Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@PowerTV Proszę odpowiedz w końcu nam w sprawie Top Kids, kiedy będą nowe kreskówki, i jesli Da Vinci zmyka z Polski, to wtedy wejdziecie na ich miejsce, Mówiliście, że jak jakaś stacja bajkowa znika z Polski, to będziecie na sat, i Bam 31 grudnia znika Da Vinci, prosimy o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powertv obiecał że kreskówki będą w tym roku a do końca roku pozostało już tylko dwa i pół miesiąca myślę że w połowie listopada się dowiemy, a póki co możemy tylko przewidywać co Top Kids. mnie ciekawi liczba tych nowości bo w grudniu miało być tyle nowości a to była tylko rastamysz.Wiadomo że nowości raczej będą z przedziału 1980-teraz

ja liczę na coś z Jetix Play.

a to moje propozycje dla ptv

tajne akta psiej agencji

galaktic football

świat questa

dzieciaki z klasy 402

świat według ludwiczka

yin yang yoo

gadżet i gadżetinns

to takie tylko moje pomysły jeśli chodzi o jetix/disney

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Andrzew01 napisał:

czy jest opcja żeby się dogadać z a.k.a cartoons i wykupić prawa do emisji kreskówki Ed Edd i EDDY?

Jest to niemożliwe. Wszystkie prawa autorskie i dystrybucyjne do tej kreskówki (nawet w jej rodzimej Kanadzie) posiada należący do WarnerMedia Cartoon Network.

Edytowane przez Krecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2019 o 13:11, Mati06 napisał:

Nadawca c na profilu na FB twierdzi że w CP zostaję

W TOYA też zostaje. Nie utożsamiajcie wycofania kanału z PC+ z jego całkowitym usunięciem bo to bzdury. Zest TV też zostaje w TOYA. Jedynie CBS Action kończy nadawanie z końcem roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yakuzzi, to zajrzyj w odpowiedni wątek i przekonasz się, że jeden z ludzi pracujących dla CP napisał, iż Da Vinci jest do likwidacji. Często osoby prowadzące FB danej stacji nie posiadają odpowiedniej wiedzy czy informacji, także tym bym się akurat nie sugerował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Zarówno ja jak i wy doczekamy się tych nowości, puki co nie ma sensu prowokować moderatorów takimi komentarzami. PowerTV powiedział że będą w tym roku to będą a mikołajki czy Boże Narodzenie to idealny czas na takie właśnie nowości. Przewidziałem to ponieważ we wszystkich kanałach premiery nowych kreskówek w ciągu roku mają dwie główne pory pierwsza to pora wakacji a druga to pora świąt, przeważnie w tym czasie wszystkie większe marki chcą zaprezentować siebie z jak najlepszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2019 o 13:57, Andrzew01 napisał:

zwykle kreskówki zawsze się pojawiają w grudniu na mikołajki czy Boże Narodzenie i tak robi nie tylko Top Kids ale też inne telewizje

 

Inne telewizje dodają nowości co miesiąc - przynajmniej tak robiły te stacje, którym zależało na widzu. Najlepiej to widać po ramóce Disney XD, która widza olała, więc widz uciekł do konkurencji lub do internetu.

 

Czy tylko mnie bawi sytuacja, w której nadawca jest w stanie ogarnąć tylko jeden kanał jednocześnie? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, AtoMan napisał:

 

Inne telewizje dodają nowości co miesiąc - przynajmniej tak robiły te stacje, którym zależało na widzu. Najlepiej to widać po ramóce Disney XD, która widza olała, więc widz uciekł do konkurencji lub do internetu.

 

Czy tylko mnie bawi sytuacja, w której nadawca jest w stanie ogarnąć tylko jeden kanał jednocześnie? xD

też trzeba podkreślić to że kanał Top Kids jest kanałem który ma tak wyspecjalizowaną ramówkę, takiej nie ma żadna inna telewizja o charakterze kreskówkowym, że emitują wszystkie swoje kreskówki na raz.A tak w ogóle @PowerTV kiedy więcej informacji na temat nowości na przykład możecie powiedzieć czy jak będą te nowości to na jakich kanałach mogliśmy to dawniej zobaczyć bo ciekawi mnie czy jest coś z Cartoon Network i Boomerang albo jetix.

Bo ja jak każdy cierpliwie czekam na nie, i mam nadzieje że jak będą to jakieś dobre stare kreskówki, w sensie jakieś kreskówki które były popularne w swoich latach

Edytowane przez Andrzew01
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...