Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.12.2019 o 13:05, PowerTV napisał:

Start nowych seriali od 1 stycznia 2020.

 

W grudniu poszerzymy znacznie zasięg, chcemy dać nowym widzom obejrzeć hity typu Mario, a od stycznia zostaną one zastąpione nowymi serialami, bo licencja na niektóre stare tytuły już się po prostu skończy.

czyli mario odchodzi, i jakie jeszcze seriale znikają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wśród seriali, które znikają są kreskówki od Nelvany ("Babar", "Traszka Neda", "Witaj, Franklin", "Zwariowana szkoła latającego nosorożca"), albowiem od startu kanału MWE nie kupowało od nich więcej seriali. Prawdopodobnie zniknie też "Denver", za którego dystrybucję też nie odpowiada WildBrain, a ponoć World Events Productions.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak MWE rozwiązuje współprace z NELVANA to może by tak podpisać większą współprace z TeleToon Polska bo mają ciekawe produkcje takie jak jimmy cool, edek debeściak,atomowa betty,świat questa...itp. a przecierz już macie współprace z nimi chyba bo emitujecie takie kreskówki jak traszka neda czy johnny test.Mam nadzieje że wśrud nowych kreskówek znajdzie się taka z Hanna Barbera lun Turner BS.

 

jakby ktoś był ciekawy produkcjami TELETOON to macie link:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Teletoon

Edytowane przez Andrzew01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to można przewidywać co może być:

ja proponuje bliźniaki cramp jak nie macje w planach ich to pomyślcie na przyszły rok dystrybutorem tego serialujest jakaś brytyjska firma i myśle że z licencją na ten serial nie było by tak trudno.

również fajnie by było zobaczyć świat według ludwiczka, tajne akta psiej agencji oraz kontynuacje inspektora gadżeta ale nie tą z 2015 tylko serie gadżet i gadżetinns.

Edytowane przez Andrzew01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ten cały Michał Winnicki Entertainment zaczyna mnie denerwować. Lubię ten kanał ze względu na niektóre kreskówki i jestem ciekaw co dodadzą już za 2 dni...Jedynie co mogę powiedzieć, że zniknie "Sabrina" oraz "Przygody braci Mario". Dla kanału NTL mogli dużo wcześniej podać ramówkę na 1 stycznia, a dlaczego dodanie ramówki na Top Kids na Nowy Rok trwa tak długo? Przypomnijmy sobie dzień, gdy MWE zdobyło NTL. W ten sam dzień jeszcze nie zaktualizowali nowej ramówki...Dopiero po południu lub wieczorem doszła z tego co kojarzę. Dobrze, że za 2 dni już wszystko będzie wiadome, ale ja nie posiadam tego kanału i nie jestem sobie w stanie spisać co zniknęło, a co się pojawiło...Jest mi za nich wstyd.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzień dobry, Sądząc po twoim nicku to pewie czekasz na coś z CN i ja mam nadzieje że pojawi się coś z Cartoon Network, ale patrząc że nawet jeszcze nic nie zapowiadano to nie wiem czy nowe kreskówki pojawią się 1 stycznia, pamiętacie jak power tv zaświadczał że nowe kreskówki na 100% pojawią się w grudniu 2019 roku i zostały przesunięte tak może być i tym razem a ze względu że MWE nic jeszcze nie zapowiadało to myślę że ta data moze sie zmienić,

ale @PowerTV jak coś się zmieniło to powiedzcie lepsze to niż trzymanie wszystkich w niepewności , przecież jak prace wam się wydłużyły to chociaż odpowiedzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...