Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

No tak, słyszałem o tej gigakablówce, niestety u mnie Netia jej nie oferuje, ale i tak uważam że telewizja + internet za 50 zł to też dobra oferta.

 

@gst Ja też tego próbowałem, to mi powiedział że promocja się skończyła, innym razem że nie obowiązuje, a jeszcze innym razem się wyłączył. Tak jak napisał @marioking tylko posiadanie w bloku tej gigakablówki otwiera chyba drogę do WRU XX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że jak wyjadę, że znalazłem na necie pdf z lepszą ofertą, zacytuję ją (chodzi o WRU XX) to jest szansa na lepszą negocjację, czy to chwyt, który nie działa?

Konsultanci UPC o tym wiedzą, gdyż mają o tym spotkanie przed rozpoczęciem pracy, i ten chwyt nie działa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i załatwiłem:

 

ze 125zł (Max HD z nagrywarką, Internet 30mb i telefon 60min) zrobiłem pakiet za 90zł (Max HD bez nagrywarki, Internet 120mb i telefon 60min).

 

Do tego:

 

Multiroom za 1zł (początkowo była cena 15zł)

HBO na początek na 30 dni próbne

C+ Film&Sport za 40zł

 

Szczególnie ten ostatni pakiet drogo wyszedł, no ale trudno. Jestem całkiem zadowolony, a już za 2 lata, a już za 2 lata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Comfort+Multi+Extra+Premium Sport&Film, HBO,Cinemax,FilmBox,History HD, H2 HD,Adventure HD,Sundance HD,Multiroom Premium za 93,87 zł do marca 2016 8)

+Fiber Power 30mb/s za 50zł(do czerwca 2015r.) UPC :mrgreen:

 

Można taniej.. :jupi: .

 

Razem : 143,87 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Multiroom za 1zł (początkowo była cena 15zł)

HBO na początek na 30 dni próbne

C+ Film&Sport za 40zł

Szczególnie ten ostatni pakiet drogo wyszedł, no ale trudno. Jestem całkiem zadowolony, a już za 2 lata, a już za 2 lata :P

 

Normalnie w promocji jest za 49 zł, bez promocji kosztuje 69 zł a w DUK jest od 35 zł, więc nie pisz że Ci drogo wyszedł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+Multi+Extra+Premium Sport&Film, HBO,Cinemax,FilmBox,History HD, H2 HD,Adventure HD,Sundance HD,Multiroom Premium za 93,87 zł do marca 2016 8)

+Fiber Power 30mb/s za 50zł(do czerwca 2015r.) UPC :mrgreen:

 

Można taniej.. :jupi: .

 

Razem : 143,87 8)

 

Dolicz jeszcze Polsat... bo dla telewizyjnego sportowca tego Ci brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Religia.TV jest kanałem niegwarantowanym od 2012 roku, i nie ma możliwości rozwiązania umowy przez to że ja wyłączają.

 

Nieprawda. Religia TV stała się kanałem niegwarantowanym w grudniu 2013. Osoby ktore podpisały wczesniej umowę mają go jako kanał gwarantowany. Z wyjątkiem osób które po grudniu 2013 dostały informację o podziale na kanały gwarantowane i dodatkowe z mozliwością rozwiazania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Przedwczoraj zlozylem rezygnacje z uslug upc TV max hd - bez nagrywarki, net 60mb, fon 240 min za 112,98pln...

 

Dzisiaj zadzwonili do mnie z pytaniem dlaczego rezygnuje i ewentualnie czego oczekuje...

 

Powiedzialem ze w punkcie stacjonarnym nie dostalem satysfakcjonujacej oferty a ze byli u mnie panowie z Netii rozwazam zmiane usługodawcy...

 

Pani zaproponowala po 15minutowej rozmowie

TV max HD z nagrywarka

Net 120mb

Fon 60 min

za 100pln... Umowa na 24m-ce...

Powiedzialem jej ze wydaje mi sie ze mozna to zrobic chyba taniej a ze w tej chwili zlapala mnie na stacji BP nie bardzo mam w pamieci rozne promocje.

.

 

Stwierdzila ze niby porozmawia z kierownikiem co mozna jeszcze zrobic by byla to lepsza oferta i jutro popoludniu zadzwoni...

 

 

I moje pytanie ile ugralem w tej negocjacji i ewentualnie ile moge jeszcze zyskac...

 

Dzieki z gory za odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odejmij jeszcze brak wersji HD dla programów Stopklatka.TV, TV Puls i Fokus TV. :brawo:

 

Zamiast Stopklatki, Puls i Fokus w HD w NC+ masz AXN HD, AXN Spin HD, MGM HD, nSport+ HD, Uniwersal Ch. HD, BBC Knowledge HD, Lifetime HD, H2 HD, Comedy Central HD, Discovery Turbo Xtra HD, Minimini+ HD, Teletoon+ HD, Nickelodeon HD, Romance TV HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma rozmawiac z kierownikiem to szykuje ci XX, jak będziesz wytrwały, bo chyba tylko to moze przebic tą oferte.

 

 

@Darth dokladnie, oferta nc zrobiła sensowna, jeszcze w tej ofercie migracyjne od innych opow, ze za 60zł jest z hbo i na 5 miesiecy canal(naprawde wszystkie podstawowe kanały w tym sa z multi+? bo nie moge znaleźć regulaminu), ze mnie nawet ta XX juz nie przekonuje mimo że mi wyliczyła max z CI+ i fb60 za 55zł, chciałem 3x1 złotowkowe pakiety(MR, filmbox, cinemax), ale tego już nie chca dac, bo tylko farciarze co w poprzedniej turze to dostali może wzbogacic o aktualną XX i dlatego powiem im spadowa, bo mnie nie interesuje takie usprawiedliwianie "nierównosci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Religia TV stała się kanałem niegwarantowanym w grudniu 2013. Osoby ktore podpisały wczesniej umowę mają go jako kanał gwarantowany. Z wyjątkiem osób które po grudniu 2013 dostały informację o podziale na kanały gwarantowane i dodatkowe z możliwością rozwiązania umowy.

 

Religia była kanałem nie gwarantowanym dużo wcześniej, a w pakiecie START i START HD jest nie gwarantowana od samego początku, tzn. 23/08/2013 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem w UPC jako nowy klient wziąć pakiet TV Max HD i internet 60 Mb/s. Pani na infolinii powiedziała, że takiego zestawu nie obejmuje promocja i cena jest dużo wyższa i lepiej jest teraz mi wziąć jeden z oferowanych pakietów Select HD + net 60 Mb/s za 85 zł, a później przejść za 10 zł więcej na Max HD. Czy ktoś praktykował takie coś? Czy Pani wciśnie mi ten Select HD, a później nie będę mógł zmienić na wyższy pakiet?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja... Ten pakiet select hd jest z nagrywarka plus net 60Mb plus fon 240 min do wszystkich za 85pln + max hd-upgrade za 10pln... Pakiet select na 24m-ce. Max hd upgrade bez terminowo...

 

 

Mi to samo zaproponowali w salonie... Ale czekam na telefon z duk dzisiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz.

Potwierdził to też (przejście na wyższy abonament za 10 zł więcej) konsultant na czacie tylko oczywiście podał wyższą cenę pakietu.

Info dla nowych abonentów... żeby uzyskać cenę 85 zł trzeba zamówić rozmowę na upc.pl i Pani sama zaproponowała mi taką ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem w UPC jako nowy klient wziąć pakiet TV Max HD i internet 60 Mb/s. Pani na infolinii powiedziała, że takiego zestawu nie obejmuje promocja i cena jest dużo wyższa i lepiej jest teraz mi wziąć jeden z oferowanych pakietów Select HD + net 60 Mb/s za 85 zł, a później przejść za 10 zł więcej na Max HD. Czy ktoś praktykował takie coś? Czy Pani wciśnie mi ten Select HD, a później nie będę mógł zmienić na wyższy pakiet?.

 

Ja tak właśnie mam zrobione, to jest dobra rzecz ale pamiętaj, że najlepiej przejść zamawiając upgrade przez kanał 15 w mediaboxach, aktywacja 0 zł. Natomiast jeśli zamówisz przez infolinię lub w salonie UPC aktywacja jest za 10 zł. Poza tym nie jesteś skazany na bycie w tym pakiecie i możesz w dowolnej chwili zrezygnować, i później znów go włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem rozmowę.

Po złożeniu rezygnacji w punkcie po 10 dniach(??) zadzwonił pan z UPC

Było:

Max HD bez nagrywarki + Internet 10MB + telefon 60 min za 115 zł do 20 stycznia

Ma być:

Max HD bez nagrywarki + HBO + HBO Go i VOD + Internet 30MB+ telefon 60 min „tylko” 105 zł na 24 miesiące

Jutro przed południem mam dać odpowiedź

Coś warto negocjować ?? Małżonka wolałaby C+ zamiast HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...