Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie znajdziesz na 626 MHz.


Poza tym przybyły nowe testy, a wszystkie  to:

242 MHz - test 3108 (czarna plansza obecnie)

386 MHz - test MPEG (kodowany - fonia POL/ORG napisy POL TXT ) 

386 MHz - test 949 / test 2307 / 2309 ( brak zawartości )

434 MHz - test 918 (kodowany / audio niezdefinowane)

674 MHz - test 2207 - ( brak zawartości )

674 MHz - test 2211 - promo filmu Magic Mike XXL

 

W sumie 8 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś kolejny kanał  w UPC Motrors TV w HD.Mimo już 79 kanałów w HD nadal sporo braków w HD takich podstawowych kanałów dostępnych w UPC w SD  jak TNT HD,Disney Channel HD,Cartoon Network HD,Nickelodeon HD,Uniwersal Channel HD,Discovery Sience HD,Discovery Turbo Xtra HD ,Eska TV HD.Pozatym dochodzą w ogóle nie dostępne Eleveny w HD czy też MGM HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o ofercie, którą otrzymałem przedłużenia umowy na 2 lata za 116zł. 

 

Internet 250Mb

Pakiet TV Max HD 143 kanały w tym 38HD

Multiroom

HBO 1 miesiąc gratis

Moduł Cl+

 

Obecnie za 120 zł mam

Pakiet Select 103 kanały w tym 38HD

internet 120Mb

Multiroom.

 

Reasumując przyspieszą internet, podwyższą pakiet TV, a abonament o 4 zł tańszy, tylko chcą jakiś telefon mi wcisnąć twierdząc, że w pakiecie taniej i musi być telefon, nawet jeśli nie chcę z niego korzystać.

Czy waszym zdaniem jest to dobra oferta czy można coś jeszcze ugrać z nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę możesz po negocjować. Do mnie też dziś dzwonili z DUK, ale nie mogłem odebrać. Zadzwoniłem na ich numer że jestem chętny do rozmowy, do 24 godzin ma dzwonić konsultant z ofertą. Dziwi mnie fakt że już dzwonią skoro umowę mam do końca lutego a wypowiedzenia jeszcze nie dałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam internet 60mb i telefon 240 minut do wszystkich wszystko razem za 45 zł/m

 

Mam pytanie, w jakiej cenie jest mozliwosc uzyskania internetu 30mb/s // lub 60mb/s i Tv pakietu Start HD z modułem CI, czy jest szansa na cenę do 50-60zl/ miesięcznie ? Łącznie z domowym zeby było np 60 min do wszystkich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podobno UPC odkodowane ponad 35 kanałow cyfrowych w standardzie dvb-c mozna oglądać bez modułu CI, i dekodera (sa FTA)

 

Czy ma ktos z Was liste pełnych kanałow i czy wsród nich jest Puls Hd, Puls 2 Hd, Tvs Hd, Stopklatka HD, Edusat, Trwam i jeszcze jakies ?

 

P.S. Jesli mam wejscie na moduł CI a UPC ma CI+ to czy bedzie działał ten moduł w CI (bez plusa) ?

 

Prosze o odpowiedz,

Pozdrawiam

 

P.S. Czy pakiet Start jest cały kodowany czy FTA ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listę niekodowanych kanałów DVB-C nadawanych w UPC znajdziesz tutaj: http://www.upc.pl/pdf/upc_wykaz_programow_w_pakiecie_start_1_czerwca_2015.pdf Są to kanały nadawane w ramach pakietu Start.

Wersje HD kanałów: Polsat, Polsat 2, TV 4, TV Puls, Puls 2, TVN 7, Stopklatka TV, Fokus TV, Tele 5 są kodowane i dostępne dopiero od pakietu Start HD. W tym pakiecie znajdziesz też TVS HD, Edusat i kilka dodatkowych kanałów. Tutaj masz wykaz: http://www.upc.pl/pdf/upc_wykaz_programow_w_pakiecie_start_hd_22_wrzesnia_2015.pdf

Mediamoduł CI+ od UPC raczej nie będzie działał w sprzęcie z wejściem na moduł CI.

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet START jest nie kodowany w systemie DVB-C, z kanałów HD masz tylko TVP 1, TVP 2 oraz TVN. 

 

Jeśli telewizor ma gniazdo CI to moduł UPC na nim nie pójdzie. 

 

Skład pakiet jest różny i zależy od lokalizacji, np. u mnie jest 37 kanałów ale na całą Polskę masz taki skład:

 

 

TVP1, TVP1 HD, TVP2, TVP2 HD, TVP Info, TVP Regionalna, Polsat, TVN, TVN HD, TVN7, TV 4, TV Puls, TVP Rozrywka, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Polonia, PULS2, TV6, ATM Rozrywka, TTV, Polsat Sport News, ESKA TV, POLO TV, Polsat2, Superstacja, TV Trwam, Tele5, religia.tv, Mango, Fokus, Stopklatka.TV,TVP ABC, Galeria UPC, kanał lokalny oraz kanał promocyjny.

 

Co do tunera ten będzie odpowiedni -> http://www.hollex.pl/odbiorniki-dvb-c/2332-odbiornik-opticum-hd-ax-c501-ci

Edytowane przez studiolitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Studiolitek

 

Dziekuje za pomoc :)

 

Orientujecie sie moze czy nagrywając przez ten dekoder kanały kodowane http://www.hollex.pl/odbiorniki-dvb-c/2332-odbiornik-opticum-hd-ax-c501-cimozna przenieść na komputer i czy nie sa szyfrowane ?

 

Bede chciał nagrywać na usb2.0 16 GB i to co nagram przenieść do komputera

 

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki będą w rozszerzeniu .ts, i żeby je odtworzyć na komputerze najlepiej będzie jak zainstalujesz kodeki z paczki K-Lite, wtedy bez problemu ruszą, ale w systemie będą jako pliki bez wskazania do jakiego programu mają być otwarte. Wtedy klikasz prawą myszą "Otwórz za pomocą" i wybierasz program Media Player Classic i normalnie rusza odtwarzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@studiolitek: Nie ma już w pakiecie Start kanałów TVP 1, TVP 2 i TVN w wersji SD. :wink:

 

Odnośnie zakupu własnego dekodera DVB-C z CI+ trzeba pamiętać o kilku rzeczach. Po pierwsze UPC może w każdej chwili zablokować możliwość nagrywania na module CI+ (co miało już miejsce w przeszłości, a w Vectrze jest cały czas stosowane) i z tego tytułu nie przysługuje możliwość wypowiedzenia umowy (bo zabezpieczyli się odpowiednim punktem regulaminu). Po drugie UPC oficjalnie oferuje moduły CI+ do pracy z telewizorami, więc przynajmniej trzeba mieć telewizor z wejściem na moduł CI+, aby technik go zainstalował w telewizorze (po jego wyjściu można go przełożyć do dekodera :wink:). Po trzecie bitrate kanałów HD w UPC jest bardzo wysoki, więc jak ktoś planuje magazynowanie, to musi zaopatrzyć się w pojemny dysk, bo nagrania z kanałów HD zajmują sporo miejsca.

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas są w wersji SD TVP1, TVP2 oraz TVN.

 

 

.. po drugie UPC oficjalnie oferuje moduły CI+ do pracy z telewizorami, więc przynajmniej trzeba mieć telewizor z wejściem na moduł CI+, aby technik go zainstalował w telewizorze (po jego wyjściu można go przełożyć do dekodera :wink:)...

Możesz zamówić moduł kurierem i sam zamontować, technik z UPC nie jest potrzebny i oszczędzasz 79 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...