Jump to content

Recommended Posts

• 1 month later...

Ramówka na cały Wrzesień już jest, lecz, nie ma w niej dodanych nowości, możliwe, że nowe kreskówki zostaną przedstawione, może za 2/3 tygodnie. Mam tylko nadzieje, że nie będą one przekładane, wszystkie telewizje, premiery na jesień, rozpoczynają, jeszcze przed połową Września, i mam nadzieje, że z Top Kids, też tak będzie.

Edited by Andrzew01
  • Like 1
  • Haha 1
Godzinę temu, PowerTV napisał:

Jesienią pojawi się przynajmniej 1 nowa bajka. Właśnie finalizujemy negocjacje w sprawie licencji.

Kolejne uderzenie nowości w grudniu.

@PowerTV czyli na wrzesień mamy pewność, że będzie premiera jakiejś kreskówki, kiedy będzie zapowiedź, ciekawi mnie, jaka to będzie kreskówka, zapewne coś od WildBrian, ale fajnie by było jakby to było coś z CN

Chciałem napisać "Blok Ekipa" albo "Kapitan Bomba", ale takich bajek nie możecie emitować :D Jeśli polska produkcja dla kanału Top Kids to z nowości może "Mami Fatale" albo "Pamiętnik Florki", no chyba, że ta niespodzianka to być może XX wiek, czyli "Bolek i Lolek" albo "Reksio" :) 

• 2 weeks later...

Według ramówki Onetu od 12 września (sobota) znowu będzie lecieć 3 odcinki "Małgosi i bucików" pod rząd oraz 4 odcinki "Misia Paddingtona" pod rząd :P Czyżby jakieś przygotowania do zmiany ramówki, aby zrobić miejsce dla polskiej animacji? :) 

Edited by JohnnyBravo97
  • Confused 1

Według ramówki z Onetu,  19 Września na Top Kids zajdą następujące zmiany.

Zostaną wycofane kreskówki: "Denis rozrabiaka", "Inspektor gadżet", "Nastolatki z Beverly Hills", "Paka z pniaka", "Potworek matma i jego drużyna", "Sabrina", "Tata superbohater". Natomiast powróci "Zwariowana szkoła latającego nosorożca". Nowości na tę chwilę nie ma.

Edited by Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
  • Haha 2

Trochę szkoda "Inspektora Gadżeta", ale przynajmniej fajnie, że "Zwariowana szkoła latającego nosorożca" wraca.

Edited by Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.

Od wtorku 22.09 wszystko wraca do normy. Żadna kreskówka nie zostaje wycofana ani żadna nie zostanie jak na razie dodana. Możliwe, że to błąd ze strony Onetu. Na WP także jest ten błąd w trzech dniach od 19 do 21 września. Korzystając z okazji @PowerTV ta nowa polska produkcja wejdzie jeszcze we wrześniu czy dopiero w październiku? Możecie coś o niej powiedzieć więcej? :) 

• 3 weeks later...

Tak, ale do te pory były to przede wszystkim unikaty, których nikt inny nie pokazywał. Ja dalej czekam na Ulissesa i inne bajki z początku lat 90. 😎