Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie,

 

nie ukrywam, że do tej pory śledziłem Wasze poczynania nie rejestrując się na forum, do tej pory jakoś dzięki Waszym komentarzom udawało mi się wywalczać w miarę rozsądne oferty w UPC. Zdecydowałem się zarejestrować bo zaczynam tracić cierpliwość do tejże jakże "przebiegłej" firmy. Czy jesteście w stanie mi doradzić na jaką obecnie ofertę mógłbym liczyć (oczywiście zależy mi na najlepszej :D )

 

Do tej pory posiadałem:

MAX ExtraHD z PVR - 74zł

MR HDPVR - 1zł

HBOPak+HD - 25zł

HBO GO/OD - 4,99zł

FBX - 1zł

FB 60mb/s - 51zł

Telefon 240 - 24,99zł

Umowa na 18 m-cy, skończyła się 1,5 miesiąca temu. :shock:

 

W dniu wczorajszym konsultantka zaproponowała mi:

Max ExtraHD z PVR + FB 60mb/s + Telefon 240 za 105zł, MR HDPVR za 35zł na 24 m-ce, HBO HD+GO za 25zł/12m-cy niby obniża mi to cenę o jakieś 15 zł ale pozbywam się Filmboxów i wydłuża umowę na 24 m-ce :/ zależy mi (jak pewnie wszystkim wam) na jak największych korzyściach. Liczę na wasze rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zaproponowana opcja po złożeniu wypowiedzenia - umowa kończy się za 3 miesiące:

Max Extra HD z nagrywarką - 60,00zł

Pakiet Premium FilmBox - 1,00zł

Fiber Power 60 Mb/s - 20,00zł

Telefon Minuty do wszystkich 60min - 4,99zł

 

Łącznie: 85,99zł z umową na 24 m-ce.

 

Brać czy rezygnować i czekać 3 miesiące na coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rok już mamy, a w UPC wielkie zmiany.

W katowickeij aglomeracji w analogu została podmieniona wersja TVP 1 SD na wersję HD ( w jakości oczywiście dalej SD ). Do tej pory w studiu dystrybucyjnym używali Mediaboxy, obecnie TVP1 leci z dekodera Horizon.

Następną zmianą jest standartowa podmiana kanału promocyjnego dla pakietów cyfroeych niższych.

Obecnie jest dostępny AXN, który zastąpił. Polsat Romans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@studiolitek, zapewne masz włączony overscan w telewizorze. :wink:

Linia WSS była widoczna na TVP Info, TVP Historia i TVP Rozrywka. Przed nowym rokiem wreszcie została na tych kanałach zamaskowana. Wspominałem nawet o tym w dziale poświęconym kanałowi TVP Polonia. Niestety zauważyłem, że obecnie na TVP Rozrywka podczas audycji 4:3 obraz jest spłaszczony, identycznie jest na TV Puls. :(

 

P.S. Linia WSS w dalszym ciągu jest widoczna na kanałach takich jak: TV 4, Tele 5 SD, Stopklatka SD, Kino Polska, wszystkie AXN-y, Puls 2, Nickelodeon, VH 1, Motors TV, ATM Rozrywka, Polonia 1. Zatem zniknięcie linii WSS z kanałów TVP to pewnie zasługa nadawcy (TVP), a nie operatora (UPC).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam włączonego overscana w telewizorze.

P.S. Linia WSS w dalszym ciągu jest widoczna na kanałach takich jak: TV 4, Tele 5 SD, Stopklatka SD, Kino Polska, wszystkie AXN-y, Puls 2, Nickelodeon, VH 1, Motors TV, ATM Rozrywka, Polonia 1.

 

Na tych kanałach również mam kreski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również na tych kanałach nie mam linii WSS

Czyli których? Jeżeli mówisz o kanałach TVP, to owszem, aktualnie na żadnym z nich nie ma widocznej linii WSS. :) Natomiast na tamtych kanałach co wymieniłem, linię WSS niestety widać. :( Potwierdził to zresztą kolega @studiolitek.

P.S. Oglądając na CRT-ku trzeba w menu dekodera ustawić letterbox (a nie 16:9 czy 4:3), aby zauważyć te "białe krechy". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem większość z Was opisuje tutaj oferty Działu Utrzymania Klienta dotyczące usług w pakiecie, tzn. internet+tv, internet + tv + telefon itd. U mnie w bloku w Krakowie jest infrastruktura byłej firmy Aster, nie ma możliwości podpięcia tv czy telefonu. Tylko sam net, obecnie posiadam umowę na 12 msc i płacę 49 zł/msc za 12mb/s [max jaki można wyciągnąć na tym łączu].

 

Zastanawiam się czy w ogóle przy takiej opłacie jest sens składać wypowiedzenie? Czy oferty DUK dotyczą tylko pakietów czy jest możliwe ugrania czegoś na sam net. Żeby była jasność nie liczę, że dostanę to za 15 zł, ale może jakaś dyszka rabatu wchodziłaby w grę. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie,

 

nie ukrywam, że do tej pory śledziłem Wasze poczynania nie rejestrując się na forum, do tej pory jakoś dzięki Waszym komentarzom udawało mi się wywalczać w miarę rozsądne oferty w UPC. Zdecydowałem się zarejestrować bo zaczynam tracić cierpliwość do tejże jakże "przebiegłej" firmy. Czy jesteście w stanie mi doradzić na jaką obecnie ofertę mógłbym liczyć (oczywiście zależy mi na najlepszej :D )

 

Do tej pory posiadałem:

MAX ExtraHD z PVR - 74zł

MR HDPVR - 1zł

HBOPak+HD - 25zł

HBO GO/OD - 4,99zł

FBX - 1zł

FB 60mb/s - 51zł

Telefon 240 - 24,99zł

Umowa na 18 m-cy, skończyła się 1,5 miesiąca temu. :shock:

 

W dniu wczorajszym konsultantka zaproponowała mi:

Max ExtraHD z PVR + FB 60mb/s + Telefon 240 za 105zł, MR HDPVR za 35zł na 24 m-ce, HBO HD+GO za 25zł/12m-cy niby obniża mi to cenę o jakieś 15 zł ale pozbywam się Filmboxów i wydłuża umowę na 24 m-ce :/ zależy mi (jak pewnie wszystkim wam) na jak największych korzyściach. Liczę na wasze rady.

 

Dzisiaj dzwoniła do mnie konsultantka i przedstawiła tę samą ofertę ewentualnie z telefonem bez limitu zapłaciłbym 10 zł więcej. Czy to na prawdę wszystko na co UPC stać? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś z okolic Lublina, i jest przejętym abonentem sieci Telco Lublin Sp. z o.o. , pojawiły się nowe promocje żeby zachęcić do wzięcia pakietu 3 usług.

 

Klienci UPC również mogą skorzystać z promocji „Twoje Usługi I - VI” ale oferta nie jest za bardzo korzystna oprócz wersji VI gdzie pakiet Select Extra HD z Fiber 10 Mbit/s lub Select Extra HD z Minutami do wszystkich 60 za 60 zł/m-c i bez opłat za instalacje. Reszta opcji jest z aktywacją i instalacją za 24,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...