Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.12.2019 o 13:05, PowerTV napisał:

Start nowych seriali od 1 stycznia 2020.

 

W grudniu poszerzymy znacznie zasięg, chcemy dać nowym widzom obejrzeć hity typu Mario, a od stycznia zostaną one zastąpione nowymi serialami, bo licencja na niektóre stare tytuły już się po prostu skończy.

@Andrzew01 Nawet jak nie dodadzą nowych kreskówek to 1 stycznia kończą się licencje na stare tytuły :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ramówkę dla Top Kids. Jak widać leci teraz 4 razy pod rząd ta sama kreskówka. Do końca nadawania mamy 4 odcinki Gerald McBoing-Boing... :D To teraz @PowerTV odpalaj te nowe kreskówki jak najszybciej, bo taka ramówka jest, że to śmieszne :P 

Spoiler

5.30 Dzika kuchnia
6.00 Małgosia i buciki
6.30 Małgosia i buciki
6.55 Małgosia i buciki
7.20 Czarnoksiężnik z krainy Oz
7.45 Kajtuś
8.05 Dolina Koni
8.30 Strażak Sam
8.45 Johnny Test
9.10 Bob Budowniczy
9.25 Małgosia i buciki
9.50 Rastamysz
10.05 Teletubisie
10.40 Czarnoksiężnik z krainy Oz
11.05 Czarnoksiężnik z krainy Oz
11.40 Czarnoksiężnik z krainy Oz
12.05 Czarnoksiężnik z krainy Oz
12.40 Bob Budowniczy
12.55 Kajtuś
13.10 Dolina Koni
13.35 Przygody Misia Paddingtona
14.00 Przygody Misia Paddingtona
14.30 Przygody Misia Paddingtona
14.55 Strażak Sam
15.10 Johnny Test
15.35 Rastamysz
15.50 Przygody Misia Paddingtona
16.15 Załoga Dino
16.45 Załoga Dino
17.10 Załoga Dino
17.35 Bob Budowniczy
17.50 Dolina Koni
18.15 Kajtuś
18.35 Załoga Dino
19.00 Gerald McBoing-Boing
19.25 Strażak Sam
19.40 Johnny Test
20.05 Rastamysz
20.20 Gerald McBoing-Boing
20.50 Gerald McBoing-Boing
21.15 Gerald McBoing-Boing
21.45 Gerald McBoing-Boing
22.10 Kołysanki

 

Edytowane przez JohnnyBravo97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej napisałem ramówkę to sobie sprawdź. Zniknęły wszystkie, które były dodane na początku 1 grudnia 2015 tj. Babar, Dennis Rozrabiaka, Denver ostatni dinozaur, Inspektor Gadżet, Łebski Harry, Malusińscy,  MASK, Nowe przygody Madeline, Pole Position, Przygody braci Mario, Sabrina, Sonic Underground, Traszka Neda, Troskliwe Misie, Witaj Franklin oraz Zwariowana szkoła Latającego Nosorożca. 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart, nie żart, lecz jest jeden plus :) Dziś oglądałem stary odcinek "Boba Budowniczego", a dokładnie seria dziewiąta odcinek 114 "Gdzie jest Spychacz?" ze starą animacją. Fajnie się oglądało ;) Do tej pory Top Kids puszczało chyba osiemnastą i dziewiętnastą serię z nową animacją. Widać już cokolwiek pozytywnego z ich strony... :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewiduje że pierwsze nowości w tym roku pojawią się dopiero na wiosnę a jak nie wtedy to na wielkanoc  ale najbardziej prawdopodobnie to chyba 1 czerwca, a tak w ogóle to powertv o jakich kreskówek możemy sie spodziewać bo jak oni usuneli parenaście kreskówek to nowości będzie nie mniej, lub będzie tak że odnowią licencje na te co nie ma,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że bedzie właśnie jakoś tyle nowości i myśle też że na niektróre kreskówki które są twarzą TK takie jak inspektor gadżet to odnowią licencje.

może by tak dalibyście tak coś z nickelodeona takiego fanboy i chum chum, kotopies, mighty b! czy pełzaki. a tak wgl @PowerTV skoro daliście nowsze wersje boba budowniczego i strażaka sama to czemu by nie dać nowszej wersji inspektora gadżęta ale nie tego z 2015 roku bo jego emituje tvp abc tylko chodzi mi o gadżet i gadżetinis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top Kids nie może mieć nic z Nickelodeon, Cartoon Network czy Disney Channel. Kanał może emitować "randomowe" kreskówki coś a'la teleTOON+ czy MiniMini+ :) @PowerTV Kiedy coś nowego? Miało być 1 stycznia, potem napisaliście, że nowości pojawią się chwilę później. Dziś jest już 20 stycznia, a ja specjalnie wykupiłem pakiet rozszerzony na WP Pilot na cały styczeń. Jest cennik reklam TVP na luty a tam dalej stara ramówka z kreskówkami, które już przestały lecieć... :/ 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, JohnnyBravo97 napisał:

Top Kids nie może mieć nic z Nickelodeon, Cartoon Network czy Disney Channel. Kanał może emitować "randomowe" kreskówki coś a'la teleTOON+ czy MiniMini+ :) @PowerTV Kiedy coś nowego? Miało być 1 stycznia, potem napisaliście, że nowości pojawią się chwilę później. Dziś jest już 20 stycznia, a ja specjalnie wykupiłem pakiet rozszerzony na WP Pilot na cały styczeń. Jest cennik reklam TVP na luty a tam dalej stara ramówka z kreskówkami, które już przestały lecieć... :/ 

chodzi o to że są za drogie te z CN ale tu bardziej chodzi o dystrybutorów bo np. taki johnny test leci na top kids a przez długi czas leciał na CN, ale jeśli chodzi o TELETOON to czy by była opcja emitowania serialu Edek Debeściak to wkońcu produkcja teletoon

takie kreskówki które kiedyś leciały na CN typu: edek debeściak,bliźniaki cramp,wiewiórek myśle że da sie załatwić w końcu top kids to już nie taki mały kanał.

coś długo prowadzą te rozmowy to może będzie jakaś kreskówka z wyższych swer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2020 o 11:22, JohnnyBravo97 napisał:

Top Kids nie może mieć nic z Nickelodeon, Cartoon Network czy Disney Channel. Kanał może emitować "randomowe" kreskówki coś a'la teleTOON+ czy MiniMini+ :) @PowerTV Kiedy coś nowego? Miało być 1 stycznia, potem napisaliście, że nowości pojawią się chwilę później. Dziś jest już 20 stycznia, a ja specjalnie wykupiłem pakiet rozszerzony na WP Pilot na cały styczeń. Jest cennik reklam TVP na luty a tam dalej stara ramówka z kreskówkami, które już przestały lecieć... :/ 

To przecież nie jest najgorzej bo taki Teletoon ma dobre produkcje i fajnie by było jakby @PowerTV postarali się o licencje na niektóre seriale, macie licencje na Johnny Test, to może by tak dało rady na inne produkcje z tej wytwórni np: "Atomowa betty","Edek debeściak","George prosto z drzewa"."Musze opowieści" itd. bo to ich kreskówki. Jeśli wszystkie te kreskówki należą do Teletoon to znaczy że nie trzeba podpisywać umów z CNS, bo niektóre z kreskówek które kiedyś tam leciały należą do innych producentów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...