Skocz do zawartości

History i History 2


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Od lipca na antenie History trzy nowe programy : Historia Świata w 2 godziny (od 15 lipca), ten program będzie starał sie w ciągu 2 godzin przedstawić historie ludzkości od czasów prehistorycznych do współczesności. Druga z nowości to "Najlepsi strzelcy" (od 18 lipca) jak sam tytuł wskazuje program będzie prezentował wybitnych strzelcow w historii m.in Wilhelma Tella. trzecim nowym programem będzie "Gettysburg" (od 8 lipca), który będzie prezentował historie żołnierzy. Fajnie sie to zapowiada, oj będzie co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość pietryga511

Nie rozumiem takiego działania, przeważnie nadawcy ujednolicają ramówki, żeby móc emitować reklamy też na drugim kanale (przeważnie HD) i zbierać więcej kasy, ale w tym przypadku nie zostały połączone do końca, więc kasy nie ma, a my mamy uboższe ramówki.

 

PS. Czy History (SD) nadaje w zmiennym formacie (4:3/16:9), czy w sztywnej panoramie (i występuje pillarbox)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem takiego działania, przeważnie nadawcy ujednolicają ramówki, żeby móc emitować reklamy też na drugim kanale (przeważnie HD) i zbierać więcej kasy, ale w tym przypadku nie zostały połączone do końca, więc kasy nie ma, a my mamy uboższe ramówki.
Reklamy tylko na HISTORY SD. Podobnie jest z Nat Geo Wild i Nat Geo Wild HD. Tam reklamy są tylko na wersji HD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietryga511

Właśnie o to mi chodzi, że teraz reklamy są tylko na SD, a po ujednoliceniu, byłyby też na HD, a A+E dostali by więcej kasy za nie, bo widziało by je więcej osób (widzowie H SD + widzowie H HD). Wydaje mi się, ze reklamy są i na NG Wild SD, jak i na HD, ale nie mam SD więc pewności nie mam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, ale Ty masz UPC na kablach Aster, tam idzie wszystko z innego centrum nadawczego, więc widocznie masz wersję z reklamami. U mnie na kablach UPC w UPC nie ma reklam na Nat Geo Wild SD. Nawet dosłownie w tej chwili.

 

Przynajmniej sprawa się wyjaśniła. Jest lepsze Nat Geo Wild (bez reklam z ciekawymi spotami) i gorsze (z reklamami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada sierpień w History HD .

 

W sumie będą 4 premiery.

 

Pierwsza z nich to Amerykańscy zbieracze sezon 3 ( start emisji od 14 sierpnia ) - 20 odcinków po 60 min.

 

Druga premiera to Amerykańscy naprawiacze sezon 2 ( Start emisji od 13 sierpnia ) - 27 odcinków po 30 min.

 

Będą też nowe odcinki Strzelec wyborowy , Tony Robinson W AUSTRALII i jeszcze coś ale zapomniałem nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wszystko ladnie pieknie, premierki sa itd, a co maja te programy wspolnego z ''History'' ? wiecej amerykanskich zbieraczy itp. niz samej Historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...