Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 3 pytania:

- pakiety Canal + to od dawna są w UPC ? Nie wiecie, czy mają jakąś czasową umowę ? Bo chciałem przejść z nc+ (więc bez canali byłoby mi ciężko) i nie wiem czy przy umowie na 2 lata, zagwarantują, że przez cały ten okres będą mieć Canale w ofercie ? Bo sprzedają pakiety na 12 miesięcy (co mi osobiście pasuje - nie wiadomo co za rok w Canalach zostanie :)

- Horizon - czy ten dekoder ma już za sobą dolegliwości okresu dojrzewania ? Bo jak startowali z ta usługą słyszałem wiele niepochlebnych opinii. Zastanawia mnie czy działa to już stabilnie ?

- Czy można "wyrwać" pakiet Fiber Power 60 lub 120 + TV Select + Canal + Select + nagrywarka przy umowie na 24 miesiące za mniej niż 150 zł ? Na chwilę obecną mam u nich internet - może wypowiedzenie by coś pomogło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pakiety Canal + były od początku istnienia dostępne w sieci UPC. 

- Cały czas nad tym pracują, obecnie jest dużo lepiej niż na początku.

- Jak masz internet z UPC, złóż wypowiedzenie i zacznij negocjować, cena za ten pakiet do 150 złotych jest bez problemowa z dekoderem Mediabox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady.

Wziąłem Power Fiber 60 Mbit (taki miałem do tej pory) + Horizon Select + Canal + Select za 150 zł.

Wyszło , że spuścili ze standardowego zestawu kilkanaście zł (z internetem 30 Mbit taki zestaw kosztuje 158 zł).

Może można było jeszcze coś urwać(tylko pewnie bez Horizona lub z wolniejszym netem - przy 120 Mbitach proponowali 169 zł) , ale w sumie i tak jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gdzie miałeś ten kanał w HD ? :lol2:

Matik dobrze mówi ze Disney Channel był nadawany w hd a teraz jest nadawany w wersji sd  nawet UPC sie przyznało to tego na fb 

 

tu masz nawet notkę

nie informowaliśmy wcześniej o wprowadzeniu do oferty kanału Disney Channel w HD. Nadawanie w HD było tymczasowym rozwiązaniem związanym z pracami technicznymi dotyczącymi kanału w SD. Jeśli Disney Channel zagości w naszej ofercie w wersji HD, na pewno poinformujemy Was o tym na naszym fanpage'u. Pozdrawiamy

Edytowane przez Opiu
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten rok koniec nowych kanałów w UPC czy coś ciekawego jeszcze wprowadzą do swoich ofert?

a tak ogólnie to walą ładne manewry   dzwonią do ludzi którzy nie mają tego ich nowego dekodera horizon z oferta podobno super mega okazja cena 100zł  i próbują wciskać jeszcze  pakiety dodatkowe  to mówię ze jak go naprawią ze wszystko będzie działać to go może wezmę a ten konsultant ze ich dekoder działa poprawnie tylko ludzie nie potrafią z jego korzystać :lol2:  

Coś mu odpowiedziałem ale nie pamiętam już  i się konsultant poddał powiedział ze mi już nic nie sprzeda ale jakoś płakać z tego powodu nie zamierzam   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaruone

napisz jak ci ten Horizon chodzi, były różne opinie o tym sprzecie

 

 

Na razie to  czekam na instalatora (28-10 dopiero mam czas). Jak przetestuję to dam znać - ponoć nie jest tak źle z Horizonami jak na początku. 

Inna sprawa , że jest już pierwszy zgrzyt - przysłali mi na maila informację o potwierdzeniu zamówienia usług - nic się nie zgadza, inne pakiety (Horizon Max zamiast Select), opcje dodatkowe z HBO których nie zamawiałem  i zamiast 149 zł -208 zł.

 

Mam nadzieję, że to tylko jakaś pomyłka systemowa , bo jak się wkurzę to ich wszystkich pogonię (nc+ i upc - nc+ w sumie już dziś dzwoniło i pogoniłem :) ) i znajdę w końcu czas na czytanie większej ilości książek, jak to dawniej bywało, gdy były 2 kanały i telewizor czarno-biały, a ludzie kulturalniejsi   :P

Edytowane przez jaruone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem (juz) jako nowy abonent przejmujacy obowiazki po poprzednim czyli po cesji , Walcze juz prawie miesiąc z nimi , i brakuje mi środków do walki może mi coś podpowiecie , mianowicie pracownik punktu UPC poinformował mnie ze cesja u nich jest bezpłatna przy dokonywaniu jej a 2 tyg pozniej przyszedl mi calkiem wysoki rachunek , reklamuje ten fakt im cały czas ze taka informacje otrzymałem w autoryzowanym punkcie od ich przedstawiciela , a dla mnie rzeczą drugorzędna jest to ze jest to zawarte w cenniku który nie został mi w punkcie przedstawiony , ba nawet zostalem zatwierdzony o bezpłatnej cesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tymi pakietami Canal+ teraz? Do września był dostęp do wszystkich, teraz jest mniejszy, powinno być 6 kanałów w podstawowym tak? W takim razie brakuje mi Sport 2... 

 

Swój pakiet C+ kupowałem w grudniu 2014 razem z negocjacją umowy. Płacę za to chyba 35zł z tego co pamiętam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma stary, jak umowę ma do grudnia, aby mieć dostęp do C+Sport2 clipo musisz podpisać umowę na C+Select (bez C+Seriale i C+Discovery) lub C+Prestige (wszystkie dostępne). Stara paczka C+Film&Sport zawiera od dzisiaj kanały C+, C+1, C+Film, C+Seriale, C+Family, C+Sport).

W tym poście masz wszystko co Cię interesuje.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC rozsyła listy ze zmienia regulamin który ma obowiązywać od 1 grudnia  jeżeli nie zgadzamy się na warunki mamy czas do 30 listopada na rozwiązanie umowy  dokładnie co się zmienia nie wiem lecz podobno mogą podnieść abonament o 8zł  :/

 

jeżeli to prawda to będę musiał chyba pożegnać UPC  i przywitać Toye bo za tą cenę jak mi podniosą abonament mam lepsza ofertę programową ale niższą prędkość neta ale mi akurat wystarczy  :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moim skromnym zdaniem, albo nie wiedza konsultanta punktu sprzedaży albo celowe działanie.

 

Cesja umowy w UPC to koszt 39 złotych, gdzie jest to zaznaczone w cenniku podczas podpisania umowy. 

 

Pytanie zasadnicze, dostałeś cennik ?

Nie dostałem żadnego cennika , będe sie powoływał ze mam świadków , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...