Skocz do zawartości

History i History 2


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy nawet Polsat Play nie przebija History pod względem programów historycznych... W każdym bądź razie nie oglądałem tego kanału ani razu od czasu dołączenia go do CP, choć czasami lubię obejrzeć jakiś historyczny dokument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie pieknie, premierki sa itd, a co maja te programy wspolnego z ''History'' ? wiecej amerykanskich zbieraczy itp. niz samej Historii.

Widocznie nie oglądasz zwiastunów na tej stacji. Tam cały czas powtarzają hasło "każdy dzień tworzy historię" (czy jakoś tak :D). Także nawet jak wpadną na pomysł zrobić swoją wersję Big Brothera to w sumie będzie to pasowało do tego hasła :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Pawel85, Nie bede placil 1.99 za jakis kanal ktory mija sie z celem. :D

Mnie akurat takie programy jak Amerykanscy Zbieracze itp. nie kreca, wole juz np. ID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pewnie prędzej, czy później ramówki tych kanałów zostaną ujednolicone, a na History HD dodatkowo pojawią się reklamy. Oba kanały są nawet ciekawe, ale moim zdaniem za dużo jest tam programów rozrywkowych, chociaż tematów związanych z historią jest bardzo dużo, o czym nadawca takich kanałów jak Military History, czy The Biography Channel powinien wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ten kanał ma niewiele wspólnego z historią - to jakaś żenada. Tak samo jak Mtv Polska ma niewiele wspólnego z muzyką.

Kiedyś był to fajny kanał a teraz przypomina raczej Discovery - czyli straszna kupa.

Podobnie dzieje się z kanałem Discovery World - kiedyś było dużo materiałów o historii itd a teraz coraz mniej tego.

W ogóle sprzedawanie tego kanału za dodatkową opłata za HD w nc+ to jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że ten kanał od kilku miesięcy emituje średnio 1 godzinę dokumentów dziennie. W marcu często całą dzienną ramówkę stanowiły programy typu reality show. Obecnie ciężko twierdzić, że jest to kanał popularnonaukowy. Najgorsze jest to, że kanał notuje coraz lepsze wyniki oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy History puszczało już w Polsce serial "The Bible" z muzyką Hansa Zimmera i Lisy Gerrard? Myślałem, że na Wielkanoc dadzą. Może i był, ale go w ramówce nie widziałem.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Bible_(TV_series)

 

Jeśli nie było jeszcze polskiej premiery, to kiedy będzie? Na Wielkanoc 2019? :lol:

 

Ktoś coś wie? A może dubbing robią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polsat Viasat History ma niebieskie barwy a w zapowiedzi były wyraźne czerwone i wyglądało to tak jak na brytyjskim Discovery czyli dzień tygodnia i godzina w lewym dolnym rogu. Pokazali tak kilka programów i na końcu lektor powiedział Polsat History. W ogóle chyba w UK, History ma nowy design.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...