Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Przy obecnej strukturze sieci radzą sobie wyśmienicie, więc po co mają dla zwykłego Kolskiego inwestować ?

No ale nie ukrywajmy że mogliby zwiększyć prędkości neta i przede wszystkim upload .

Może przeskoczą na docis 3.1 ? Czy  UPC planuje inwestycje tylko w nowych miastach a sieć zostawi w tyle? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy oferta na przedłużenie umowy po 9 latach na:

- TV Max 143 kanały w tym 45HD, na starym dekoderze z nagrywarką

- 120 Mbit/s

- darmowe rozmowy PL, UE, Kanada za 130zł jest w ogóle warta uwagi?

We Wrocławiu na moim osiedlu jest spora konkurencja.

Złożyłem wypowiedzenie z końcem września. :)

 

PS. Pani z Działu Utrzymania Klienta stwierdziła, że Dział Marketingu czyta to forum. :D

 

PS2. Od października jest już podobno tylko Wielka Rewia Usług Max

Edytowane przez pietro_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział Marketingu czyta może forum, a na podstawie postów zleca regułki dla konsultantów ;)

 

WRU dalej jest dostępna, a RUM o której wspominasz też jest, a cenowo wygląda podobnie ;)

 

 

No ale nie ukrywajmy że mogliby zwiększyć prędkości neta i przede wszystkim upload .

Może przeskoczą na docis 3.1 ? Czy  UPC planuje inwestycje tylko w nowych miastach a sieć zostawi w tyle? 

Zainwestuje w obecną technologię, gdyż przejmowane sieci nie są aż tak bardzo rozwinięte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję....

Ja z tym dziadostwem skończyłem po 2 latach współpracy.9 lat w upc, oj nie ma się  z czym chwalić..

Żeby nikomu do końca nie obrzydzać tego ustrojstwa to przyznaję, że internet mają bardzo dobry.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest mozliwosc zrezygnowania z dekodera mediabox , i przejscia na moduł CI?

Jedyna możliwość to wypowiedzenie obecnej umowy i podpisanie nowej.

 

@lukimann, przez tyle czasu nie było problemu z ich usługami, ale ile można płacić 180zł za to, co inni klienci w promocji mają za 100-120zł...

Złóż wypowiedzenie i negocjuj warunki umowy, będzie wtedy taniej ;)

Edytowane przez studiolitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@studiolitek, obniżka 40zł po złożeniu wypowiedzenia to nadal nic konkurencyjnego. ;)

 

Ale to 40 złotych taniej niż miałeś, więc nie masz na co narzekać.

@studiolitek Naprawde zadnej innej mozliwosci ?

Nie ma. Poza tym jesteś pewien że Mediamoduł z UPC u Ciebie w telewizorze zadziała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to 40 złotych taniej niż miałeś, więc nie masz na co narzekać.

Nie ma. Poza tym jesteś pewien że Mediamoduł z UPC u Ciebie w telewizorze zadziała ?

Skoro inni wynegocjowali lepsze warunki, to UPC ma jeszcze 17 dni na przekonanie mnie do zostania u nich na kolejne 2 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny na 100% , wejscie na moduł jest , ale jak nie ma mozliwosci go uzyskania to nawet nie mam co sprawdzac :)

Zamów przez infolinię MediaModuł jako multiroom z opcją samodzielnego montażu. Jeśli telewizor odczyta kodowane kanały wtedy przy zmianie umowy zamiast dekodera wybierzesz moduł. Do 14 dni masz możliwość zrezygnowania z multiroom gdyby coś nie poszło tak jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC może przejąć sieć komórkową play  jest coś na rzeczy czy to zwykłe plotki? bo jeżeli coś jest na rzeczy to na pewno UPC pobuduje sieci w nowych miastach aby móc sprzedawać usługi łączone i to ostro zainwestuje w infrastrukturę.

No chyba ze mogę się mylić  ale raczej wiemy że UPC kasę na wszystko znajdzie więc problemu nie będzie tylko żeby nie odbiło się to na cenach w górę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@studiolitek A ile mnie to miesiecznie wyniesie zamowienie modulu i multiroomu to pewnie z 20 zl sie zrobi?

Przy wyborze samodzielnej instalacji zamówionej przez infolinię 15 złotych miesięcznie, aktywacja 0 zł a MediaModuł przywiezie kurier. Gdy nie odpali możesz oddać bez problemu w lokalnym biurze obsługi klienta. Jaki masz telewizor ?

 

UPC może przejąć sieć komórkową play  jest coś na rzeczy czy to zwykłe plotki? bo jeżeli coś jest na rzeczy to na pewno UPC pobuduje sieci w nowych miastach aby móc sprzedawać usługi łączone i to ostro zainwestuje w infrastrukturę.

No chyba ze mogę się mylić  ale raczej wiemy że UPC kasę na wszystko znajdzie więc problemu nie będzie tylko żeby nie odbiło się to na cenach w górę .

W każdej plotce jest ziarno prawdy, poczekamy i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edytowane przez studiolitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze samodzielnej instalacji zamówionej przez infolinię 15 złotych miesięcznie, aktywacja 0 zł a MediaModuł przywiezie kurier. Gdy nie odpali możesz oddać bez problemu w lokalnym biurze obsługi klienta. Jaki masz telewizor ?

 

W każdej plotce jest ziarno prawdy, poczekamy i zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Sprawdze w domu TV  , ale za 15 zł nie wiem czy nie szkoda zachodu moze taki myk zrobie pod koniec umowy narazie mam na około 2 lata jeszcze więc słabo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...