Jump to content

Andrzew01

Users
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Dobra

About Andrzew01

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Według ramówki z Onetu, 19 Września na Top Kids zajdą następujące zmiany. Zostaną wycofane kreskówki: "Denis rozrabiaka", "Inspektor gadżet", "Nastolatki z Beverly Hills", "Paka z pniaka", "Potworek matma i jego drużyna", "Sabrina", "Tata superbohater". Natomiast powróci "Zwariowana szkoła latającego nosorożca". Nowości na tę chwilę nie ma.
 2. Ramówka na cały Wrzesień już jest, lecz, nie ma w niej dodanych nowości, możliwe, że nowe kreskówki zostaną przedstawione, może za 2/3 tygodnie. Mam tylko nadzieje, że nie będą one przekładane, wszystkie telewizje, premiery na jesień, rozpoczynają, jeszcze przed połową Września, i mam nadzieje, że z Top Kids, też tak będzie.
 3. Głosuj i oglądaj, było najlepszym pomysłem nowego CN. Szkoda, że teraz nie można głosować na kreskówki i myślę, że stara kreskówka nie prędko się pojawi na CN, bo zawsze coś dawali na wakacje, a w tym roku nic. Myślę, że w 2018 CN dało blok z klasykami po to, żeby ludzie się na oglądali i dali spokój ze starymi kreskówkami, ale w tym bloku było zaledwie parenaście odcinków danych kreskówek, być może się mylę, bo w sumie w 2017 roku, przywrócili młodych tytanów(2003), ale szansa, że jakaś kreskówka powróci w sierpniu na weekendy, jest nie wielka, aczkolwiek chciałbym, żeby tak właśnie było. Ps. obecnie, w ciągu dnia leci dokładnie 46 odcinków gumballa, co zajmuje aż 30% całego dnia, moim zdaniem kreskówka nie powinna przekraczać 3%, jeśli tak dalej będzie to CN będzie miało problem, bo obecnie gumball jest twarzą Cartoon network, odcinków nowych nie będzie, bo serial zakończył się w 2019, i jak gumball też odejdzie, tak jak odeszli pora na przygodę czy zwyczajny serial to zostaną tylko tytani(2014), chociaż po tym co robi obecnie CN , nie zdziwił bym się, jakby tytani zajmowali nawet więcej czasu dziennego niż gumball.
 4. Dzisiaj byłem na serwisie boomerang Go i powiem że spodziewałem się więcej , ale nie jest tak źle. Mianowicie jest tam dostępnych 32 kreskówek , są tam w większości stare kreskówki ale nowe tak samo. Z nowych będzie: Dorotka i czarnoksiężnik z krainy Oz, wyluzuj Scooby Doo, Tom i Jerry show, nowe zwariowane melodie, nowe odlotowe wyścigi, zwariowane melodie maluchy w pieluchach, klopsiki i inne zjawiska, królikula i Garfield. Są tam też dostępne stare kreskówki z Cartoon network takie jak:. Chojrak, podwójne życie Jagody Lee, Richie Rich, Johnny quest, harcerz Lazlo. Z boomerang a natomiast są: Scooby Doo, Flinstonowie, jetsonowie, atomowa mrówka, Droopy, zwariowane melodie, taz mania, popeye, tom i Jerry, pies Huckleberry, miś Paddington, goryl magilla, miś yogi, kocia ferajna, odlotowe wyścigi. Są tam jeszcze smerfy i nieemitowana w Polsce kreskówka Barney bear.
 5. Wczoraj MEN wypowiedziało się w sprawie obozów i kolonii. Według tego wynika że nie każdy będzie mógł się na nie wybrać , a samo przebywanie na nich ma być mocno ograniczone. Artykułu o tym są dostępne w internecie. Więc mamy już odpowiedź ja będą wyglądały wakacje. Teraz decyzja należy już do TK. Przypominam o tym ponieważ od tego zależą premiery w TK.
 6. Mamy już drugą połowę Maja. Jest już decyzja ws. premiery kreskówek?
 7. skoro nowości mogą pojawić się za około półtorej miesiąca to może zdradzicie jakieś szczegóły. np: czy będzie coś z kreskówek wymienionych powyżej, lub gdzie wcześniej można było obejrzeć przyszłe nowośći; jakaś podpowiedź?
 8. prawa do galactik Football ma ALPHANIM ANIMATION, więc myślę że też jest to kreskówka w zasięgu TOP KIDS. Poza tym BC emitowało CN i żadnych pozwów ani uwag nie było, kreskówki które nie są odpowiednie dla dzieci to np. Totalna porażka, simpsonowie ale napewnonie bliźniaki cramp. Z tym Galaktic Footbal to też dobry pomysł sam pamiętam tą kreskówkę.
 9. Tym bardziej TOP KIDS powinien pójść w takie kreskówki bo te mniej sławne pewnie nie przyciągną dorosłych ani tym bardziej dzieci, jeśli wybraliście kontent że będziecie puszczać klasyki, to powinniście wybrać te które są sławne z innych kanałów, a BLIŹNIAKI CRAMP do nich należą. Poza tym nie wiem gdzie była tam agresja, taki jest kontent tej kreskówki że jest dobry brat i zły brat i myślę że dziecko słysząc tą nazwę BLIŹNIAKI CRAMP samo domyśli się że są tam dwa odmienne charaktery, mroczni i źli, plan totalnej porażki to są kreskówki nie dla najmłodszych a jakoś pozwów CN nie miało. ale cieszę się że uzyskałem odpowiedź teraz wiem że na tym kanale nie będzie takich kreskówek jak: ŚWIAT WEDŁUG LUDWICZKA CZY ACH TEN ANDY. CZEKAM DO CZERWCA I MAM NADZIEJE ŻE TOP KIDS ZDECYDUJE SIĘ JEDNAK NA BLIŹNIAKÓW CRAMP SKORO SĄ W WASZYM ZASIĘGU CZEKAM
 10. właśnie często wspominam o bliźniakach cramp bo na tą kreskówkę najbardziej liczę z waszej strony, przemyślcie te sprawę, wykupienia licencji na chociaż jeden sezon, fajnie by było, no nic czekam do czerwca i mam nadzieje że się na nią zdecydujecie
 11. no to trzeba jeszcze poczekać, teraz też były przecież nowości tyle że był tam tylko jeden klasyk a każdy liczy na nieco więcej klasycznych kreskówek, no nic jakoś to zleci, chociaż moim zdaniem wypuszczanie nowości po wakacjach byłoby złym pomysłem bo na pewno mniej ludzi będzie oglądało telewizję, inne telewizje w sumie zawieszają premiery na czas wakacji i zwykle przywracają na ten czas jakiegoś klasyka. Wiem jak dziaała telewizja i premiery są podzielone na dwa sezony wczesna wiosna/jesień. I jeszcze tak z ciekawości jeśli możesz to powiedz czy będzie jakiś klasyk od teletoon, taki który leciał gdzieś na CN, nie chodzi mi tu że z wytwurni HB ani WB tylko właśnie np. teletoon, cookie jar typu. ach ten andy, edek debeściak, bliźniaki cramp.
 12. pewnie tak, cały serial rysowano w latach 1983-1986 to też wielkiego przeskoku nie było; chodzi mi o to że jeśli kreskówka zrobiona jest w jakości załużmy 720x1280 to taki musi niestety zostać bo konwentery nie działają skutecznie i jedynie co mogą zrobić to rozmyć krawędzie, ale przynajmniej da się zmienić na 16:9 przycinając końce od góry i od dołu, i jeszcze jedno macie zaplanowaną tą zapowiedz już, ponieważ nie chcę się wtrącać ani naciskać ale teraz gdy wszycsy siedzą w domu niestety to może to jest idealny czas na premiery. 🙂
 13. nowe odcinki inspektora gadżeta (te w formacie 4:3) są w lepszej jakości niż poprzednie; i mam takie pytanie, czy tamte odcinki były jakoś odrestaurowane przez jakiś konwenter jakości.. jeśli chcecie zmienić format na 16:9 przepuszczenie przez konwenter nie jest potrzebne, bo morze trochę popsuć grafikę.
 14. oglądałem nastolaków z beverly hills, dobre; to jak na razie jedyna klasyczna nowość, reszta to nowe kreskówki
×
×
 • Create New...