Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

 

A mam jeszcze jedno pytanko W Upc moja mama ma wykupione wszystkie usługi i kupiliśmy mieszkanie nowe i tam będziemy się przeprowadzać, a UPC tam nie ma i czy będę płacił jakomś kare ja na nowym mieszkani nie świadczą usług a umowę mam do listopada 2016 roku a na nowym mieszkaniu jest Netia

 

I na nowe mieszkaie mam już akt własności od notariusza to pomoze o zerwaniu umowy żeby nie płacic kary

Tu nie chodzi o akt własności nowego lokalu, tylko o to, że po sprzedaży starego wyślij pismo o stracie praw do lokalu i nic więcej nie rób, UPC wtedy prawdopodobnie rozwiąże umowę bez konsekwencji. Gdy wystawią na Ciebie jednak fakturę z adresem, do którego straciłeś prawo, to wystarczy powiadomić US... :wink: oni się już :censored: nimi zajmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o akt własności nowego lokalu, tylko o to, że po sprzedaży starego wyślij pismo o stracie praw do lokalu i nic więcej nie rób, UPC wtedy prawdopodobnie rozwiąże umowę bez konsekwencji. Gdy wystawią na Ciebie jednak fakturę z adresem, do którego straciłeś prawo, to wystarczy powiadomić US... :wink: oni się już :censored: nimi zajmą.

Faktury nie wystawią, ale wystawią notę za rozwiązanie umowy z winy abonenta, czyli zapłaci karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystawią, jeden z punktów regulaminu mówi o utracie prawa do lokalu, umowa zostaje rozwiązana bez konsekwencji. Parę osób już tak zrobiło i nie naliczono kary, jeżeli natomiast najpierw wysłali wniosek o przeniesienie usług pod inny adres, a tam UPC nie świadczyło usług, to wtedy naliczono karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś potwierdzi, że tak jest?

 

8249972700_1421655424_thumb.jpg

 

Zgodnie z regulaminem świadczenia usług:

Rozdział IX.

Zmiana Regulaminu, zawieszenie świadczenia Usług, zmiana Abonenta

§ 29

1. Dostawca usług powiadamia Abonenta o zmianie Regulaminu z wyprzedzeniem

co najmniej jednego miesiąca przed wprowadzeniem tych zmian w życie - na

piśmie, bądź o ile Abonent tego zażądał, drogą elektroniczną na wskazany przez

Abonenta w tym celu adres poczty elektronicznej lub za pomocą podobnego

środka porozumiewania się na odległość

Każdego Abonenta informują osobno, a nie za pomocą "jakiejś" kartki. Jak to mówiono w PRL, zwykła propaganda sukcesu.

 

Nie wystawią, jeden z punktów regulaminu mówi o utracie prawa do lokalu, umowa zostaje rozwiązana bez konsekwencji. Parę osób już tak zrobiło i nie naliczono kary, jeżeli natomiast najpierw wysłali wniosek o przeniesienie usług pod inny adres, a tam UPC nie świadczyło usług, to wtedy naliczono karę.

 

Dokładnie tak jest ale z pewną uwagą, która jest w regulaminie:

Rozdział II

Zawarcie Umowy Abonenckiej

§ 6

4. Abonent obowiązany jest niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od utraty

tytułu prawnego do Lokalu, do pisemnego powiadomienia Dostawcy usług

o tym fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystawią, jeden z punktów regulaminu mówi o utracie prawa do lokalu, umowa zostaje rozwiązana bez konsekwencji. Parę osób już tak zrobiło i nie naliczono kary, jeżeli natomiast najpierw wysłali wniosek o przeniesienie usług pod inny adres, a tam UPC nie świadczyło usług, to wtedy naliczono karę.

 

Dokładnie tak jest ale z pewną uwagą, która jest w regulaminie:

Rozdział II

Zawarcie Umowy Abonenckiej

§ 6

4. Abonent obowiązany jest niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od utraty

tytułu prawnego do Lokalu, do pisemnego powiadomienia Dostawcy usług

o tym fakcie.

 

 

 

Czy przez utratę tytułu prawnego do lokalu można rozumieć koniec umowy najmu lokalu :?:

W przypadku gdy wynajmuję mieszkanie na, którym świadczone są usługi UPC przy podpisaniu umowy abonenckiej na 24m-ce załóżmy w 10 m-cy wygasa moja umowa najmu, ja wyprowadzam się tego mieszkania to nie zostanie naliczona kara :?:

Załóżmy, że podeprze się wysyłając do nich umowę najmu gdzie jest data do kiedy trwa najm, oraz rozwiązanie umowy najmu :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, konsultanci inaczej mnie informowali np. mówiąc o tym, że umowa przypisana jest do klienta a nie lokalizacji i w takich przypadkach należałoby zrobić cesję - ach ta ich polityka :crazy:

W takim razie pewnie zdecyduję się na ich ofertę MX + FB 30 + Canal+ za 105 PLN tylko zastanawia mnie dlaczego Pani twierdzi, że to najlepsze warunki jakie może mi zaproponować - WRU XV (MX+FB30=70PLN) :?

Według WRU XX wychodzi za MX+FB30 wychodzi 45 PLN chyba, że coś źle liczę albo już WRU XX nie mogą zaproponować... :censored: a konkurencja nie śpi, szczególnie Netia, która jest konkurencyjna dzięki nowej ofercie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od podstawowych rzeczy:

- Jak długo jest w UPC

- Czy w terminie opłacasz faktury

 

Nie zauwazyłem żadnej zależności w żadnej instytucji typu telekom, kablówka, bank żeby staż wpływał na jakość oferty.

 

Terminowe faktury ?? Dopisuja odsetki, a jak dłuzej nie płaci to przyjdzie Kruk i tak kasa bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Z wielkiej trójki to tak to zwykle wygląda - UPC, Vectra i na końcu MM. Zerknijcie na Rumunię i Bułgarię.... Rumunia lepiej od nas x3, Bułaria x2,5. Nawet Ukraina ma dużo wyższą średnią. Wszyscy nasi sąsiedzi nas "biją" w średnim DL. Oj nasi operatorzy mają opóźnienie w inwestycjach w infrastrukturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych klientów to UPC nie jest za bardzo opłacalne, ale dla będących już w kablówce to już tak, gdzie indziej dostanie się telewizję i internet za 50 zł, a jak komuś się uda dostać WRU XX to i taniej. Telewizja W UPC nie jest wcale taka zła. Nawet AXN które było fatalne, teraz jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...