Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam szybkie pytanie. Otoz posiadam juz jeden taki dekoder i mysle nad zakupem drugiego pod katem MR w NC+, ktory to mam na starych zasadach caly czas. Czy kupujac ten dekoder na alle*ro bez problemu bedzie mi odbieral i nagrywal na drugim TV? Moj poczciwy Globo 9500HD ostatnio troche szwankuje stad moje pytanie. Z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni dekoder jak cos nagram i chce obejzec tnie mi nagrany program dzieje sie tak tez w przypadku przewiniecia np. do tylu live i odtworzeniu tego ponownie? Czy to wina dysku? Moze trzeba go sformatować,jego zajetosc to ok 70 %. Dzieki za odp.

 

p.s ok problem rozwiazany,format dysku pomogł,teraz wszystko chodzi jak trzeba :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam szybkie pytanie. Otoz posiadam juz jeden taki dekoder i mysle nad zakupem drugiego pod katem MR w NC+, ktory to mam na starych zasadach caly czas. Czy kupujac ten dekoder na alle*ro bez problemu bedzie mi odbieral i nagrywal na drugim TV? Moj poczciwy Globo 9500HD ostatnio troche szwankuje stad moje pytanie. Z gory dzieki za odpowiedz.

Cyfra+ ani nc+ nigdy nie sprzedawały tych dekoderów na własność, więc nie wiadomo, skąd pochodzi taki dekoder. Operatorzy pilnują takich aukcji i możesz mieć problemy po zakupie, w Internecie były historie o tym, jak ludzi ciągali na policję, bo wszystkie dekodery Pace PVR są własnością Cyfry lub nc+, tak więc odpuść sobie ich zakup przez allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dawno nie sledzilem watku. Rok temu jak laczyla sie cyfta z nka zablokowalem mozliwosc aktualizacji przez satelite. Dzieki temu caly czas mam tvp1hd na 1 a nie 11, tvp2hd na 2, tvn na 4, itd. Ale przez zmiany parametrow zaczynaja mi znikac programy. Czy w tych aktualizacjach softu jest mozliwosc ustawienia ulubionych kanalow wg wlasnych "Widzi mi sie" czy jak to mialo kiedys ulubione opuszczaja kanaly niedodane do listy. Mam nadzieje ze pytanie zadane ze zrozuminiem. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kochani czy te pace pvr hd są ciche? bo przymierzam sie do przesiadki z philipsa pvr hd ktory włącza się i wyłącza kiedy chce oraz huczy jak.... porażka!

jeszcze jedno czy karta cyfry+ i karta kliencka clone+ bedzie działać na pace pvr hd i/lub na mediabox+ ?

z góry dziękuje i przepraszam ale nie udało mi się znaleźć tego czego szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - dekoder jak w temacie jeszcze "po cyfrowy"

W pilocie nie działa podgłaśnianie i ściszanie oraz "mute". Miga tylko diodka ta informująca o sterowaniu TV. Pozostałe klawisze działają dobrze. Klawisze regulacji głośności jako kierunkowe też nie działają...

Pytanie padł pilot czy dzieciak coś pomajstrował??? Oczywiście reset dekodera oraz wymiana baterii w pilocie na nowe już była. Tak funkcjonować się nie da a jednocześnie nie chciałbym się zbłaźnić w APSie

Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...