Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.10.2019 o 15:43, Andrzew01 napisał:

 ponieważ we wszystkich kanałach premiery nowych kreskówek w ciągu roku mają dwie główne pory pierwsza to pora wakacji a druga to pora świąt, przeważnie w tym czasie wszystkie większe marki chcą zaprezentować siebie z jak najlepszej strony.

Powiedz mi kto w wakacje ogląda telewizję ?

 

8 godzin temu, PowerTV napisał:

Nasza firma jest mała. Nasz zespół liczy mniej osób, niż mamy kanałów, ale taki mamy model biznesowy. Gdybyśmy mieli ogromne zaplecza, to już dawno byśmy poszli z torbami.

To ile osób pilnuje bieżącej emisji wszystkich kanałów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wuzel napisał:

Powiedz mi kto w wakacje ogląda telewizję ?

 

 

wakacje to okres w którym nie ma szkoły a te kanały są właśnie pod dzieciaków którzy nie idą do pracy i chcą dłużej spać i oglądać telewizje.

dlatego w takich okresach telewizje inwestują w lepsze produkcje nie koniecznie na stałe przykładem tego był sam cartoon network który zanim stworzył blok CN Clasics to właśnie w takie chwile w roku powracał do starszych tytułów  byli to zwykle krowa i kurczak lub laboratorium dextera a w sierpniu 2015 dali aż 5 starszych tytułów. we wcześniejszym poście zapomniałem dodać że chodzi mi o te stacje które nie mają własnych wytwórni inne kanały takie jak cn,disney xd tworzą kreskówki bo mają swoje wytwórnie.

 

a przecież chodzi nam o starsze tytuły. Ale wiemy przynajmniej to że nowe kreskówki pojawią się w grudniu a najlepsze jest to że to będą stare kreskówki.

i pewnie w połowie listopada dowiemy się czy warto było czekać na te nowości, mam oczywiście nadzieje że te nowości będą zaopatrzone w polski dubbing i może będą z takich marek jak CN czy jetix.

Edytowane przez Andrzew01
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2019 o 13:02, wizjaplus napisał:

Jest tyle polskiej produkcji bajek że mogło by pomyśleć nad blokiem tylko z polskimi kreskówkami.

musieli by się dogadać z telewizią Polska bo oni mają prawa do dystrybucji Polskich bajek teraz takie lecą głównie na puls 2 i tvp abc

@PowerTV przepraszam za zbyt częstą aktywność,ale mam pytanie,skoro Top Kids emituje kreskówke Johnny Test,krórej głównym dystrybutorem jest Warner Bros. To czy jest opcja żeby dogadać się z nimi i wemitować więcej kreskówek z tej wytwórni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans na zwykły Top Kids w DVB-T. To stacja płatna, jak Adventure HD.

 

Dla widzów DVB-T mamy Top Kids Jr z pasmem Junior Music. Chcieliśmy mieć zarówno kanał płatny z ofertą kultowych seriali animowanych i kanał FTA adresowany do naszej widowni naziemnych multipleksów, gdzie walczymy o młodego widza z TVP ABC i Puls 2.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...