Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O, właśnie. Nie pamiętałem tego tematu do końca ale wiem, że były z tym jakieś problemy i wielu odcinków już nigdy nie zobaczymy w TV. Ewentualnie mógłby powstać nowy dubbing na zlecenie Top Kids ale po pierwsze to nie byłoby to samo (niektórzy oryginalni aktorzy nie żyją), a po drugie skąd na to pieniążki by wzięli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zniszczono, pliki zachowały się jako pliki dźwiękowe niepołączone z obrazem - Puls marudził, ale przy braku większych rozbieżności ponowne połączenie z obrazem jest banalne.

 

Ludzie, co wy z tym pożarem xD Pożar rzekomo strawił taśmy z dubbingiem serialu "Ja, Klaudiusz" w latach 80, a jednak się odnalazły, to teraz jakimś wyimaginowanym pożarem wszystko się wytłumaczy? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to niekoniecznie pasuje do Top Kids, bo prezentuje bajki pozbawione przemocy, ale gdyby tak wróciły animowane Wojownicze Żółwie Ninja ? .

 

Ja na nich uczyłem się angielskiego, kiedy przed wrześniem 1993 (dla mnie to bardzo pamiętna data, bo wtedy zakodowano większość najlepszych kanałów w języku angielskim) leciały na Sky One, ale pamiętam też polską emisję (była zdaje się w soboty, po lub w okolicach 5-10-15, a później rano w piątki na TVP2, przed obradami sejmu ? ), którą czytał Pan Marek Gajewski.

 

Ciekawe czy TVP lub ktokolwiek inny ma te odcinki w archiwach???

 

P. S.1 Chyba już po TVP żadna telewizja animowanych Wojowniczych Żółwi Ninja w Polsce nie emitowała, a powstało z tego co wiem około 200 odcinków.

 

P. S. 2 Były też za czasów Sky One takie seriale jak Kapitan Planeta (ten serial chyba nawet w Polsce miał pełny dubbing), albo Pole Position (też o ile pamiętam z polskim dubbingiem).

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frazes Tak się składa, że prawa do marki "Wojownicze żółwie ninja" posiada od 2009 roku Viacom, zaś jeśli chodzi o serial z lat 80-tych, to jednak nie jestem do końca pewien kto posiada prawa dystrybucyjne do niego (przynajmniej w Polsce) - jedne źródła mówią, że to Fred Wolf Films, inne że CBS lub Viacom. Z tego powodu nie spodziewaj się emisji tej kreskówki w Top Kids.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krecik Wiem, że w Top Kids raczej nie można na żółwie liczyć, bo pewnie nawet gdyby były osiągalne, to przez przemoc by się nie załapały (chociaż też nie przesadzajmy, tzn. wiele obecnych bajek jest dużo brutalniejsza), ale miło było sobie te czasy przypomnieć ? .

 

P. S. Z ciekawostek odnośnie animowanych żółwi ninja jeszcze to na zachodzie (w USA) one chyba nawet wyszły na płytach DVD ? .

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, rotalplus napisał:

 

Kupuje was Cyfrowy Polsat?

 

Gdyby tak było, to byłaby to dobra wiadomość według mnie, bo mieliby zapewnione miejsce na satelicie i w Ipla dla wszystkich swoich kanałów (w tym Top Kids), ale pewnie na to można tak liczyć jak na emisję animowanych Wojowniczych Żółwi Ninja ? ...

 

P. S. A oto potwierdzenie w temacie wydania żółwi na DVD. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Teenage_Mutant_Ninja_Turtles_(1987_TV_series)_episodes

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Godzinę temu, SatZnawca napisał:

Która kablówka doda wasze kanały/kanał? :mrgreen:

Obstawiam , że jak kablówka to Vectra [doda brakujący kanał]

A jak satelita to lądują na Platformie Canal+ .

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 minuty temu, rotalplus napisał:

Przecież w Vectrze jest Top Kids, Power, Adventure i TVR. 

Wiem,  bo posiadam Vectre.

Tyle , że brakuje jednego kanału,  a może się mylę?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...