Skocz do zawartości

History i History 2


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

W sumie to się z tego bardzo cieszę. Nie jestem abonentem CP, ale według mnie ten kanał bije na głowę całą paczkę Discovery i bardzo dobrze, że dołącza do największej platformy w Polsce.

Do tej pory był słabo rozpoznawalny i mało znany dla przeciętnego "Kowalskiego". Teraz, dzięki obecności w CP powinno się to znacznie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrażenie, że niektórzy woleliby mieć kanał nadający kropki i kreski, byle tylko był w 16:9 i bez reklam niż nadający ciekawe programy ale w 4:3 i z przerwami :roll:

A z kanałami tv jest jak z wieloma innymi rzeczami - bardziej liczy się wnętrze niż wygląd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześledziłem cały ten temat i zebrałem informacje z uwagami dotyczącymi HISTORY. Jeśli macie dodatkowe komentarze, to zapraszam na twysocki@onboard.pl - zapewniam, że wnioski trafią do odpowiednich osób i postaramy się rozwiązać ew. problemy techniczne. Zapomniałem dodać, że reprezentuję biuro prasowe HISTORY i Crime & Investigation Network Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. W zasadzie jedyna uwaga jaką mam, to żebyście poprawili przejścia reklama/zwiastun/program właściwy. Bardzo często jest tak, że kończy się jakiś zwiastun i zanim wróci właściwy program to widać jeszcze kilka sekund następnego.

No i dalibyście wreszcie drugi sezon Starożytnych Kosmitów :)

Pierwszy był bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, "Życie po ludziach", "Starożytni kosmici" czy 'Wszechświat" to sztandardowe programy HISTORY. Jeśli chodzi o kolejne rozszerzenie dystrybucji - podobnie jak w przypadku Cyfrowego Polsatu - jeśli będziemy mogli coś ogłosić, na pewno informacja pojawi się na naszym Facebooku, a także tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Przede wszystkim History musi zacząć nadawać w 16:9!

HISTORY większość materiałów ma w 4:3.

A co oni w tej wersji SD wciskają wam same produkcje sprzed ok. 2005, 2006 roku? Od ok. 2005 roku (jak nie wcześniej) większość produkcji History była realizowana w HD. Także z 16:9 nie powinno być najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...