Jump to content

Bzyku

Users
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Bzyku

 • Rank
  Konto zablokowane

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bzyku

  Biełsat TV

  Rząd przekazał 16 mln zł na kanał TVP Białoruś. TVP Białoruś ma nadawać 15 godzin dziennie 7 dni w tygodni. Start zapowiadany jest na październik 2007. Co o wprowadzeniu TVP Białoruś sądzicie. Czy rząd dobrze robi, że daję pieniądzę dla Telewizji Polskiej na stworzenie TVP Białoruś???
 2. Jeżeli jest Viasat Explorer, Viasat History i niedługo TV1000 Balkan w Polsce, to czy nie będzie innych kanałów z rodziny Viasat. Zainteresowały mnie dwa kanały: Viasat Crime (kanał z filmami i serialami kryminalnymi od 1 lutego leci całą dobę) i Viasat Nature (kanał przyrodniczy i naukowy). :D
 3. Na satelicie Telstar 15W w pakiecie DMC pojawił się nieoczekiwanie The History UK w angielskiej wersji językowej. 1 lutego kanał pojawił się w Skandynawii. Kiedy pojawi się w Polsce? Czy tym kanałem są zainteresowane polskie platformy? Przecież w pakiecie DMC są polskie kanały, National Geographic Channel, Zone Reality, Zone Club, Extreme Sports Channel i niedawno przesunięty na Hotbird E! Entertainment. The History Channel jest lepszy niż np. TVP Historia, czy Discovery Historia. Chciałbym, aby tym kanałem zainteresowały się n lub Cyfrowy Polsat. Parametry The History Channel UK na Telstarze 15W: 11,150 H 18386 3/4 W Wielkiej Brtytanii jest The History Channel UK, The History Channel +1 i The History Channel HD ciekawe czy za kilka lat te kanały pojawiły się w Polsce?
×
×
 • Create New...