Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Dać coś do naprawy UPC to rozpierniczą wszystko zgłosiłem problem z kanałem Romance TV ze mi nie działa w pakiecie select a powinien bo jest otwarte okno to tak mi naprawili że teraz nic mi w telewizji nie działa brak kanałów i czarny ekran .....

 

dobra wróciło ale nadal brak dostępu do Romance tv chyba coś mi tam  kombinują :curious:

Edytowane przez Opiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przestawiłem i śmiga godzina na dekoderze.

A kanału Romance nadal nie mam piszę  brak sygnału i żebym sprawdził okablowanie  tylko ze inne kanały działają zgłosiłem sprawę i coś tam porobili ale nadal nie działa kazali czekać więc pewnie sami nie wiedzą o co chodzi  dopiero pewnie w pon ruszą sprawę jeszcze raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi normalnie przełącza na kanał Romance tv tylko pisze ze jest brak sygnału a jak wybieram kanał np przez program tv to mam brak dostępu  no ale dopiero jutro wyjaśni się sprawa bo ci z  facebooka  nie wiedzą o co chodzi chociaż konfigurowali mi coś w dekoderze ale nadal bez zmian  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eLbeG

 

Udało się 110 bez multiroomu ale z horizon go i telefonem upc 60min bezplatnie , tv max i internet 250.

 

Dzięki za podpowiedz

Ważne, że jesteś zadowolony. Niestety zobowiązanie nie dawało zbyt wielu możliwości, mam nadzieję, że chociaż z pvr? Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet select i w ramach otwartego okna powinienem mieć kanał Romance tv oraz AXN a jak włączam kanały pisze brak sygnału. Przywracałem dekoderowi ustawienia fabryczne ale nic nie pomogło a UPC nie wie o co chodzi i nie potrafi naprawić jak  na razie wiec ręce opadają mam czekać ale ile nie wiadomo coś tam grzebali w konfiguracjach dekodera ale też nic nie naprawili  . :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że jesteś zadowolony. Niestety zobowiązanie nie dawało zbyt wielu możliwości, mam nadzieję, że chociaż z pvr?

Niestety pozostawiłem ten ktory jest obecnie , konsultantka chciała ten dekoder za 10zł wiecej bym doplacał , Przyjdzie czas ze wymienie, Narazie i tak sie ciesze jak za ta oferte bo glownie mi zalezalo na interncie 250mb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pisze "brak sygnału" czy "odmowa dostępu" :?:

W piątek na Romance tv pojawiła mi się odmowa dostępu ale od niedzieli po tym jak przywróciłem ustawienia fabryczne dekodera i UPC coś tam grzebali pojawia mi się brak sygnału  oraz informacja abym sprawdził okablowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą sprawdzić stan  i jakiś cud kanał Romance tv odpalił chociaż  jak sprawdzałem o 13 wtedy jeszcze nie działał  ale AXN Spin nadal brak sygnału 

 

 

edit: niedawno zgłaszałem im problem ponownie i musieli coś robić bo teraz wszystko śmiga  


Podobno orange 1 października wprowadzi nowe oferty pakietowe  internetu stacjonarnego  w FTTH i ma pojawić się oferta 600mb/s  a UPC kiedy zamierza zwiększyć prędkości coś może wiecie? miała pojawić się oferta 500mb/s i cisza chociaż obstawiam ze jeżeli już to wejdzie w następnym roku tylko żeby jeszcze powalczyli z tym uploadem. 

Edytowane przez Opiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Napiszcie mi drodzy forumowicze na co mogę liczyć przy dobraniu telewizji od upc. Aktualnie mam od nich internet 60 oraz wlaczyli mi telefon wszystko za 64 zl. Telewizje mam z nc+ do końca stycznia ale jak czytam to co aktualnie jest proponowane przy przedluzeniach to wyglada na to ze trzeba bedzie sie z nimi pożegnać. Czy jes mozliwe aby za net i tv z multiroomem zamknac sie w 100 zł? Czy są lub bywają promocje na C+? Gdzie najlepiej zadzwonić po ofertę, ok BOK czy przedstawiciela? Każde info mile widziane. Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...