Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam Horizon GO, Max Extra HD  i internet 120 mb/s UPC Fiber Power.

Gdy wchodze na Horizon Go na komputerze na Mozilla Firefox, po zalogowaniu nie mam dostepu do zadnego kanalu tv. Sprawdzalem na operze, to samo.

Prosze o pomoc.

Zadzwoń na infolinię , żeby nadali uprawnienia dla Twojego konta w systemie.

 

Niestety, umowe na internet mam jeszcze przez rok ...

To najkorzystniej wyjdzie jak zamówisz telewizję przez internet , chyba że lokalny przedstawiciel handlowy da jeszcze mniejszą cenę za dany pakiet usług

dzis wyłaczyli z paczki canal+ sport 2 i discovery, mimo ze umowe mam do grudnia na paczke canal+

tłumacza sie ze te kanały były na promocji

nie dosc ze canal+ stracił pół sportu poprzez strate 3 lig, to po wyłaczeniu sport 2 mam terza cwiartke sportu za ta sama kase

Jaki masz wykupiony pakiet Canal+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma stary, jak umowę ma do grudnia, aby mieć dostęp do C+Sport2 clipo musisz podpisać umowę na C+Select (bez C+Seriale i C+Discovery) lub C+Prestige (wszystkie dostępne). Stara paczka C+Film&Sport zawiera od dzisiaj kanały C+, C+1, C+Film, C+Seriale, C+Family, C+Sport).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem dopiero co i miałem pakiet za 40zł i ... dziś mi też wyłączyli te dwa kanały :/

 

 

Dostałem ten:

http://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_twoj_pakiet_canal_2014-1.pdf

 

Pakiet Canal+ Premium Sport+

 

Nawet nie, mam teraz tylko 3 kanały C+ :|

Edytowane przez jmk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w tamtym roku podpisywalem umowe w grudniu, to byl jeden pakiet canal+, film, film 2, family, family2, sport, jezeli canal+ namieszal w kanałach, to upc powinno mi zachowac te nowe kanaly do konca umowy, w maju zastrzegli ze discovery i sport 2 sa na promocji do konca wrzesnia, mi sie to nie podoba, zwlaszca ze upc ma udzialy w nc+

i wychodzi na to ze za 40 zl wiosna mialem mase sportu w canal+, a teraz za ta sama cena jakies 25 % tego co mialem jak podpisywalem umowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jako, że jesteście tu dość dobrze zorientowani - nie wiecie czy jest może obecnie jakaś "furtka"/zmiana regulaminu pozwalająca na porzucenie UPC?

Temat podobny jak u poprzedników czyli nowe pakiety C+ przelały u mnie czarę goryczy.

 

Dziękuję za odpowiedź.

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chcę zapytać o wasze opinie dotyczące mojego pakietu w UPC. Ostatnio skontaktowano się ze mną przedstawiono różne oferty aż w końcu dogadałem się na coś takiego.W cenie 120 zł mam internet 60mb/s + telewizja(pakiet select) + paczka Canal + 6 kanałów(Canal +, Canal +1, Canał + Film, Canal + Family, Canal+Sport, Canał + Sport 2) + w prezencie na 2 miesiące pakiet max. Czekam na wasze opinie, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem dopiero co i miałem pakiet za 40zł i ... dziś mi też wyłączyli te dwa kanały :/

 

 

Dostałem ten:

http://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_twoj_pakiet_canal_2014-1.pdf

 

Pakiet Canal+ Premium Sport+

 

Nawet nie, mam teraz tylko 3 kanały C+ :-|

 

Zadzwoniłem na infolinię, odblokowali mi pozostałe kanały oprócz Seriali i Discovery (447 i 449) za dodatkowe 9zł miesięcznie, czyli razem za 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chcę zapytać o wasze opinie dotyczące mojego pakietu w UPC. Ostatnio skontaktowano się ze mną przedstawiono różne oferty aż w końcu dogadałem się na coś takiego.W cenie 120 zł mam internet 60mb/s + telewizja(pakiet select) + paczka Canal + 6 kanałów(Canal +, Canal +1, Canał + Film, Canal + Family, Canal+Sport, Canał + Sport 2) + w prezencie na 2 miesiące pakiet max. Czekam na wasze opinie, pozdrawiam :)

Szału nie ma, w tej cenie lekko byś miał net 120 oraz dodatkowo podstawowy telefon 60 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, do końca października jestem związany z Vectrą, dla której szukam alternatywy. Po pobieżnej analizie wynika, że w grę wchodzi jedynie UPC. Interesuje mnie TV z nagrywarką i m-room, net (szybszy od vectrowych 40 mb/s) oraz telefon (dotychczas mam jeszcze C+, ale skłonny jestem go odpuścić, bo oferta programowa stała się dla mnie mało atrakcyjna).

Podzielcie się swoim doświadczeniem, w jaki sposób zostanę przez UPC najlepiej przyjęty: internet, infolinia, osobista wizyta w BOK? Czy mam się przyznawać, że chcę przejść z Vectry czy nie będzie to miało żadnego znaczenia przy ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, do końca października jestem związany z Vectrą, dla której szukam alternatywy. Po pobieżnej analizie wynika, że w grę wchodzi jedynie UPC. Interesuje mnie TV z nagrywarką i m-room, net (szybszy od vectrowych 40 mb/s) oraz telefon (dotychczas mam jeszcze C+, ale skłonny jestem go odpuścić, bo oferta programowa stała się dla mnie mało atrakcyjna).

Podzielcie się swoim doświadczeniem, w jaki sposób zostanę przez UPC najlepiej przyjęty: internet, infolinia, osobista wizyta w BOK? Czy mam się przyznawać, że chcę przejść z Vectry czy nie będzie to miało żadnego znaczenia przy ofercie?

Zadzwoń do lokalnego przedstawiciela, powinien mieć coś ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...