Jump to content

KatarzynaMadej55

Users
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralna

About KatarzynaMadej55

 • Rank
  Amator

Equipment

 • Dish
  HotBird 13E
 • Multifeed
  Brak
 • Receiver
  EVOBOX PVR
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat
 • Package
  PREMIUM MAX

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @kingofsouth Właśnie! Precz z reality-show dla [beep]i! Telewizja powinna być taka sama jak w latach 90! Ale co z tego że młodzież się rozwija, a kanały dostosowują te amebowskie reality-show do ich [beep]anego wieku! To jest normalnie przekleństwo dzisiejszych czasów! Chyba se wywale MTV z listy kanałów, żeby nikt już tych [beep]ianych seriali nie oglądał, i o tym zapomniał. Dlaczego w ogóle mamy dzisiejsze czasy?! Po to, żeby ogłupiać młodzież i dorosłych! Zgadzasz się ze mną? @kingofsouth
 2. Odkopuję ten temat. Wiecie co, żal mi się robi jak moi rodzice i moja siostra oglądają te [beep]iane Warsaw Shore, te seriale robią im wodę z mózgu, a oni to oglądają, to jest największe przekleństwo tego MTV. Czy ktoś zna jakieś urządzenie kasujące pamięć o tym serialu? Nazwałbym je: Wykasujwarsawshorezpamięci-inator. Albo napisałbym petycję o anulowanie wielu krajowych seriali "Shore" na całym świecie.
 3. @Pawop Raczej nic, ale czy jest możliwość wyłączenia kanałów erotycznych w pakiecie VIP+ Max?
 4. Mam do was pytanie, bo moja umowa na CP się kończy w styczniu 2020 roku, i jak się ta umowa skończy, to będę mógł zamówić Platformę Canal+?
 5. @Globus903 Ale pytanie jest, czy to wszystko będzie z polskim dubbingiem?
 6. @Darek z OzimkaKończyć nadawanie z pauzą podobną jak tutaj:
 7. @Kostka Ale tam są dwa napisy, "REKLAMA", a później "REKLÁM"
 8. Oto jingle reklamowe używane w latach 2010-2012 (wyglądały tak samo jak poniżej, tylko z napisem "Reklama":
 9. @roberttosat Ale jak ja przeżyję z 179 kanałami z internetem? @roberttosat Ale chodzi mi oto czy istnieje pakiet z internetem z kanałami Canal+?!
 10. @roberttosat A nie można jakoś dodać internetu z telewizją Canal+
 11. Mam dla was pytanie... czemu pakiet Superpremium+ nie zawiera podczas zamawiania opcji wybrania routera lub modemu?
 12. @Kostka Zgadzam się z tym, mogliby stworzyć "Disney Channel Classic", z kreskówkami, które były emitowane tylko przez pierwszy miesiąc nadawania (tzn. Maggie Brzęczymucha, Lloyd w Kosmosie), oraz z takimi klasykami jak "Cafe Myszka", ""Goofy i inni", "Lilo i Stich", "Legenda Tarzana", "Fineasz i Ferb", "Klasyka Disneya", "Byle do przerwy", "Kim Kolwiek", "Amerykański smok Jake Long", i dodać parę starych kreskówek z Jetixa pokroju: "Król Szamanów", :"Spider-Man (1994)", "Świat według Ludwiczka", "Shin-Chan (tak, ten z dubbingiem)", "Galactic Football", "Sonic X", no i zapchać go filmami z Walt
 13. @Kostka Zaproponowałeś żebym stworzył ten wątek, więc masz.
×
×
 • Create New...