Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Na początku to była stacja która dawała nadzieję, że będzie emitować głównie kreskówki znane rocznikom z lat 90. A tu coraz więcej widzę oklepańców z innych kanałów.  @PowerTVczy nie da rady coś znów dorzucić z tych na prawdę znanych kreskówek. Z dawnego FoxKids? A nie tylko Denisa czy Gadżeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wojtekmedia2 napisał:

Na początku to była stacja która dawała nadzieję, że będzie emitować głównie kreskówki znane rocznikom z lat 90. A tu coraz więcej widzę oklepańców z innych kanałów.  @PowerTVczy nie da rady coś znów dorzucić z tych na prawdę znanych kreskówek. Z dawnego FoxKids? A nie tylko Denisa czy Gadżeta.

Podbijam. Czekam na kreskówki z dawnego Eurocomu emitowane później na Fox kids. Ulissesa biorę w ciemno. W tym roku 40 rocznica powstania Ulissesa i 30 rocznica polskiej premiery. Lepszej okazji do powtórki nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Włączyłem rano Top Kids i widzę emisja swoje i emisja swoje. Rodzina Treflików 8:05 a początek emisji o 8:19, specjalnie czekałem na początek. Nie wiem czy tak jest często rzadko zaglądam do tego kanału. Można zrozumieć kilkuminutowy poślizg tu jest to jednak prawie cały odcinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV Czy nadal myślicie nad zakupem praw do kreskówki Świat według Ludwiczka, bo kiedyś o niej wspomnieliście oraz kiedy mogę się spodziewać premiery nowych klasycznych seriali. Mam na myśli klasyki, czyli te z lat 80/90 XX wieku. Chyba, że z takich kreskówek już zrezygnowaliście, bo widzę, że zostało ich dwie (Nastolatki z Beverly Hills oraz Inspektor Gadżet). Czy macie w planach jakieś premiery na święta lub mikołajki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KiriKiri napisał:

Przecież ten kanał stał się porażką, w koło te same kreskówki chyba z 4 od rana do wieczora to samo.. 

Jak tak dalej będzie to Top Kids przejdzie rebranding lub po prostu pójdzie do odstrzału i zostanie tylko Top Kids JR z muzyką, albo wszystkie kreskówki trafią do Top Kids JR

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, aro napisał:

Może dobrym rozwiązaniem byłoby zrobić jeden wspólny kanał z podziałem na pasma Top Kids i Top Kids Junior z muzyką dla najmłodszych.

Sęk w tym, iż TOP KIDS JR/JUNIOR MUSIC sobie nieźle radzi w obecnym kształcie - muzyka dziecięca 24/h i dlatego MWE Networks nie połączy tych kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top Kids emituje kreskówki,

Top Kids Junior muzyka dla dzieci.

Dodatkowo zamieszanie wprowadza ID z satelity jak dobrze pamiętam TOP KIDS. W grupie MWE to normalne podobnie jak przypadku Antena TV w DVB-T identyfikuje się SIlVER TV,. a stosowane są nazwy Antena TV, Antena HD. Nie wiadomo w końcu której nazwy używać, koncesji to cały czas SilverTV i dlatego takie ID naziemnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, PowerTV napisał:

Kanał się rozwija, ale tak samo rodzą się nowe pokolenia dzieci. Klasyki z lat 80/90 są zastępowane przez nowe klasyki z lat 2000+. Wszyscy oczekują prawdziwej jakości HD.

 

Nigdy nie doczekamy się kanału z bajkami 80, 90, i ciut 00.. jak topkids idzie już w 2000+ to nici ze wszystkiego. Topkids zapowiadał się obiecująco, piszesz że są zastępowane kreskówki z lat 00+ ale od początku istnienia kanału nic tak szczególnego nie mieliście by zahaczać oko. Wiem że to koszty ale słabo wam idzie i tak będzie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Top Kids zaczyna emitować kreskówki produkowane od drugiej dekady XXI wieku (Większość nowych kreskówek, które obecnie emituje TK, zaczęto produkować w latach 2011-2016) nie jest już kanałem emitującym klasyki. Bo to klasyki nie są. TK też nie jest typowym kanałem dziecięcym. Brakuje w nim regularnych premier, a gdy już są to najczęściej bez zapowiedzi, często kanały dziecięce, żeby przyciągnąć widzów robią maratony i bloki, a Top Kids nie dodaje takich rzeczy. Ramówka jest taka sama codziennie, rzadko się coś zmienia, a kreskówki lecą te same. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...