 czy 4 rozmowy. W chwili obecnej proponują mi ofertę z WRU XVII - np. Select HD +fiber 60 za 55 zł, Brać czy walczyć o dwudziestkę? W moim bloku jest Vectra, Multimedia i Netia (Gigakablówka), a ponoć tam gdzie Gigakablówka jest szansa na WRU XX. Oczywiście w rozmowie usłyszałem, że promocja dwudziestki już wycofana itp. :D Ewentuanie podtrzymać wypowiedzenie i jeżeli nic lepszego nie zaproponują do 30-stego samemu zadzwonić i powiedzieć, że jednak się zgadzam? :wink:

 

Z góry dzięki za pomoc,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i umowę na TV i na pakiet Canalu mam do 03/2017

Jeżeli podpisałeś w marcu umowę na pakiet C+, to obowiązuje ona do 03.2016 (zapewne 12-sto miesięczna).

 

*Jeżeli nie dostałeś żadnego pisma o zmianie ceny, to 1 października wyłączą Ci kanały udostępnione promocyjnie do tego momentu. Czyli zabiorą Ci nowo powstałe kanały (C+Sport2 i C+Discovery). Chyba, że sam złożysz wypowiedzenie, bo będziesz chciał ugrać nowe pakiety, ale to wiąże się z karą za nie wywiązanie się z umowy na C+. Możesz także zgodzić się na zamianę pakietów na nowe, po cenie jaką proponuje UPC.

*Jeżeli poinformuje Cię UPC o zmianie ceny za pakiet, to możesz złożyć wypowiedzenie bez konsekwencji i próbować utargować ceny.

 

Niestety UPC nie migruje abonentów do nowych pakietów automatycznie, o czym w ostatnich dniach informuje abonentów.

 

download.php?id=1747

 

A więc zostaje Ci pierwsza wersja. Albo podpiszesz nową umowę na pakiet C+, albo zabiorą Ci w październiku wspomniane kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tematu CANAL+, proszę o poradę.

Dzisiaj dostałem emaila, którego treść jest identyczna jak grafika w poście wyżej.

23 sierpnia kończy się moja roczna umowa na kwotę 35 PLN. Rozmawiałem z infolinią w tym miesiącu to zapewniali mnie, że jak nic nie zrobię to umowa przejdzie na czas nieokreślony i będzie o 5 PLN więcej.

Co byście radzili zrobić żeby utargować najlepsze warunki, wypowiedzieć ją i czekać na ofertę z ich strony ? Czy w ogóle realne jest żeby płacić mniej niż 49 za pakiet CANAL+ SELECT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC nie chce migrować obecnych abonentów do nowej pakietyzacji. Jeśli z tym nic nie zrobisz to stracisz dostęp do C+Sport2. No chyba, że za C+ coś wynegocjujesz, bo wątpię byś płacił 70zł za pakiet, w którym od dzisiaj już wiadome : nie będzie piłki ręcznej (zarówno w żeńskim jak i męskim wydaniu, jeśli chodzi o Ligę Mistrzów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...