Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie tak, cały serial rysowano w latach 1983-1986 to też wielkiego przeskoku nie było; chodzi mi o to że jeśli kreskówka zrobiona jest w jakości załużmy 720x1280 to taki musi niestety zostać bo konwentery nie działają skutecznie i jedynie co mogą zrobić to rozmyć krawędzie, ale przynajmniej da się zmienić na 16:9 przycinając końce od góry i od dołu, i jeszcze jedno macie zaplanowaną tą zapowiedz już, ponieważ nie chcę się wtrącać ani naciskać ale teraz gdy wszycsy siedzą w domu niestety to może to jest idealny czas na premiery.  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba jeszcze poczekać, teraz też były przecież nowości tyle że był tam tylko jeden klasyk a każdy liczy na nieco więcej klasycznych kreskówek, no nic

jakoś to zleci,  chociaż moim zdaniem wypuszczanie nowości po wakacjach byłoby złym pomysłem bo na pewno mniej ludzi będzie oglądało telewizję, inne telewizje w sumie zawieszają premiery na czas wakacji i zwykle przywracają na ten czas jakiegoś klasyka. Wiem jak dziaała telewizja i premiery są podzielone na dwa sezony wczesna wiosna/jesień. I jeszcze tak z ciekawości jeśli możesz to powiedz czy będzie jakiś klasyk od teletoon, taki który leciał gdzieś na CN, nie chodzi mi tu że z wytwurni HB ani WB tylko właśnie np. teletoon, cookie jar typu. ach ten andy, edek debeściak, bliźniaki cramp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliźniaki Cramp teoretycznie możemy kupić do emisji, ale jest to kreskówka dość wulgarna i agresywna (sam pamiętam ze swojego dzieciństwa). Staramy się emitować animacje przyjazne dla widzów w każdym wieku i wolne od agresji. Teraz jako ojciec jestem ambasadorem naszej największej premiery w historii Top Kids pod tytułem: TATA SUPERBOHATER :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie często wspominam o bliźniakach cramp bo na tą kreskówkę najbardziej liczę z waszej strony, przemyślcie te sprawę, wykupienia licencji na chociaż jeden sezon, fajnie by było, no nic czekam do czerwca i mam nadzieje że się na nią zdecydujecie :)

Edytowane przez Andrzew01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, PowerTV napisał:

Bliźniaki Cramp teoretycznie możemy kupić do emisji, ale jest to kreskówka dość wulgarna i agresywna (sam pamiętam ze swojego dzieciństwa).

O wiele lepsza od tej poprawnie politycznej papki, którą dzisiaj nam serwują dookoła.

 

Pozostaje liczyć na HBO Max i to, może będziemy mieć dostęp do klasyków z Cartoon Network również w Polsce i po polsku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej TOP KIDS powinien pójść w takie kreskówki bo te mniej sławne pewnie nie przyciągną dorosłych ani tym bardziej dzieci, jeśli wybraliście kontent że będziecie puszczać klasyki, to powinniście wybrać te które są sławne z innych kanałów, a BLIŹNIAKI CRAMP do nich należą. Poza tym nie wiem gdzie była tam agresja, taki jest kontent tej kreskówki że jest dobry brat i zły brat i myślę że dziecko słysząc tą nazwę BLIŹNIAKI CRAMP samo domyśli się że są tam dwa odmienne charaktery, mroczni i źli, plan totalnej porażki to są kreskówki nie dla najmłodszych a jakoś pozwów CN nie miało.

ale cieszę się że uzyskałem odpowiedź teraz wiem że na tym kanale nie będzie takich kreskówek jak: ŚWIAT WEDŁUG LUDWICZKA CZY ACH TEN ANDY.

 

 

CZEKAM DO CZERWCA I MAM NADZIEJE  ŻE TOP KIDS ZDECYDUJE SIĘ JEDNAK NA BLIŹNIAKÓW CRAMP SKORO SĄ W WASZYM ZASIĘGU :) CZEKAM

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawa do galactik Football ma ALPHANIM ANIMATION,  więc myślę że też jest to kreskówka w zasięgu TOP KIDS. Poza tym BC emitowało CN i żadnych pozwów ani uwag nie było, kreskówki które nie są odpowiednie dla dzieci to np. Totalna porażka, simpsonowie ale napewnonie bliźniaki cramp. Z tym Galaktic Footbal to też dobry pomysł sam pamiętam tą kreskówkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, PowerTV napisał:

Jeśli kwarantanna będzie przedłużona i nie będzie żadnych koloni ani obozów, to kolejna partia nowości może pojawić się w czerwcu-lipcu zamiast wrześniu-październiku.

 

Pls, tym razem Ulisses i inne "nowości" z czasów Eurocomu :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Pana Andrzeja :) Ramówka na 1 czerwca będzie podana jutro wg portalu interia.pl, lecz to jest pierwszy dzień czerwca. Co do nowych kreskówek PowerTV wyraziło się u góry jasno, że jeżeli dzieci nie pojadą na obozy to premiery będą czerwiec-lipiec, a myślę, że na lato coś nowego wystartuje, lecz co dokładnie? Tego dowiemy się jak zwykle już sami po opublikowanej ramówce w odpowiednim czasie. Wątpię, aby MWE "zdradziło" szybciej nowe tytuły ;) 

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj MEN wypowiedziało się w sprawie obozów i kolonii. Według tego wynika że nie każdy będzie mógł się na nie wybrać , a samo przebywanie na nich ma być mocno ograniczone. Artykułu o tym są dostępne w internecie. Więc mamy już odpowiedź ja będą wyglądały wakacje. Teraz decyzja należy już do TK.

Przypominam o tym ponieważ od tego zależą premiery w TK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@PowerTV witam, widzę, że emitujecie kreskówki głównie od DIC Entertainment oraz kilka od Teletoon. Czy dałoby załatwić od Teletoon kreskówkę "Edek Debeściak"? Z komentarzy powyżej, mówicie, że chcecie emitować łagodne kreskówki, a ta właśnie taka jest, na dodatek emitował ją CN, to na niej oglądalność wam podskoczyła.

PS. Też jestem za emisją "Bliźniaków Cramp" i "Galactik football".

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. piszemy wielką literą i podajemy w cudzysłowie. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2020 o 13:49, alex003 napisał:

@PowerTV (...) Czy dałoby załatwić od Teletoon kreskówkę "Edek Debeściak"? Z komentarzy powyżej, mówicie, że chcecie emitować łagodne kreskówki, a ta właśnie taka jest, na dodatek emitował ją CN, to na niej oglądalność wam podskoczyła. (...)

Widzę, że większość osób tu piszących dalej rzadko potrafi odróżnić nadawcę od dystrybutora. Kanadyjski TeleToon nadawał tego "Edka Debeściaka" w swoim rodzimym kraju ale nie ma praw dystrybucyjnych do tej kreskówki. Takowe posiada jego producent - 9 Story.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ramówka na cały Wrzesień już jest, lecz, nie ma w niej dodanych nowości, możliwe, że nowe kreskówki zostaną przedstawione, może za 2/3 tygodnie. Mam tylko nadzieje, że nie będą one przekładane, wszystkie telewizje, premiery na jesień, rozpoczynają, jeszcze przed połową Września, i mam nadzieje, że z Top Kids, też tak będzie.

Edytowane przez Andrzew01
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...