Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomocy, od tygodnia mam tego pejsa i cały czas w VOD Premiery mam 28 pozycji (każdy film 'dostępny wkrótce') - czyli nie ściągnęła się żadna pozycja przez cały tydzień? o co w tym chodzi ...? Dekoder bardzo głośno od samego początku pracuje zarówno jak jest włączony jak i wyłączony - pomyślałem, że może właśnie ściąga się VOD na dysk i dlatego ...

ps. sygnał dobry, jeden kabel, pojedynczy konwerter w ustawieniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jednym kablu będzie to trwało min. kilka tygodni. Tuner zapisuje film wtedy gdy nadawca go wysyła przez satelitę. Nadawca ma określony harmonogram i może się okazać, że jakiś film wypadnie zupełnie z listy bo będzie bliski termin końca dostępności. U mnie dopiero po podłączeniu drugiego kabla zauważyłem wyraźną różnicę w dostępności filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy nie tyle co się włącza dysk co od razu po wyłączeniu dekodera 'trajkocze' i tak do samego rana.

W sensie nie ma różnicy czy włączony czy wyłączony - tak samo hałasuje dysk.

Normalne ? Reklamować czy standardowo działa ? A po czym można zorientować się, że ściąga się VOD w dzień albo w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam od tygodnia tego Pace HD PVR i dekoder pracuje praktycznie bezszelestnie, i co najważniejsze nie grzeje się (dzięki osobnemu zasilaczowi)

w przeciwieństwie do Philipsa HD którego wymieniłem.

Jeden minus to brak wyświetlania zegara w standby.

Odnośnie pracy dekodera w nocy przy pobieraniu filmów, to jak nie mam opcji wykupionego vod-u to mam nadzieje że dekoder nie będzie pracował i zbędnie pobierał dodatkowo prąd?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co piszecie wynika, że coś jest jednak z moim nie tak ... muszę reklamować

dzięki

 

ps. w punktach nc+ od razu wymieniają sprzęt, czy przyjmują reklamację a człowiek zostaje bez dekodera i tym samym telewizji ... ???

Zapisują Cię na listę i dzwonią jak możesz przyjść i wymienić sprzęt. Ja czekałem ok. tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...