Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, chodziło mi o popularności kanału, który ogląda więcej niż "kilka" osób. Eurosporty, polsaty sport tvp sport.

 

Obiło mi się o uszy, że można przeskoczyć z selecta na max za +10zł? Prawda to? Ja w "moje UPC" nie widzę takiej opcji. Czy może to wynikać z posiadania dekoder HD bez PVR? Da się to jakość "ugryźć" przed przedłużaniem umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę, że teraz przy nowych umowach nie dają z automatu pakietu HBO na 1 miesiąc gratis? Czy zmieniła się polityka cenowa/promocyjna i już teraz przy nowych umowach nie mozna wyrwać HBO w cenie 25 zł tylko po 30 zł?

 

nSport+HD? Czy teraz skończy się hejtowanie i odwieczne pytanie "kiedy nSport+HD w UPC"? Swoją drogą to ponoć atrakcyjność tego kanału po utracie praw sportowych mocno spadła.

 

Z nowych kanałów to cieszą Viasaty. Dobrze, że powiększa się oferta kanałów edukacyjno-poznawczych. No i świetnie, że dzieciaki mają już w końcu swoje bajkowe kanały w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi się o uszy, że można przeskoczyć z selecta na max za +10zł? Prawda to? Ja w "moje UPC" nie widzę takiej opcji. Czy może to wynikać z posiadania dekoder HD bez PVR? Da się to jakość "ugryźć" przed przedłużaniem umowy?

Aktywujesz przez Mediaboxa za 0 zł lub dzwonisz na infolinię, wtedy za aktywację płacisz 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z pojawieniem się nowych kanałów, posiadacze kart CI+ dostrzegli, że na liście telewizyjnych stacji pojawiły się m.in. długo oczekiwany nSport+ HD czy Romance TV HD, ale bez uprawnień dostępu. Czy dołączą do oferty? "Na dziś zaplanowane zostało uruchomienie dwóch kanałów: MiniMini+ HD i teleTOON+ HD. Pojawianie się nazw programów niedostępnych w naszej ofercie wynika z kwestii technicznych związanych z przełączaniem na naszą infrastrukturę klientów przejmowanych sieci. Jeśli wymienione kanały pojawią się w naszej ofercie, poinformujemy o tym w osobnym komunikacie" - wyjaśnia nam biuro prasowe UPC Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem abonentem UPC od wielu lat. Obecna umowa(na czas nieokreślony) od września 2011.Tv:MAX HD z nagr. Internet: 100Mb, Telefon: rozmowy non-stop Europa i świat- łącznie abonament 189zł. Chciałabym obniżyć koszt abonamentu zmieniając TV na najtańszą a internet i telefon pozostawić bez zmian. Wiecie czy jest taka możliwość bo w UPC mi powiedzieli że nie mogę. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z pojawieniem się nowych kanałów, posiadacze kart CI+ dostrzegli, że na liście telewizyjnych stacji pojawiły się m.in. długo oczekiwany nSport+ HD czy Romance TV HD, ale bez uprawnień dostępu. Czy dołączą do oferty? "Na dziś zaplanowane zostało uruchomienie dwóch kanałów: MiniMini+ HD i teleTOON+ HD. Pojawianie się nazw programów niedostępnych w naszej ofercie wynika z kwestii technicznych związanych z przełączaniem na naszą infrastrukturę klientów przejmowanych sieci. Jeśli wymienione kanały pojawią się w naszej ofercie, poinformujemy o tym w osobnym komunikacie" - wyjaśnia nam biuro prasowe UPC Polska.
Przejmowana sieć TELCO LUBLIN posiada te kanały w ofercie. Skoro UPC dogadało się co do stacji MiniMini+ i teleTOON+ w HD a nie dogadali się co do nSport+ to znaczy, że nie potrafią negocjować. A wszyscy trabią, że w pakiecie taniej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz - U mnie działa prawidłowo.

 

Jeśli wymienione kanały pojawią się w naszej ofercie, poinformujemy o tym w osobnym komunikacie" - wyjaśnia nam biuro prasowe UPC Polska.Przejmowana sieć TELCO LUBLIN posiada te kanały w ofercie. Skoro UPC dogadało się co do stacji MiniMini+ i teleTOON+ w HD a nie dogadali się co do nSport+ to znaczy, że nie potrafią negocjować. A wszyscy trabią, że w pakiecie taniej :P

 

@matik - Portal Media2.pl ma zawsze sprawdzonych informatorów, więc póki nic nie pojawi się oficjalnie od UPC to nie ma co się przejmować.

 

Od konkurencji: media2.pl

 

@waldek1979 - Konkurencja w tym miesiącu zarobiła nie złą wpadkę, więc z tym może być podobnie.

 

Witam,jestem abonentem UPC od wielu lat. Obecna umowa(na czas nieokreślony) od września 2011.Tv:MAX HD z nagr. Internet: 100Mb, Telefon: rozmowy non-stop Europa i świat- łącznie abonament 189zł. Chciałabym obniżyć koszt abonamentu zmieniając TV na najtańszą a internet i telefon pozostawić bez zmian. Wiecie czy jest taka możliwość bo w UPC mi powiedzieli że nie mogę. Z góry dziękuję za pomoc.

@IwonaU - Masz mowę na czas nie określony, więc bez problemu udaj się do lokalnego Biura Obsługi Klienta i złóż wypowiedzenie i nie akceptuj nic co za proponują w BOK. Po paru dniach zadzwonią z Działu Utrzymania Klienta i zaproponują odpowiednią opłatę i będziesz mogła wybrać jakie usługi chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam kilka pytań do osób mających kablówkę UPC. Mieszkam w Piasecznie i mam internet z UPC, a telewizję z satelity (NC+). Jakiś czas temu zadzwonił "chłopaszek" z UPC i coś mi tam próbował wcisnąć - powiedziałem mu ile płacę,opuścił mi 5 zł poniżej tego co płacę, ale że lubię przemyśleć sprawę (zważywszy , że nie miałem ich oferty programowej przed oczyma) powiedziałem , że raczej nie, ale niech prześle na maila ofertę, bo kończy mi się umowa z nc+. Nic nie przysłali (bo wchodząc na konto UPC w promocjach zwykły "farmazon" jak dla wszystkich "z ulicy"), ale zacząłem myśleć o zmianie.

 

Po tym jak nc+ zaczęło tracić prawa do wydarzeń portowych (ligi hiszpańska, włoska, francuska i LM w piłce ręcznej) zacząłem się zastanawiać , czy nie byłoby lepiej wziąć jakiegoś pakietu z UPC z netem i telewizją (+ pakiecik Canalów). Doszłyby mi kanały Polsatu (lubię boks i MMA, a często tylko na P$ mają transmisję) i transmisja byłaby "stabilniejsza" - często jak idzie burza nie mogę nic obejrzeć na swojej antenie.

W związku z tym mam kilka pytań:

 

1) jak z jakością obrazu na kanałach UPC ? Czy np. canal + z nc + i UPC mają podobną jakość ? Bo czytałem kilka postów o słabej jakości UPC w tej materii (obraz HD)

 

2)Zależy mi oczywiście na nagrywaniu i tu jest problem z wyborem sprzętu. Horizon - czy tak jak ludzie piszą jest to niedziałające, ciągle wieszające się "zło w czystej formie" ? Czy lepiej brać Mediasata, bo chyba jego oferują z nagrywarką ?

 

3) Czy są możliwości negocjacji ? 150 zł to maks co mogę im zapłacić (za net, pełny pakiet programów (w zasadzie chodzi mi tylko o BBC :) ) + pakiet canal +)- patrzę na stronie UPC i jest tam lekkie pomieszanie z poplątaniem - znalazłem po długich poszukiwaniach: Pakiet Max Extra HD + Fiber Power 120 Mb/s - za 115 zł (2 miechy 100 zł) - tyle że nie wiadomo jaki dekoder, dodatkowo za model z nagrywarką krzyczeli swojego czasu 20 zł + jak będę chciał podłączyć Canale to 49 zł (69 zł jeśli chcę c+ seriale i c+ discovery - wariactwo !!!) - czyli licząc: 115+20 (zakładam że nagrywarki nie ma w standardzie) +49 = 184 zł - trochę ponad budżet. A ja chętnie pozostałbym przy necie 60 Mb/s i wygarnął dekoder z nagrywarką za 0 zł (jak w nc+) - wtedy zmiana miałaby sens.

Pytanie czy da się tak negocjować, czy w UPC są twardogłowi z tabelkami poza które nie mogą wyjść -czyli jak net 120 to każdy ma mieć 120 i nie zmniejszamy, jak dekoder bez nagrywarki to nie ma opcji, żeby ją dostać bez dopłaty itd. - brak oferty od konsultanta z którym rozmawiałem sugerowałby , że są raczej słabo ogarnięci.

 

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...