Skocz do zawartości

History i History 2


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będą bo zakupili. Nie było to z automatu, jak w przypadku innych, własnych produkcji.

 

Ale co mnie to jako zwykłego widza obchodzi? Będzie i już. Zresztą nawet nie słyszałem wcześniej o tym serialu.Przeczytałem wczoraj o nim, a dzisiaj zobaczyłem na forum więc dałem info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mnie to jako zwykłego widza obchodzi? Będzie i już. Zresztą nawet nie słyszałem wcześniej o tym serialu.Przeczytałem wczoraj o nim, a dzisiaj zobaczyłem na forum więc dałem info.

To po co wykopujesz wypowiedź, która była pisana w zupełnie innym kontekście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post nr.1

W czerwcu nadal brak "Wikingów" i "Bibli" :?

 

Post nr2

Nie ma w tym nic dziwnego. Wikingów raczej nie będzie na History, bo jest to produkcja MGM i to oni mają prawa do serialu na swiat.

 

I mój post

Nie ma w tym nic dziwnego. Wikingów raczej nie będzie na History, bo jest to produkcja MGM i to oni mają prawa do serialu na swiat.

 

Jednak będzie

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/wi ... le-history

 

Co takiego napisałem? Zresztą kończę dyskusję z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Izabella Wiley, dyrektor generalny A+E Networks Polska, zapowiedziała w rozmowie z Wojciechem Krzyżaniakiem w audycji „Program telewizyjny” w TOK FM, że w przyszłym roku na polskim rynku zadebiutuje kanał H2. http://bi.gazeta.pl/im/1/14809/m14809231.mp3?skad=rss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabella Wiley, dyrektor generalny A+E Networks Polska, zapowiedziała w rozmowie z Wojciechem Krzyżaniakiem w audycji „Program telewizyjny” w TOK FM, że w przyszłym roku na polskim rynku zadebiutuje kanał H2. http://bi.gazeta.pl/im/1/14809/m14809231.mp3?skad=rss

Chyba nikt nie zwrócił uwagi na twój post. Halo reszta, nikt tego nie skomentuje? :) Co oni tam mają w ramówce w tym H2? Jest na co czekać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

History oglądam tylko dla "Gwiazd Lombardu"

 

I nic w tym dziwnego bo tylko to tam leci :D na przemian z "Wojnami Magazynowymi". Niech dadzą nam tego H2o, jest szansa że będzie tam lecieć to co powinno (tak jak z MTV2 gdzie leciała muzyka podczas gdy MTV zmieniło się w kanał śmieciowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zbliża się premiera serialu "Bonnie i Clyde" - w USA ma być symultanicznie pokazany 1. odcinek na History, na A&E oraz na Lifetime już 8.12.2013. Czy w Polsce będziemy czekać 7 miesięcy jak na "Wikingów" i "Biblię"?

 

http://www.youtube.com/watch?v=WB3z9o38a3k

 

A może dla odmiany Solorz wrzuci do ATM Rozrywka, aby zwiększyć udziały rynkowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bonnie i Clyde", to produkcja Sony Pictures dla History, więc z automatu na naszym History tego serialu nie będzie. Muszą go zakupić podobnie jak Wikingów.

Myślę, że bliżej pokazania tego serialu jest AXN. Tym bardziej, że w zeszłym roku pokazali "Hatfields & McCoys", które również było produkcją Sony dla History.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, bo zawartość tego kanału zahacza nie o tematykę historyczną tylko o lifestyle i chyba na tej półce kanałów powinien on się znaleźć, ale najpierw zalecam zmianę nazwy, bo do tego kanału po prostu nie pasuje. Wprowadza w błąd, bo takie programy, tfu maratony jak...

 

- Gwiazdy lombardu

- Kajuńskie gwiazdy lombardu

- Wojny magazynowe

- Ludzie gór

- Prawdziwi supermani

- Amerykańscy naprawiacze

- Amerykańskie zbieracze

- Drwale

- Warsztat Danny'ego

 

...wypełniają 95% ramówki nie mając niczego wspólnego z historią. To zwykłe amerykańskie śmieci, które powinny zameldować się na TLC obok takich rodzynków jak "Skarby ze strychu", "Łowcy promocji" i "Słodki biznes".

 

No proszę, szanujmy się.

 

Przeplatanie opowiastek o Hitlerze z "Drwalami" lub inne sporadycznie ukazujące się dokumenty na tle "Amerykańskich naprawiaczy" stawiają ten kanał w gronie kanałów o wszystkim i o niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...