Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Niech ten kanał zakończy nadawanie...Widzieliście ramówkę? To spójrzcie ;) Maraton z "Bobem Budowniczym", "Heidi", 4 odcinki "Mia i ja", następnie znowu maraton Boba i "Strażak Sam". Pod koniec dnia o 21.15 2 odcinki "Dennisa Rozrabiaki". Od 5.00 rano przez godzinę wymagana dla polskiej koncesji bajka "Rodzina Treflików". @PowerTV Macie plany na przyszłość stacji? Jakiekolwiek odbicie od dna czy zakończenie nadawania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, PowerTV napisał(a):

Taka właśnie uproszczona ramówka daje chyba największe wyniki oglądalności kanału Top Kids w jego historii.

Właśnie kupujemy nowe bajki i szykujemy nową oprawę, aby w nowym roku Top Kids wraz z całą grupą MWE Networks szedł w górę.

Przecież dzieciaki oglądają maratony bajek. Moja córka ogląda w kółko to samo. Trudno ją oderwać, my mamy swój Psi Patrol.

Ja ostatnio chwalę sobie Music Junior.

Edytowane przez SztiyftDzbanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, PowerTV napisał(a):

Taka właśnie uproszczona ramówka daje chyba największe wyniki oglądalności kanału Top Kids w jego historii.

Właśnie kupujemy nowe bajki i szykujemy nową oprawę, aby w nowym roku Top Kids wraz z całą grupą MWE Networks szedł w górę.

Moje dzieciaki przez ten kilkuletni czas takich zapewnień, już zdążyły trochę wyrosnąć z bajek a między czasie przerzuciły się na streaming z programami dla dzieci i młodzieży.

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2022 o 23:22, SztiyftDzbanek napisał(a):

 

Przecież dzieciaki oglądają maratony bajek. Moja córka ogląda w kółko to samo. Trudno ją oderwać, my mamy swój Psi Patrol.

Ja ostatnio chwalę sobie Music Junior.

Jak już załapią bajkę, to trudno ich oderwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.11.2022 o 10:56, PowerTV napisał(a):

Taka właśnie uproszczona ramówka daje chyba największe wyniki oglądalności kanału Top Kids w jego historii.

Właśnie kupujemy nowe bajki i szykujemy nową oprawę, aby w nowym roku Top Kids wraz z całą grupą MWE Networks szedł w górę.

@PowerTV wydaje mi się że gdy patrzyłem na ramówkę kanału Top Kids jeśli chodzi o emisję serialu "Rodzina Treflików" to kanał Top Kids emituje tylko i wyłącznie Sezon 1 (odcinki 1-13 tj. Tęcza, Kołysanka, Drzewo, Król i Królowa, Urodziny Treflika, Żywa woda, Nowy Sąsiad, Domek w Domku, Treflik Królem, Buty, Szczęśliwa Rodzina, Z Wizytą u Cioci oraz Babski Wieczór) tylko czy jest jakiś powód w którym kanał Top Kids nie emituje odcinków 14-52 (tj. Serce Robobota, Kot, Kura, Zdrowy Tatuś, Jajko, Sobowtóry, Zaginiony Treflik, Huśtawka, Pasja Treflinki, Na tropie skarbu, Duży Wujcio, Sami w domu, Przepis na ciasto, Kłamstewko, Dziki zachód, Przyjaźń, Duch, Gra, Śmieci, Syrenka, Oj boli!, Smog, Fortepian, Kwiat paproci, Perełka, Obcy, Chińszczyzna, Ale kino, Pułapka, Kolekcjoner, Morele, Wieczór z Ciocią, Wehikuł czasu, Królewna, Rysunek, Magiczna czapeczka, Księżyc, Olimpiada oraz Warto czytać) Sezonu 2-go, 3-go i 4-go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jednak okazuje się, że "Rodzina Trefilków" w ciągu dnia, czyli od 14.00 do 17.10 będzie lecieć tylko w weekendy. Od poniedziałku do piątku pół dnia "Bob Budowniczy" i pół dnia "Strażak Sam" :P @PowerTV Wypowiesz się? Od którego dnia po nowym roku te zapowiedziane nowe kreskówki? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...