Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
6 godzin temu, Michu_97 napisał(a):

Wakacyjna nowość! :D Od 1 sierpnia od 5.00 do 8.00 oraz od 23.00 do 2.00 premiera serialu "Cocomelon" znanego z kanału Cartoonito :) 

Zajefajna godzina normalnie szok... A cały dzień praktycznie Pat i strażak sam... Kanał spadł z jakością 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV

https://hdtvpolska.com/telewizja-naziemna-cyfrowa-kanaly-program-tv-jak-odbierac-mux-1-tvp/?fbclid=IwAR0JwgRGZRez0_-HSD-br0Y_MGOjTW6WuwRitdc74-QqMcEZ2O6I1PpkVj8#google_vignette

Pod koniec 2023 roku na ogólnopolskim MUX-1 ma pojawić się nowy kanał, zniknie stamtąd stacja TVP "TVP ABC HD" która tym samym zwolni miejsce do zagospodarowania i w związku z tym większość widzów chce by dziecięco-bajkowy kanał Top Kids HD pojawił się w ogólnopolskim MUX-1 naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2/HEVC (H.265)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasami Top Kids HD nie jest kanałem płatnym (podobnie jak Home TV HD, Adventure HD), za który MWE Net. nie pobiera od operatorów opłat? Jeżeli tak, a wydaje mi się, że tak właśnie jest, to raczej nikła szansa. Poza tym, w naziemnej jest już TVP ABC, Puls 2, którego większa część ramówki stanowią bajki dla dzieci. Także nie dajmy się zwariować.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Uwaga, od września wielka zmiana, której nikt nie zauważy :D W weekendy "CocoMelon" będzie rano tylko przez godzinę 5.00-6.00. Od 6.00 przez pół dnia "Rodzina Treflików". Może jeszcze coś zaktualizują znając ich? Jednak myślę, że nic się za dużo na tym kanale nie zmieni. @PowerTV Macie jakieś pomysły? Nowe tytuły? Nowa ramówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie przypuszczałem ze będę oglądać Top Kids, ale od pewnego czasu odwiedza mnie 3-letni chrześniak, który jest fanem Boba Budowniczego i Strażaka Sama. Tak się składa, że te 2 kreskówki maja całodniowe maratony w TopKids ;) 

Całe szczęście rodzice dozują max 2/3 odcinki na dzień 

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...