Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Według ramówki z Onetu, nowościami w Top Kids będą kreskówki: Tupcio Chrupcio (2014), Heidi (2007), Pszczółka Maja, Wissper (2014), Mia i ja (2011). Do Top Kids przybędzie aż 5 nowych kreskówek, lecz jeśli wersja Pszczółki Maji, będzie z 2012 roku, to nie będzie w nich ani jednego klasyku. Top Kids miał podobno emitować klasyczne seriale. Być może stare seriale nie mają takiej oglądalności jak nowe, więc może dlatego Top Kids zaczyna sprowadzać coraz nowsze seriale, które lepiej utrzymują uwagę młodych widzów, a o to przecież chodzi w telewizji. Piszę to, ponieważ jestem ciekaw czy TK zamierza zmienić swój kontent na bardziej współczesny i odpowiadający młodej widowni, bo na to wygląda. :) @PowerTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka. Komu potrzebny kolejny kanał pokazujący to samo? Tyle klasycznych animacji czeka na odkopanie (od lobbowanego przeze mnie Ulissesa 31, przez Szagmę, Żółwie ninja po He-mana), a tym czasem kolejna stacja pokaże tą samą współczesną sieczkę. Czekam na Psi patrol i Świnkę Peppę. Mega rozczarowanie

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pompropompom napisał:

Te wszystkie "nowości", to tak naprawdę powtórki z TVP ABC (oprócz pszczółki mai)

Kanały MW są w BRTVP, więc nie ma się co dziwić że audycje z TVP zaczynają się pojawiać na kanałach MW. 😃 Myślę, że dla klientów BRTVP jest jakieś promo dzięki któremu spady z TVP kosztują grosze. 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzamy ani absolutnych nowości ani nie rezygnujemy z mega klasyki. Uatrakcyjniamy ramówkę pozycjami mającymi praktycznie 10 lat - to już klasyki dla dzieci, które urodziły się w pokoleniu 500+ ;)

 

Psiego Patrolu ViacomCBS nam raczej nie sprzeda, bo ma swojego Nicka JR, ale Świnka Peppa z pewnością jest na naszej liście priorytetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według artykułów, które przeczytałem na temat Top Kids, napisane jest w nich, że stacja ma za zadanie emitować głównie seriale z lat 80, 90. Takich jest już coraz mniej. Więc, co z tymi klasykami, bo myślę, że każdy na tym forum oczekiwał klasyków ale z końcówki XX wieku, niż tych "klasyków", które zostaną dodane do ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, abc70620 napisał:

A może dacie Smocze opowieści oraz taki serial animowany pod tytułem Chloe's Closet?

Jako że Top Kids zaczyna kupować programy od Studio 100, to istnieje szansa że mogą wyemitować "Smocze opowieści" (z tego co gdzieś wyczytałem oni otrzymali po EM.TV prawa dystrybucyjne do tej kreskówki na kraje niemieckojęzyczne, Skandynawię i Europe Wschodnią i na pewno przynajmniej jeszcze kilka lat temu mieli te prawa). Zresztą Studio 100 także posiada prawa dystrybucyjne do takich kreskówek jak "Tęczowe rybki", "Pippi", "Poochini" czy "Flippera i Lopaki" (znaną też jako "Lopaka i jego przyjaciel delfin" w TVP2).

 

Prawa dystrybucyjne do kreskówki "Chloe's Closet" posiada Splash Entertainment (dawny amerykański oddział firmy Moonscoop): https://splashentertainment.com/our-impact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...