Jump to content

Recommended Posts

Od 1.12 nadawać ma kanał z bajkami z lat 80-90.

Źródło: Magazyn Abonenta TOYA.

Widać, że będzie to kanal typu FOX Kids czy CN.

A dopiero co znowu wspomniałem o ich projekcie i już się coś pojawiło.

Jeżeli będą tam klasyki z CN, FOX KIDS, Nickelodeon, to moim zdaniem będzie sukces.

Lata 80-90? Dodałbym jeszcze początki '00, bo niektore kreskówki były robione jeszcze w tych właśnie latach.

Edited by Emil.1603

Ciekawe czy dubbing będzie z tamtych lat czy wlasny. Fajnie byłoby sobie poprzypominać stare bajki ;)

Tylko ciekawe co tam będzie w HD :mrgreen: Nie kojarzę, aby stare bajki byłyby odnawialne, a nawet jeśli, to chyba prawa do takiej byłyby droższe. Tak mi się wydaje.

A to ma być kanał w HD? Gdzie tak wyczytałeś?

Nawet nie trzeba było tego czytać. MWE już dawno mówiło, że HD jest dla nich standardem i będą uruchamiać kanały w tej rozdzielczości i w SD wedle woli operatora ;)

Może nc+ zwleka z dodaniem NUTA.TV HD, aby móc dodać oba kanały jednocześnie ;)

Edited by Emil.1603

Skądś na pewno. Bo kto obecnie emituje stare kreskówki z np. CN? Nikt. Nawet Boomerang nie.

Potwierdzamy, że pracujemy nad kanałem Top Kids (nadawanym w SD i HD, wedle wymagań operatora). Kupiliśmy kilka bibliotek bajek, w tym sporo z dawnego kanału Fox Kids :)

Czekamy na uprawomocnienie się koncesji. Niezwłocznie po jej otrzymaniu wyślemy komunikat ze wszystkimi szczegółami na temat naszego czwartego kanału.

Oprawa Top Kids będzie bardzo żywa i kolorowa. To dopiero pierwsza wersja logo, jeszcze nad tym wszystkim pracujemy :)

Edited by PowerTV
  • Upvote 9

Jeżeli otrzymacie koncesję na kanał, pomyślcie o obecności tego kanału w jednej i drugiej platoformie satelitarnej. Konkurencja dla Boomeranga, który ma w ramówce zaledwie pare kalsycznych kreskówek, zawsze o takim kanale marzyłem, ale i tak nie jestem już od dawna nastolatkiem.

Edited by Solderowy123

No tej dostępności to się obawiam zwłaszcza w CP. Powera do dziś nie ma a resztę pchają na wyłączność do nc+. Dobrze by było jakby TopKids chociaż był w CP ale znając nadawcę to też wepchnie na wyłączność do nc+

Trzymam kciuki za ten projekt. Jeśli będą tu takie pozycje jak "Łebski Harry", "Dzieciaki z klasy 402", "Świat według Ludwiczka" czy "Jerry i paczka" to jestem kupiony, bo przypominają mi się czasy dzieciństwa.

Gdyby to faktycznie był kanał na wzór starego, dobrego Fox Kids to byłbym ukontentowany. Z chęcią jeszcze raz obejrzałbym sobie "Świat według Ludwiczka". :)

Mocno trzymam kciuki.

Tak off topując Fox Kids zawsze kojarzył mi się z erą nagrywania kreskówek z kanałów na VHS. Do dziś mam kolekcję kreskówek i opraw graficznych z Fox Kids i starego CN'a.

Edited by Solderowy123

Gdyby to faktycznie był kanał na wzór starego, dobrego Fox Kids to byłbym ukontentowany. Z chęcią jeszcze raz obejrzałbym sobie "Świat według Ludwiczka". :)

Mocno trzymam kciuki.

Świata wg Ludwiczka może nie być, podziękuj Disneyowi, który zniszczył omyłkowo dubbing do niego.

Puls (a w zasadzie Pan Jacek Ściobłowski) zmontował stary dubbing na nowo, dzięki kopii zapasowej w studiu, gdzie ów dubbing był robiony. Sporą część odcinków odzyskano

Edited by SzYcHa_2012

Można było więcej, bo wydano je na DVD :P

I tak, kanał potrzebny od dawna, pod warunkiem, że wszystkie pozycje będą dubbingowane, w tym premierowe - wiele tytułów z lat 90 o statusie kultowych nawet u nas nie emitowano, jak np. Disneyowskie "Gargoyles". Dostępność w kablówkach i satelitach też jest ważna.

Ale dopisek "bezpieczne bajki" wcale nie brzmi zachęcająco, wręcz przeciwnie :P Kojarzy się z mdłymi kanałami pokroju TVP ABC, w najlepszym wypadku cenzurowaniem, z którego słynął Jetix, a CN wiernie te tradycje podtrzymuje...