Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Grupa Eleven Sports Network nabyła prawa do transmitowania rozgrywek angielskiej Football League, Sky Bet Championship i Pucharu Capital One w najbliższych latach na terytorium Polski.

Od 23 września kibice będą mogli oglądać mecze Pucharu Ligi Angielskiej Capital One Cup w kanałach Eleven i Eleven Sports. Umowa została podpisana z firmą Pitch International i dotyczy praw do transmisji „na żywo", z odtworzenia oraz powtórek meczów w sezonach 2015/16 i 2016/17.

Puchar Capital One gwarantuje emocjonujące spotkania z udziałem 92 klubów Premier League i Football League. Uzupełnieniem transmisji będą magazyny oraz skróty spotkań.

Warto przypomnieć, że Eleven przejęła od nc+ również prawa do pokazywania ligi hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej. Ponadto na kanałach tej nowej stacji kibice będą mogli oglądać mecze piłkarskie Pucharu Anglii, belgijskiej Jupiler Pro League i szkockiej SPFL.

 

 

 

UPC ogarnij się ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kappa, max+FP250 za 85PLN, za tyle można dostać, a za ile jesteś wstanie wynegocjować, to inna sprawa.

 

 

 

Od poniedziałku AXN HD i AXN Spin HD, łącznie na chwilę obecną 72 kanały w HD, to jeszcze nie koniec nowości kanałowych w UPC.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eLBeG Kontaktowałem sie z bok UPC po wstepne info to proponowali 120-130 zł , czyli to mogę próbować uzyskac w cenie 85zł ? Internet 250 i telewizje pakiet MAX. Nie wiem jak UPC mnie traktuje bo jak dobieram usluge (internet) to może tylko po standardowych stawkach? Nie wiem jak to wyglada w UPC , nigdy nie mialem z nimi styczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za 110 nie będzie raczej problemu, za tv i net. Za 120 co proponują, to spróbuj wytargować z multiroomem i dekoderem z pvr, ewentualnie dwoma.  Niestety ciężkie są negocjacje na zobowiązaniu. Operator wie, że z obecnego zestawu usług nie zrezygnujesz.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...