Jump to content

Andrzew01

Users
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Dobra

About Andrzew01

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mamy już drugą połowę Maja. Jest już decyzja ws. premiery kreskówek?
 2. skoro nowości mogą pojawić się za około półtorej miesiąca to może zdradzicie jakieś szczegóły. np: czy będzie coś z kreskówek wymienionych powyżej, lub gdzie wcześniej można było obejrzeć przyszłe nowośći; jakaś podpowiedź?
 3. prawa do galactik Football ma ALPHANIM ANIMATION, więc myślę że też jest to kreskówka w zasięgu TOP KIDS. Poza tym BC emitowało CN i żadnych pozwów ani uwag nie było, kreskówki które nie są odpowiednie dla dzieci to np. Totalna porażka, simpsonowie ale napewnonie bliźniaki cramp. Z tym Galaktic Footbal to też dobry pomysł sam pamiętam tą kreskówkę.
 4. Tym bardziej TOP KIDS powinien pójść w takie kreskówki bo te mniej sławne pewnie nie przyciągną dorosłych ani tym bardziej dzieci, jeśli wybraliście kontent że będziecie puszczać klasyki, to powinniście wybrać te które są sławne z innych kanałów, a BLIŹNIAKI CRAMP do nich należą. Poza tym nie wiem gdzie była tam agresja, taki jest kontent tej kreskówki że jest dobry brat i zły brat i myślę że dziecko słysząc tą nazwę BLIŹNIAKI CRAMP samo domyśli się że są tam dwa odmienne charaktery, mroczni i źli, plan totalnej porażki to są kreskówki nie dla najmłodszych a jakoś pozwów CN nie miało. ale cieszę się że uzyskałem odpowiedź teraz wiem że na tym kanale nie będzie takich kreskówek jak: ŚWIAT WEDŁUG LUDWICZKA CZY ACH TEN ANDY. CZEKAM DO CZERWCA I MAM NADZIEJE ŻE TOP KIDS ZDECYDUJE SIĘ JEDNAK NA BLIŹNIAKÓW CRAMP SKORO SĄ W WASZYM ZASIĘGU CZEKAM
 5. właśnie często wspominam o bliźniakach cramp bo na tą kreskówkę najbardziej liczę z waszej strony, przemyślcie te sprawę, wykupienia licencji na chociaż jeden sezon, fajnie by było, no nic czekam do czerwca i mam nadzieje że się na nią zdecydujecie
 6. no to trzeba jeszcze poczekać, teraz też były przecież nowości tyle że był tam tylko jeden klasyk a każdy liczy na nieco więcej klasycznych kreskówek, no nic jakoś to zleci, chociaż moim zdaniem wypuszczanie nowości po wakacjach byłoby złym pomysłem bo na pewno mniej ludzi będzie oglądało telewizję, inne telewizje w sumie zawieszają premiery na czas wakacji i zwykle przywracają na ten czas jakiegoś klasyka. Wiem jak dziaała telewizja i premiery są podzielone na dwa sezony wczesna wiosna/jesień. I jeszcze tak z ciekawości jeśli możesz to powiedz czy będzie jakiś klasyk od teletoon, taki który leciał gdzieś na CN, nie chodzi mi tu że z wytwurni HB ani WB tylko właśnie np. teletoon, cookie jar typu. ach ten andy, edek debeściak, bliźniaki cramp.
 7. pewnie tak, cały serial rysowano w latach 1983-1986 to też wielkiego przeskoku nie było; chodzi mi o to że jeśli kreskówka zrobiona jest w jakości załużmy 720x1280 to taki musi niestety zostać bo konwentery nie działają skutecznie i jedynie co mogą zrobić to rozmyć krawędzie, ale przynajmniej da się zmienić na 16:9 przycinając końce od góry i od dołu, i jeszcze jedno macie zaplanowaną tą zapowiedz już, ponieważ nie chcę się wtrącać ani naciskać ale teraz gdy wszycsy siedzą w domu niestety to może to jest idealny czas na premiery. 🙂
 8. nowe odcinki inspektora gadżeta (te w formacie 4:3) są w lepszej jakości niż poprzednie; i mam takie pytanie, czy tamte odcinki były jakoś odrestaurowane przez jakiś konwenter jakości.. jeśli chcecie zmienić format na 16:9 przepuszczenie przez konwenter nie jest potrzebne, bo morze trochę popsuć grafikę.
 9. oglądałem nastolaków z beverly hills, dobre; to jak na razie jedyna klasyczna nowość, reszta to nowe kreskówki
 10. możę będą jakieś kreskówki od teletoon, bo też mają fajne produkcję, fajnie by było bo mimo żę te potwierdzone kreskówki są nie złe ale taka paka z pniaka jest chyba trochę za młoda, chyba że została sprowadzona dla TK Jr. a tak wgl możę ktoś wie czy obecnie leci na TK jakaś kreskówka od Teletoon już dziś pewnie ta zapowiedź reszty nowośći
 11. skoro to ma być jakaś zapowiedź to fajnie by było znać godzine i date tego newsa
 12. może, ale myślę żę MWE dodało te kreskówke tak żeby widzów uspokioić, a wszystkie kreskówki zostaną zapowiedziane pod koniec marca, czyli dowiemy się praktycznie na tym weekendzie, myślę żę te to dopiero początek, bo najlepsze jest zawsze na końcu, ale już jest dobrze.
 13. czy poprzednie sezony inspektora gadżeta też będą czy tylko te nowe odcinki yyy czemu nowe kreskówki i te 3 wracające znikają po czterech dniach z ramówki (ramówka onet)
×
×
 • Create New...