Jump to content

Recommended Posts

14 godzin temu, AtoMan napisał:

Sam przedstawiciel o tym informował, również na fanpage stacji :P

@PowerTV skoro wtedy informowaliście o pracach Top Kids to teraz też coś powiedzccie bo do końca pierwszego kwartału już tylko 3 tygodnie

Nie gorączkuj się tak Endrju ;) Top Kids wkrótce skończy jak KidsCo jak tak dalej dobrze im pójdzie :D 

• Like 1

To co Top Kids, kiedy ogłosicie tego Ulissesa? 😎

6 godzin temu, star napisał:

To co Top Kids, kiedy ogłosicie tego Ulissesa? 😎

nie ma po co się starać  bo TK przestaje istnieć, @PowerTV fajnie by było jakbyście coś nas poinformowali o

Nie wiem czy szybko się tych nowości doczekacie, tym bardziej że MWE bardziej zajmuje się biznes24 które jeszcze nie wystartowało a już jest niewypałem xD

Według program TV w Onecie od 31 marca wkraczają na antenę Top Kids kolejne produkcje od WildBrain: "Nastolatki z Beverly Hills" (znany z KidsCo), "Potworek Matma i jego drużyna" (znany z Polsat JimJam), "Paka z pniaka" (wcześniej emitowana w teleTOON+) oraz "Tata superbohater" (absolutna nowość: https://www.animationmagazine.net/tv/wildbrain-picks-up-wise-blues-hero-dad-for-worldwide-distribution/). Poza tym wracają (prawdopodobnie z tą samą pulą odcinków) "Dennis rozrabiaka" i "Inspektor Gadżet" i "Sabrina": https://programtv.onet.pl/program-tv/top-kids-225?dzien=12

• Thanks 1

Super wieści :) Ciekawe dlaczego 31 marca we wtorek? Najbardziej cieszy mnie kreskówka "Nastolatki z Beverly Hills". Żeby tak jeszcze znalazł się na satelicie oraz częściej dawał nowości :P 

Byle te nowości nie były zbyt nowe, bo inaczej Top Kids może skończyć jak Boomerang.

• Confused 1

Nie, nie, oby to nie była prawda. Miałem nadzieję na więcej animacji z dawnego Eurocomu, a tu tylko ograny Inspektor Gadżet

• Confused 1

31-go marca, bo chcieliśmy dochować chociaż tej obietnicy, że nowości w TOP KIDS ruszą w 1 kwartale :)

Dennis, Sabrina oraz Inspektor Gadżet to zupełnie nowe odcinki/sezony i w większej ilości niż poprzednio.

Będą też inne nowości, które ogłosimy bliżej końca marca.

• Like 5
  • Upvote 1

czyli to nie są wszystkie nowe kreskówki? przyznam najbardziej zainteresował mnie serial "nastolatki z beverly hills".

a czy w drugiej części można liczyć na coś z CN lub FK? :)

Posted (edited)

czy poprzednie sezony inspektora gadżeta też będą czy tylko te nowe odcinki

yyy czemu nowe kreskówki i te 3 wracające znikają po czterech dniach z ramówki (ramówka onet)

Edited by Andrzew01

może, ale myślę żę MWE dodało te kreskówke tak żeby widzów uspokioić, a wszystkie kreskówki zostaną zapowiedziane pod koniec marca, czyli dowiemy się praktycznie na tym weekendzie, myślę żę te to dopiero początek, bo najlepsze jest zawsze na końcu, ale już jest dobrze.

skoro to ma być jakaś zapowiedź to fajnie by było znać godzine i date tego newsa

Posted (edited)

@PowerTV, koniec marca już mamy. Powiesz coś więcej o nowościach? :)

Edited by SatZnawca

Posted (edited)

możę będą jakieś kreskówki od teletoon, bo też mają fajne produkcję, fajnie by było bo mimo żę te potwierdzone kreskówki są nie złe ale taka paka z pniaka jest chyba trochę za młoda, chyba że została sprowadzona dla TK Jr.

a tak wgl możę ktoś wie czy obecnie leci na TK jakaś kreskówka od Teletoon

już dziś pewnie ta zapowiedź reszty nowośći 

Edited by Andrzew01