Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się dzieje.. :D Albo może nie... :P  Od 16 października od 6.00 rano zakończyła się ramówka. O 5.30 leci normalnie "Dzika kuchnia", a potem nic już nie ma...

Interia zatrzymała ramówkę na 16 października, ale Onet leci dalej z tą samą ramówką. Czyżby na Interii wiedzieli o zmianach? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe kreskówki prawdopodobnie pojawią się na początku Grudnia(tak jak to było rok temu) myślę że to będzie w okolicach 6 Grudnia.

Nie wiadomo jeszcze ile będzie nowości. mnie najbardziej ciekawi co to będzie.

bardzo fajnie by było jakby było to coś ze stacji CN lub Jetix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powertv obiecał że nowości pojawią się na pewno w tym roku.Myślę że ściągnięcie nowości z CN jest możliwe,dali rade ściągnąć takiego Johnny test

i zwariowaną szkołę latającego nosorożca.myślę że ściągnięcie czegoś z CN jest możliwe,kreskówki które mogli by ściągnąć  takie bajki jak:

Heathcliff i Dingbat

Bliźniaki Cramp

robotboy itd.

natomiast jeśli chodzi o kreskówki jetixa to myślę że najchętniej byśmy zobaczyli takie byle do przerwy czy świat według ludwiczka.

skoro czekamy na te nowości to ja bym chciał ujrzeć takie dwie kreskówki jak.

ach ten andy i bliźniaki cramp

a wy jakie nowości przewidujecie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę kanał Top Kids skupia się najbardziej na kreskówkach "Cookie Jar Group".  Posiada już kreskówki takie jak: "Kajtuś", "Przygody Misia Paddingtona", "Czarnoksiężnika z krainy Oz", "Gerald McBoing Boing", "Załoga Dino" czy "Johnny Test". :) Fajnie by było gdyby dodał jeszcze kreskówki takie jak "Yin Yang Yo", "Świat Questa" czy "Magi-Nation", które znane są ze stacji Jetix i są produkcji "Cookie Jar Group". :) Stacja Top Kids zapowiadała rok temu przed dodaniem "Doliny Koni", "Kajtusia" oraz "Rastamyszy" kreskówkę "Marta mówi", lecz ostatecznie jej nie dodali...Może w tym roku coś się im uda. @PowerTV Możecie coś już zdradzić? :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Dobrym pomysłem jest dodanie czegoś z tej wytwórni, fajnie by było jakby dodali taki świat Questa,Nowe przygody kapitana planety czy kontynuacje inspektora gadżeta czyli gadżet i gadżetinns,jak już nadejdą te nowości to mam nadzieje że top kids nas zaskoczy czymś grubym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie najlepsze stare kreskówki to te które nie były emitowane przez większość czasu np.taki Świat Questa nie był emitowany od 26 lutego 2010 prawie 10 lat.Jak mówił power tv będzie więcej niż jedna nowość,to mam nadzieje że te nowości będą z właśnie tych wspomnianych wcześniej marek CN i Jetix

chociaż w grudniu 2018 mówili że będzie bardzo dużo nowości, a były to nowe odcinki strażak sam a z nowych kreskówek to tylko rastamysz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Andrzew01 napisał:

Myślę że ściągnięcie nowości z CN jest możliwe,dali rade ściągnąć takiego Johnny test

i zwariowaną szkołę latającego nosorożca.myślę że ściągnięcie czegoś z CN jest możliwe,kreskówki które mogli by ściągnąć  takie bajki jak:

Heathcliff i Dingbat

Bliźniaki Cramp

robotboy itd.

natomiast jeśli chodzi o kreskówki jetixa to myślę że najchętniej byśmy zobaczyli takie byle do przerwy czy świat według ludwiczka.

skoro czekamy na te nowości to ja bym chciał ujrzeć takie dwie kreskówki jak.

ach ten andy i bliźniaki cramp

Po pierwsze, Top Kids kupił te seriale nie od Cartoon Network (takowy miał tylko już wyczerpane prawa emisyjne), a od ich dystrybutorów (w przypadku "Johnny'ego Testa" to DHX Media (niedługo firma ostatecznie zmieni nazwę na WildBrain), a jeśli chodzi o "Latającego nosorożca" to od Nelvany). Po drugie, że Top Kids nie jest stacją naziemną czy FTA, to szczerze wątpię, żeby w najbliższym czasie pojawiały się produkcje należące do Turnera/WB ("Heathcliff i Dingbat") i Disney'a ("Świat według Ludwiczka",  "Byle do przerwy" czy "Ach ten Andy"). Większę szanse mają natomiast "Bliźniaki Cramp" (dystrybuowane obecnie przez Studio 100/m4e) czy "Robotboy (od Gaumont Animation, czyli dawnego Alphanim).

5 godzin temu, KatarzynaMadej55 napisał:

Ja bym też stawiał na Sonic X, Odlotowe Agentki (...)

"Odlotowe agentki" (obecnie prawa posiada Banijay po Zodiak Kids) też są możliwe, pod warunkiem że prawa do emisji Nicka się wyczerpały. Z "Soniciem X" to jest tak, że prawa dystrybucyjne do tego serialu ponoć wróciły do producenta, czyli japońskiego studia TMS.

6 godzin temu, JohnnyBravo97 napisał:

Fajnie by było gdyby dodał jeszcze kreskówki takie jak "Yin Yang Yo", "Świat Questa" czy "Magi-Nation", które znane są ze stacji Jetix i są produkcji "Cookie Jar Group".

Z tych trzech "Yin Yang Yo" nie należy (i w ogóle nigdy nie należał) do Cookie Jar/DHX. Serial ten wyprodukował Jetix Animation Concepts należący do Disneya.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, neo_patryk napisał:

Tak naprawdę nie jest ważnie od kogo muszą kupić prawa, tylko czy są nimi zainteresowani.

zgadzam się.Bo przecież nikt nie chce ograniczać swoich seriali do zera i przy dobrej propozycji to taki świat według ludwiczka czy świat Questa da się wykupić prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...