Jump to content

Patryk_MW

Users
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About Patryk_MW

 • Rank
  Niedoświadczony

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Hobby
  Pro Wrestling. Piłka Nożna. Muzyka.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A, no to chyba że tak. Kierowałem się główną stroną Cyfrowego Polsatu oraz ich mediami społecznościowymi, a tam była (i chyba jest nadal) cisza.
 2. Od dziś na Cyfrowym Polsacie można oglądać już Canal+Sport 3 oraz Canal+Sport 4. Jeśli dobrze pamiętam, to na pozycji 223 i 224. Pierwszą kolejkę Ekstraklasy będą mogli obejrzeć wszyscy w ramach "otwartego okna". Dalsze informacje można znaleźć w Internecie, jednak oficjalnych wiadomości od Cyfrowego Polsatu na ten moment w dalszym ciągu jeszcze nie ma.
 3. Taak, wiem jak to wygląda. Chociaż kiedyś zaproponowałem CN utworzenie facebookowego fan page'a dla Boomeranga i jak widać, udało się 😂
 4. Dostałem odpowiedź od Boomeranga: Co do nowej serii Scooby'ego - nie mają w najbliższych tygodniach w planach emisji. Co do dodania kilku archiwalnych pozycji lub stworzenia pasma wieczornego z klasykami - przekażą tą sugestię do odpowiedniego działu. Co do platformy streamingowej - nie planują.
 5. Obejrzałem właśnie pierwszy odcinek "Scooby Doo! and Guess Who?" i serio, jest to naprawdę dobra produkcja. Co ciekawe, nie tylko postacie są zrobione na wzór pierwszej serii, ale także intro. Choć szkoda, że trochę skrócone. Zapytałem się na fan page'u Boomeranga, kiedy premiera u nas, zobaczymy czy coś odpiszą 😄 Przy okazji zapytałem też, czy jest możliwe stworzenie pasma późnowieczornego z klasykami Boomeranga (na wzór pasma z klasykami Cartoon Network) oraz utworzenie platformy streamingowej zawierającej zarówno nowe jak i starsze produkcje. W Stanach mają coś takiego, myślę, że w Polsce również znalazłyby się osoby zainteresowane.
 6. Tu masz od czerwca 2009 Boomerang Polska: https://www.telemagazyn.pl/boomerang/archiwum/ Swoją drogą ehh... piękne czasy
 7. A, to jest jakiś wymóg mówiący, że muszą to być odcinki z językiem migowym?
 8. @PowerTV spodziewam się jaka będzie odpowiedź, ale i tak zapytam - czy jest możliwość emisji "Galactik Football" na Top Kids?
 9. Od dłuuuuższego czasu Nickelodeon nadaje od 20:50 do 23:00 powtórki odcinków 1-5 serialu "Sam i Cat". Patrząc na program tv, sytuacja w najbliższym czasie się nie zmieni. Ktoś wie co jest grane?
 10. Niedawno Boomerang wypuścił zapowiedź nowej serii Scooby Doo - "Scooby Doo and Guess Who?" (polskiej nazwy chyba jeszcze nie ma): Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony, bo postacie wyglądają niemal tak samo jak z roku 1969. Niestety wyczytałem, że ma być tylko 13 odcinków (nie wiem czy to prawda). Światowa premiera zaplanowana jest na 27 czerwca... ciekawe kiedy zawita do Polski 🤔
×
×
 • Create New...