Skocz do zawartości

History i History 2


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Powiedzcie mi, bo nie mam tego kanału, dlaczego w nc+ jest on nazywany jako premium (tj dodatkowo płatny)? Czy faktycznie ten cały History wart jest dopłacenia? Po EPG widzę, że nie bardzo. I śmiać mi się chce, jak w przeszłości wszyscy chcieli ten program w n mówiąc, iż jest to ostatnia ostoja dobrych audycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten kanał był naprawdę dobry, ale do czasu. Podobnie jak Discovery i później NGC. Najpierw wyrabia się markę i zdobywa widzów, później wprowadza się do ramówki amerykańskie choppery, złomowiska, drwali itp. i tony reklam. A tematyki związanej z nazwą kanału jak na lekarstwo. Jeszcze w tym zestawieniu NGC, NGC Wild i Animal Planet wyglądają znośnie. No i oczywiście Planete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wyrabia się markę

...a później marka schodzi na psy. I jaki to ma sens ? Niech ktoś spojrzy na dzisiejszą ramówkę i powie ile tam dziś programów historycznych. Ja naliczyłem zero. Czy ktokolwiek będzie oglądać kanał o historii tylko dlatego że ma taką nazwę ? To jak chodzić na zakupy do rudery gdzie kiedyś był sklep tylko został jeszcze szyld nad drzwiami. Czy w narodzie naprawdę jest już tak źle z psychiką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś spojrzy na dzisiejszą ramówkę i powie ile tam dziś programów historycznych.

Też jak wczoraj wieczorem spojrzałem na dzisiejszą ramówkę History, to się aż przeraziłem. Kolejny kanał dokumentalny, nienadający się do oglądania.

Po 4 odcinki pod rząd, jakiś wojn magazynowych, amerykańskich naprawiaczy i gwiazd lombardu. Nie potrzebuje takiego kanału nawet za darmo, a co dopiero za dopłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wyrabia się markę

...a później marka schodzi na psy. I jaki to ma sens ?

Taki ma sens że ludziska w jułesej lubią oglądać showy i seriale. History właśnie poszło już dalej i kręci już własne aktorskie seriale (Vikings). I co? I bije rekordy oglądalności, ponad 11 mln widzów oglądało ten serial, co nie miałoby szansy przy jakimś dokumencie. Taka prawda niestety. A wiadomo, oglądalność = większa kasa z reklam.

 

Discovery też ma zacząć kręcić aktorskie fabularne seriale. Na razie jułesejski odpowiednik Discovery Science czyli Science Channel zakupił prawa do emisji w USA kanadyjskiego serialu ReGenesis, ale to tylko na początek.

 

To w takim razie ja odpadam, bo NIE MAM POJĘCIA po co nazywać kanał History, który w ogóle się taką tematyką nie zajmuje. Przecież to chore!

Kiedy nazywali ten kanał History (a dokładniej to The History Channel) to pokazywał sporo dokumentów o tej tematyce. Swego czasu niektórzy nawet nazywali go The Hitler Channel, bo było sporo dokumentów o WW II. Teraz zmienili już nazwę na samo History i dodają jeszcze slogan "każdy dzień tworzy historię". Czyli nawet kierowcy ciężarówek :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Mamy już polską wersję kanału History. Zapowiedzi i wszystko jest już po polsku. Obecnie wersja SD i HD niczym się nie różnią (oprócz rozdzielczości, rzecz jasna) - nawet logo na History HD jest takie samo jak na History SD. Sporą wadą jest pojawienie się reklam w wersji HD kanału. Jak jest w pakiecie - to ok. Ale nie warto moim zdaniem dopłacać za niego 1,99 zł (w NC+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...